Aktuální soutěže

23. 5.2022
Okresní přebor 2m
25. 5.2022
Místní přebor Turnova ve foxoringu
28. 5.2022
Krajský přebor Ústecký kraj (2m KT + sprint) - ODLOŽENO
28.–29. 5.2022
Soustředění reprezentace (Nové Město n.M., SŽD foxoring/sprint)
28. 5.2022
Krajský přebor na klasické trati

Kalendář

Květen - 2022
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Vzkazovník

mirek [24.05.2022 21:25:46]
na chebských stránkách najdete výsledky z jednotlivých závodů + mapy; mezičasy jsou pak na http://vysledky.ardf2015.cz/
mirek [19.05.2022 06:23:25]
na chebském webu jsou pokyny k šotkovi, během dneška tam přibydou startovky
mirek [10.05.2022 21:46:31]
dovoluji si všechny upozornit, že kapacita ubytování v AC Ostende na šotka je již vyčerpaná, resp. nedostává se nám 4 lůžek od pátku do neděle pro hnj; pokud byste usoudili, že na místě nebudete spát, sdělte to prosím obratem. díky

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Kalendář soutěží pro tento rok

Pokud chcete, aby byly uveřejněné propozice/výsledky na konkrétní závod, zašlete je na společný email na sekretariát AROB.

ZPRÁVY DELEGÁTŮ ZE SOUTĚŽÍ 1. STUPNĚ ZA ROK 2022

29.–30. 4. — Mistrovství ĆR na dlouhé trati a v nočním (ELB)
21.–22. 5. — Mistrovství ČR krátká trať 2m + NŽ klasika 80m (DCH)
28. 9. — Mistrovství ČR ve foxoringu (FTU)

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO ROK 2022

Datum Soutěž Pořadatel Propozice Výsledky
LEDEN
22.–30. 1. Zimní soustředění reprezentace (běžkařské) REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
4.–6. 2. Zimní oddílové soustředěníFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–20. 2. Tréninkové soustředění reprezentace - ZRUŠENO - nahrazenoREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 2. mikro-soustředění PrahaREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22. 2. Místní přebor Pardubice - noční ROBFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
26. 2. Mistrovská soutěž III. stupně - Bedřichov - MaliníkELBpropozice nejsou k dispozici
BŘEZEN
4.–8. 3. Jarní soustředění reprezentace (tréninkové Praha)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 3. Místní přebor Teplice (80 m KT)ETE
12. 3. Místní přebor Liberec - krátká trať 80mELB
19. 3. Krajský přebor Libereckého kraje (KT 2m+sprint)FTU
20. 3. Oblastní soutěž Jihomoravského krajeGBM
20. 3. Krajský přebor Prahy ve 2-metru na klasické tratiAFK
24. 3. Místní přebor 80mDCHpropozice nejsou k dispozici
24.–27. 3. Jarní soustředění reprezentace (tréninkové Jevíčko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
26. 3. Krajský přebor Ústecký kraj (80 m klasika)ETE
DUBEN
1.–3. 4. tréninkové soustředění (Praha)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
2. 4. Okresní přebor Liberec - krátká trať 2mELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
3. 4. 2.oblastní soutěž JM kraje (náhr.termín 10.4.)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
9. 4. Krajský přebor Liberecký kraj - klasika 2mELBvýsledky nejsou k dispozici
10. 4. 2.oblastní soutěž JM kraje v ROBGBM
10. 4. Krajský přebor Pardubický kraj (VČO)FPAvýsledky nejsou k dispozici
12. 4. Okresní přebor Prahy 12 ve Sprintu na 3,5 MHzAFK
12. 4. Okresní přebor Pardubice – 80m klasikaFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
14.–17. 4. tréninkové soustředění (Milovy)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
14.–17. 4. Místní přebor GBM (Tour de Brno - KT 80+2m, klasika 80+2m,GBMpropozice nejsou k dispozici
19. 4. Okresní přebor Praha 4ASP
19. 4. Okresní přebor BO sprint (Bílovice n)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
21. 4. Místní přebor 2mDCHpropozice nejsou k dispozici
21.–24. 4. Výběrové soustředěni reprezentace (Písek)REPRE
22.–24. 4. Nominační soustředěni veteráni (Písek)REPRE
23.–24. 4. Hrčavský vlk - Slovenský pohárHRCvýsledky nejsou k dispozici
27. 4. Místní přebor Turnov FTU
28. 4. Místní přebor ve sprintuDCHpropozice nejsou k dispozici
29.–30. 4.(M/NŽ)   Mistrovství ĆR na dlouhé trati a v nočnímELBvýsledky nejsou k dispozici
KVĚTEN
1.–8. 5. Zahraniční výjezd (tréninkové soustředění reprezentace)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
2. 5. Místní přebor FoxoringDCHpropozice nejsou k dispozici
3. 5. 0kresního přeboru Prahy 12 v ROB na Krátké trati 80 m.AFK
7. 5. Krajský přebor Prahy na „krátké“ Dlouhé trati 3,5 a 144 MHzAFK
7. 5. Okresní přebor Liberec - foxoringELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
9. 5. Okresní přebor 80mDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
10. 5. Okresní přebor Pardubice – 2m klasikaFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
13.–15. 5. Jarní tréninkové soustředění ROB 2022GBMvýsledky nejsou k dispozici
14. 5. Krajský přebor Královéhradecký kraj (VČO)FCSvýsledky nejsou k dispozici
14.–15. 5. Krajský přebor JM Svratouch (klasika 80+2m, sprint, foxoring)GBMvýsledky nejsou k dispozici
17. 5. Okresní přebor BO krátká trať 2m (Řícmanice)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
21.–22. 5.(M/NŽ)   Mistrovství ČR krátká trať 2m + NŽ klasika 80m DCHvýsledky nejsou k dispozici
23. 5. Okresní přebor 2mDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
25. 5. Místní přebor Turnova ve foxoringuFTU
28. 5. Krajský přebor Ústecký kraj (2m KT + sprint) - ODLOŽENO ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
28. 5. Krajský přebor na klasické tratiDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
28.–29. 5. Soustředění reprezentace (Nové Město n.M., SŽD foxoring/sprint) REPREvýsledky nejsou k dispozici
31. 5. Okresní přebor BO krátká trať 80m (Bílovice n/S)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ČERVEN
3.–5. 6. Mistrovství ČR krátká trať 80m + NŽ klasika 2mFPAvýsledky nejsou k dispozici
6. 6. Okresní přebor FoxoringDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
7. 6. okresní přebor Praha 12 (klasika 2m)AFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
9.–12. 6. Nominační soustředění reprezentace (K.Vary)REPREvýsledky nejsou k dispozici
10.–12. 6. nominační soustředění (K.Vary)ŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
11. 6. Krajský přebor Liberecký kraj - krátká trať 80mELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
14. 6. Místní přebor PardubiceFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 6. Okresní přebor Teplice (foxoring)ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 6. krajský přebor Prahy ve foxoringuAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19. 6. krajský přebor Prahy krátká trať (80m+2m)ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
20. 6. Okresní přebor ve sprintuDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
21. 6. okresní přebor Prahy 4 (štafety)ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22. 6. Turnovská liška 2mFTUvýsledky nejsou k dispozici
28. 6.–3. 7. WYAC 2022 Rumunsko IARUpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ČERVENEC
13.–17. 7. Vícedenní ROB/OB závody (zahraniční výjezd reprezentace)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22.–24. 7. Zahraniční výjezd reprezentace (Slovensko)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27.–31. 7. Nominační soustředění reprezentace (okolí Brna)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
SRPEN
6.–14. 8. Letní tréninkové soustředění reprezentaceREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
6.–14. 8. Letní tábor ROB DoksyDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
7.–14. 8. Letní oddílové soustředěníFPA+ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 8. Krajský přebor , sprint, štafetyDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
13. 8. Krajský přebor FoxoringDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
13.–20. 8. Letní oddílové soustředění (Staré Splavy)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16. 8. Krajský přebor JM v nočním ROBGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19.–25. 8. Letní soustředění Lužany u Jičína (AFK, ELB, ETE, BKA)ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
21. 8. Krajský přebor Ústecký kraj (2m klasika - Lužany)ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22. 8. Krajský přebor Liberecký kraj - foxoringELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
24. 8. místní přebor klubu (krátká trať 80m)AFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
24.–28. 8. Tréninkový kemp (Srbsko/Zlatibor)REPREvýsledky nejsou k dispozici
28. 8.–3. 9.Mistrovství světa (Srbsko/Zlatibor)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
13. 9. Okresní přebor BO klasika 2m (Bílovice n/S)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17.–18. 9. Mistrovství ČR klasické tratě (Jedovnice)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
28. 9.(M/NŽ)   Mistrovství ČR ve foxoringuFTUpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
28. 9. Krajský přebor na krátké tratiDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ŘÍJEN
1. 10. Krajský přebor Ústecký kraj (80m krátká trať)ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
4. 10. Okresní přebor BO klasika 80m (Ochoz)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
6. 10. Okresní přebor 80m na krátké tratiDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
8.–9. 10. Pohár přátelství (2x klasika)AFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
11. 10. krajský přebor Prahy v nočním ROBASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
13. 10. Okresní přebor 2m na krátké tratiDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
15.–16. 10. ČAATS KTS Brno - Akademické MČRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22. 10. přebor Libereckého kraje - 2m klasikaELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22.–23. 10. oddílový přebor GBMGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
25. 10. místní přebor klubu (foxoring)AFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27.–30. 10. tréninkové soustředěníŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
LISTOPAD
3.–6. 11. Kondičně-rehabilitační soustředění reprezentaceREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
5. 11. Okresní přebor Liberec - sprintELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
10. 11. Okresní přebor 80m nočníDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 11. Broumov Open - KP Královéhradecký kraj - 80m klasika + sprintFCSpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17. 11. Krajský přebor JM dlouhá trať (Adamov)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
PROSINEC
3. 12. 2. Okresní přebor Teplice (noční závod 80m KT)ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM