Kalendář

Červenec - 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Vzkazovník

Marcela - sekretariát AROB [03.07.2019 12:37:24]
http://orientsumy.com.ua/online/online_sql.php?nd=1
předběžné výsledky z dnešního 2m:

Do ČR putují další 4 medaile.
Individuální stříbrnou získává Jakub Unčovský (M16) - gratuluji, na včerejších fotkách z cíle bylo vidět jak je nešťastný, dnes se může večer radovat z 2.místa.

3 medaile mají družstva - D14 bronz, M16 i D16 stříbro.

Kluci M14 zůstali "bramboroví", na dvoumetru se všem asi úplně nezadařilo podle svých představ.

M14: 7. Petr, 11. Jáchym, Honza nehodn?
M16: 2. JakubU, 7.Kryštof, 10.Šimon, 12.Honza, 16.JakubK
D14: 7. Alžběta, 9.BarboraN, 12.BarboraD, 14.Aneta
D16: 5.Johana, 7.Kristýna, 14.Věra, 15.BarboraJ

Gratuluji celému týmu k výborným výsledkům. Užijte si všichni večerní hamfest a přeji zítra klidnou cestu a rychlé odbavení na hranicích.
Marcela - sekretariát AROB [02.07.2019 10:43:00]
http://orientsumy.com.ua/online/online_sql.php?nd=1
Výsledky on-line fungují a Češi se večer budou radovat ze tří medailí a zdá se to neuvěřitelné - ANETKA Hendrichová má druhé ZLATO !!! BáraD v D14 získala stříbro a Johanka přidala bronz.

D14:
1. Aneta Hendrichová
2. Barbora Doubravová
6. BáraN, 10. Bětka, 12.Lenka

D16:
3. Johana Klecová
4. Věrka, 8.BáraJ, 12.Kristýna

M14:
7. Petr, 12. JanP, 13.Jáchym

M16:
5. JanT, 8.Kryštof, 12.Šimon, 14.JakubU, 21.JakubK
Marcela - sekretariát AROB [02.07.2019 09:40:15]
http://wyac2019.org.ua/photo/
na pořadatelském webu je spousta fotografií ze zahájení i z prvního závodu

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Kalendář soutěží pro tento rok

Pokud chcete, aby byly uveřejněné propozice/výsledky na konkrétní závod, zašlete je na společný email na sekretariát AROB a Balůovi.


ZPRÁVY DELEGÁTŮ ZE SOUTĚŽÍ 1. STUPNĚ ZA ROK 2019

Andrej Gomzyk5.–6. 4. — MČR noční+DT (GBM) — Andrej Gomzyk / náhr. Bára Matoušková
Marcela Šrůtová27.–28. 4. — Hrčavský vlk — NŽ klasika 80m, MČR KT 2m, NŽ sprint (Hrčava) (SVK) — Marcela Šrůtová / náhr. Petr Hrouda
Pavla Šrůtová24.–26. 5. — Krušnohorský šotek — MČR KT 80m, MČR sprint, NŽ klasika 2m (DCH) — Pavla Šrůtová / náhr. Renata Čadová
Adam Léhar7.–9. 6. — Bílovické krpály — 2x NŽ klasika (GBM) — Adam Léhar / náhr. Karel Fučík
Vlasta Vlachová28.–29. 9. — MČR na klasických tratích — 2x klasika (FPA) — Vlasta Vlachová / náhr. Miroslav Vlach st.
Jana Omová12.–13. 10. — Pohár přátelství — NŽ 2x klasika (AFK) — Jana Omová / náhr. Jaromír Baxa st.
Leona Soukupová19.–20. 10. — Akademické MČR (KTS Liberec) — Leona Soukupová / náhr. Michal Skrbek
Pavla Hažmuková26. 10. — Mistrovství ČR FOXORING (v rámci TROJBOJE fox, KT-2m + OB) (FTU) — Pavla Hažmuková / náhr. Antonín Blomann

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO ROK 2019

Datum Soutěž Pořadatel Propozice Výsledky
LEDEN
19. 1. SkiliškaELB
19.–27. 1.(REPRE)   1. zimní soustředění — objemová příprava na lyžích (Jizerské hory)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
16.–21. 2. Zimní soustředění oddílu DCHDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22.–24. 2. Zimní soustředění oddílu FPAFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 2. Místní přebor Praha 4 — foxoringASP
BŘEZEN
9. 3. Místní přebor Teplice — KT 80mETE
10. 3. JM oblastní mistrovská soutěž — klasika 80+2m (Brno)GBM
10. 3. Místní přebor Praha 4 — krátká trať 80mASP
15.–17. 3.(ŽDR)   tréninkové soustředění ŽDR (Oldřichov)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
16. 3. Místní přebor Liberec — KT 80mELB
19. 3. ZRUŠENO Okresní přebor Brno-venkov — KT 80m (Bílovice)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 3. Místní přebor Liberec — KT 2mELB
23.–31. 3.(REPRE)   2. Jarní tréninkové soustředění — technická příprava (Běleč nad Orlicí)REPREvýsledky nejsou k dispozici
30. 3. Krajský přebor KVK — dlouhá trať (Chebsko)DCH
30. 3. Krajský přebor Ústecký kraj — 80m klasikaETE
31. 3. JM oblastní mistrovská soutěž — klasika 80+2m (Javůrek)GBM
DUBEN
2. 4. Okresní přebor Praha 4 — krátká trať 2mASP
3. 4. Místní přebor Turnov (Všeň) - 80mFTU
4. 4. Okresní přebor Pardubice — KT 80m (Spojil)FPApropozice nejsou k dispozici
4. 4. Místní přebor Františkovy Lázně — klasika 80mDCHpropozice nejsou k dispozici
5.–6. 4.(M/NŽ)  MČR noční+DTGBM
9. 4. ODLOŽENO Místní přebor Pardubice — klasika 80mFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
11. 4. Místní přebor Františkovy Lázně — 2m klasikaDCHpropozice nejsou k dispozici
11.–14. 4.(REPRE)   3. Výběrové soustředění státní sportovní reprezentace [+ veteráni nominace] (Dobřichovice)REPRE
12. 4.(MEZ)   3. Pohár SkierniewicePolskovýsledky nejsou k dispozici
13. 4.(MEZ)   1. Pohár SaskaNěmecko
14. 4. ZRUŠENO Přebor Libereckého kraje (SeČO) — 2m klas+sprintELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16. 4. Okresní přebor Praha 4 — klasická trať 2mAFK
16. 4. Okresní přebor Brno-venkov — krátká trať 2m (Bílovice)GBM
18.–21. 4.(ŽDR)   tréninkové soustředění ŽDR (Doksy)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
19. 4. Okresní přebor — 2m klasELB
23. 4. Okresní přebor Brno-venkov — sprint (Bílovice)GBM
25. 4. Místní přebor Františkovy Lázně — sprintDCHpropozice nejsou k dispozici
27.–28. 4.(M/NŽ)  Hrčavský vlk — NŽ klasika 80m, MČR KT 2m, NŽ sprint (Hrčava)SVK
KVĚTEN
3.–5. 5.(REPRE)   4. Zahraniční výjezd (Slovensko - Martinský pohár)REPRE
4. 5. Krajský přebor Libereckého kraje (VČO) — 80mFTU
6. 5. Místní přebor — foxoring (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
8. 5. ZRUŠENO Krajský přebor Praha — sprint a foxoringASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
8. 5. Krajský přebor Pardubického kraje(VČO)FCL
8. 5. Krajský přebor KVK — klasika (Chebsko)DCH
8.–12. 5. Jarní oddílové soustředění ASP (Říčany)ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
10.–12. 5.(ŽDR)   nominační soustředění ŽDR — 2x klasika, sprint (Přimda)ŽDR
13. 5. Okresní přebor — klasika 2m (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
14. 5. Místní přebor Pardubice — 2m krátká traťFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17.–19. 5. Jarní tréninkové soustředění GBM (Zubří)GBMvýsledky nejsou k dispozici
17.–19. 5. Krajský přebor JM — 2x klasická trať, foxoring, sprintGBM
18. 5. Krajský přebor Královéhradeckého kraje (VČO)FCSvýsledky nejsou k dispozici
19. 5. Krajský přebor Prahy — "krátká" dlouhá trať 80+2mAFKvýsledky nejsou k dispozici
21. 5. Okresní přebor Prahy 4 — sprintAFKvýsledky nejsou k dispozici
23. 5. Místní přebor Pardubice — sprintFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 5. Okresní přebor — klasika 80m (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
24.–26. 5.(M/NŽ)  Krušnohorský šotek — MČR KT 80m, MČR sprint, NŽ klasika 2mDCH
25.–26. 5.(MEZ)  Slovenia Open (Dobrovnik)Slovinskovýsledky nejsou k dispozici
31. 5.–2. 6.(REPRE)   6. Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Děčín)REPRE
ČERVEN
1. 6. Krajský přebor Prahy — krátká trať 80m, krátká trať 2mAFKvýsledky nejsou k dispozici
4. 6. Místní přebor Praha 4 — sprintAFKvýsledky nejsou k dispozici
7.–9. 6.(M/NŽ)  Bílovické krpály — 2x NŽ klasikaGBM
9. 6.(REPRE)   FOXORING - závod sledovaného žebříčku disciplín pro nominaci na ME SrbskoREPRE
10. 6. Okresní přebor — štafety (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 6. Místní přebor Turnov - 2mFTU
13. 6. Okresní přebor Cheb — sprint (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
15. 6. Přebor Libereckého kraje (SeČO) — 2m krátká trať (Sedlo)ELB
16. 6. Krajský přebor Pardubického kraje (VČO)FPA
17. 6. Okresní přebor — foxoring (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozici
18. 6. Okresní přebor Praha 4 — 80m klasikaASP
21.–23. 6.(MEZ)  14. Balkánské mistrovství v ROB / Evropský pohár ROB (Orhei)Moldávievýsledky nejsou k dispozici
22. 6. Krajský přebor Prahy — klasika + sprintové štafetyASP
23. 6. Okresní přebor Brno­-město — klasika 2m (Brno)GBM
30. 6.–4. 7.(MEZ)  3. MS žáků a dorostu (Vinnytsia)Ukrajina
ČERVENEC
10.–14. 7.(REPRE)   8. zahraniční výjezd reprezentace — mezinárodní závody 4-DAYS World Cup (Bulharsko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
24.–28. 7.(REPRE)   9. Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Blansko/Boskovice)REPREvýsledky nejsou k dispozici
27.–28. 7.(MEZ)   Nostalgia Bereg Cup (Nyírgyulaj)Maďarskovýsledky nejsou k dispozici
SRPEN
3.–10. 8.(REPRE)   10. Letní tréninkové soustředění státní sportovní reprezentace (Zvůle)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
11.–18. 8. Letní soustředění oddílu DCH (Jedlová)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–17. 8. Krajský přebor KVK — sprint, štafety, foxoringDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–18. 8.(MEZ)  Nordic Championship 2019 (Kongsberg)Norskopropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17.–23. 8. Letní soustředění oddílů ELB+ETE+AFK+BKA (Pecka)oddílypropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17.–24. 8. Letní soustředění oddílů FPA/ASP (Běleč)FPA/ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17.–25. 8. Letní oddílové soustředění GBMGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 8. Krajský přebor Ústeckého kraje — 2m klasikaETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18.–22. 8. Mezinárodní 4denní (Žďár nad Sázavou) — 2x klasika, sprint, foxoringvýsledky nejsou k dispozici
20. 8. Krajský přebor Libereckého kraje (SeČO) — foxoringELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 8. Místní přebor OK1KYP — dlouhá trať (maraton)ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
23. 8. Místní přebor FOX-Klub — foxoringAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
29. 8.–1. 9.(REPRE)   11. Dolaďovací soustředění (Jeseníky — Praděd)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
2.–8. 9.(MEZ)  22. Mistrovství Evropy (IARU R1) 2019 (Rogla)Slovinskovýsledky nejsou k dispozici
14. 9. Krajský přebor Ústeckého kraje — krátká trať 80mETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17. 9. Okresní přebor Pardubice — 80mFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17. 9. Místní přebor Praha 4 — klasika 80mASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 9. Okresní přebor Semily/Turnov - 80mFTUpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
24. 9. Místní přebor Brno­–venkov — klasika 2m (Bílovice)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
24. 9. Místní přebor Prahy 4 — klasika 2mAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
28.–29. 9.(M/NŽ)   MČR na klasických tratích — 2x klasikaFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ŘÍJEN
2. 10. Okresní přebor Semily/Turnov - 2mFTUpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
3. 10. Okresní přebor — 80m krátká trať (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
5. 10. SeČ oblastní mistrovská soutěž — klasika 2m+sprint (Mělník)ELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
5. 10. Krajský přebor KVK — krátká trať (Chebsko)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
10. 10. Okresní přebor — 2m krátká trať (Františkovy Lázně)DCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12.–13. 10.(M/NŽ)   Pohár přátelství — NŽ 2x klasikaAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
15. 10. Místní přebor Prahy 4 — krátká trať 2mAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18.–20. 10.(ŽDR)   tréninkové soustředění ŽDRŽDRpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19.–20. 10.(M/NŽ)   Akademické MČRKTS Liberecpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22. 10. Okresní přebor Prahy 4 — foxoringAFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
26. 10.(M/NŽ)   Mistrovství ČR FOXORING (v rámci TROJBOJE fox, KT-2m + OB)FTUpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27. 10. Krajský přebor JMK — noční ROBGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27.–29. 10. Podzimní soustředění GBM (oddílový přebor)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
28. 10. Krajský přebor JMK — dlouhá traťGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
29. 10. Krajský přebor Prahy v nočním ROBASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
LISTOPAD
9.–10. 11. Broumov open — Přebor Hradeckého krajeFCSpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
15.–17. 11.(REPRE)   13. Kondičně rehabilitační soustředění (Jižní Morava)REPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
29. 11.–1. 12. Podzimní oddílové soustředění ASP (Říčany)ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
PROSINEC
7. 12. Místní přebor Teplice — 80m nočníETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM