Kalendář

Listopad - 2022
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Vzkazovník

Pavel Kolský [22.11.2022 20:24:12]
Připomínáme přihlášky na letošní Prahu-Lišku do 27.11.

Propozice jsou v kalendáři, přihlášky na http://prahaliska.4fan.cz/prihlasky/

Těšíme se na vás - Kristýna a Pavel
Marcela [13.11.2022 16:26:47]
Smutná zpráva pro starší liškaře:
7.listopadu zemřel ve věku 62 let KAREL JULIŠ.
Rozloučení proběhne v pondělí 14.11. ve 13:40 v Praze na Olšanech v nové obřadní síni.
Karel byl aktivním závodníkem, rozhodčím a organizátorem zejména v 70-90.letech. Byl jedním z těch, kteří vymysleli "Praha-lišku".
Marcela [17.10.2022 16:53:52]
Nález v Jedovnici:
Mezi chatičkama byla při odjezdu nalezena bílá čelenka. OndraŠ mi ji dal, tak se můžete hlásit pokud někomu chybí, je už vypraná..

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Kalendář soutěží pro tento rok

Pokud chcete, aby byly uveřejněné propozice/výsledky na konkrétní závod, zašlete je na společný email na sekretariát AROB.

ZPRÁVY DELEGÁTŮ ZE SOUTĚŽÍ 1. STUPNĚ ZA ROK 2022

29.–30. 4. — Mistrovství ĆR na dlouhé trati a v nočním (ELB)
21.–22. 5. — Mistrovství ČR krátká trať 2m + NŽ klasika 80m (DCH)
3.–5. 6. — Mistrovství ČR krátká trať 80m + NŽ klasika 2m (FPA)
17.–18. 9. — ČAATS KTS Brno - Akademické MČR ()
28. 9. — Mistrovství ČR ve foxoringu, a ve sprintu (FTU)
8.–9. 10. — Pohár přátelství (2x klasika) (AFK)
14.–16. 10. — Mistrovství ČR v rádiovém orientačním běhu na klasické trati (GBM)

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO ROK 2022

Datum Soutěž Pořadatel Propozice Výsledky
LEDEN
22.–30. 1. Zimní soustředění reprezentace (běžkařské) REPREvýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
4.–6. 2. Zimní oddílové soustředěníFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
16.–20. 2. Tréninkové soustředění reprezentace - ZRUŠENO - nahrazenoREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 2. mikro-soustředění PrahaREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22. 2. Místní přebor Pardubice - noční ROBFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
26. 2. Mistrovská soutěž III. stupně - Bedřichov - MaliníkELBpropozice nejsou k dispozici
BŘEZEN
4.–8. 3. Jarní soustředění reprezentace (tréninkové Praha)REPREvýsledky nejsou k dispozici
12. 3. Okresní přebor Pardubice - krátká trať 2m + foxoringFPApropozice nejsou k dispozici
12. 3. Místní přebor Teplice (80 m KT)ETE
12. 3. Místní přebor Liberec - krátká trať 80mELB
19. 3. Krajský přebor Libereckého kraje (KT 2m+sprint)FTU
20. 3. Krajský přebor Prahy ve 2-metru na klasické tratiAFK
20. 3. Oblastní soutěž Jihomoravského krajeGBM
24. 3. Místní přebor 80mDCHpropozice nejsou k dispozici
24.–27. 3. Jarní soustředění reprezentace (tréninkové Jevíčko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
26. 3. Krajský přebor Ústecký kraj (80 m klasika)ETE
DUBEN
1.–3. 4. tréninkové soustředění (Praha)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
2. 4. Okresní přebor Liberec - krátká trať 2mELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
3. 4. 2.oblastní soutěž JM kraje (náhr.termín 10.4.)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
9. 4. Krajský přebor Liberecký kraj - klasika 2mELB
10. 4. Krajský přebor Pardubický kraj (VČO)FPA
10. 4. 2.oblastní soutěž JM kraje v ROBGBM
12. 4. Okresní přebor Prahy 12 ve Sprintu na 3,5 MHzAFK
12. 4. Okresní přebor Pardubice – 80m klasikaFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
14.–17. 4. Místní přebor GBM (Tour de Brno - KT 80+2m, klasika 80+2m,GBMpropozice nejsou k dispozici
14.–17. 4. tréninkové soustředění (Milovy)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
19. 4. Okresní přebor BO sprint (Bílovice n)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19. 4. Okresní přebor Praha 4ASP
21. 4. Místní přebor 2mDCHpropozice nejsou k dispozici
21.–24. 4. Výběrové soustředěni reprezentace (Písek)REPRE
22.–24. 4. Nominační soustředěni veteráni (Písek)REPRE
23.–24. 4. Hrčavský vlk - Slovenský pohárHRCvýsledky nejsou k dispozici
27. 4. Místní přebor Turnov FTU
28. 4. Místní přebor ve sprintuDCHpropozice nejsou k dispozici
29.–30. 4.(M/NŽ)   Mistrovství ĆR na dlouhé trati a v nočnímELB
KVĚTEN
2. 5. Místní přebor FoxoringDCHpropozice nejsou k dispozici
3. 5. 0kresního přeboru Prahy 12 v ROB na Krátké trati 80 m.AFK
6.–8. 5. Martinský pohár - zahraniční výjezd Slovensko (tréninkové soustředění reprezentace)REPREvýsledky nejsou k dispozici
7. 5. Krajský přebor Prahy na „krátké“ Dlouhé trati 3,5 a 144 MHzAFK
7. 5. Okresní přebor Liberec - foxoringELBpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
9. 5. Okresní přebor 80mDCHpropozice nejsou k dispozici
10. 5. Okresní přebor Pardubice sprintFPApropozice nejsou k dispozici
13.–15. 5. Jarní tréninkové soustředění ROB 2022GBMvýsledky nejsou k dispozici
14. 5. Krajský přebor Královéhradecký kraj (VČO)FCS
14.–15. 5. Krajský přebor JM Svratouch (klasika 80+2m, sprint, foxoring)GBMvýsledky nejsou k dispozici
17. 5. Okresní přebor BO krátká trať 2m (Řícmanice)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
21.–22. 5.(M/NŽ)   Mistrovství ČR krátká trať 2m + NŽ klasika 80m DCH
25. 5. Místní přebor Turnova ve foxoringuFTU
26. 5. Okresní přebor 2mDCHpropozice nejsou k dispozici
28. 5. Krajský přebor na klasické tratiDCH
28. 5. Krajský přebor Ústecký kraj (2m KT + sprint) - ODLOŽENO ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
28.–29. 5. Soustředění reprezentace (Nové Město n.M., SŽD foxoring/sprint) REPRE
31. 5. Okresní přebor BO krátká trať 80m (Bílovice n/S)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ČERVEN
3.–5. 6.(M/NŽ)   Mistrovství ČR krátká trať 80m + NŽ klasika 2mFPA
9.–12. 6. Nominační soustředění reprezentace (K.Vary)REPRE
10.–12. 6. nominační soustředění (K.Vary)ŽDR
11. 6. Krajský přebor Liberecký kraj - krátká trať 80mELBvýsledky nejsou k dispozici
14. 6. Místní přebor PardubiceFPApropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
14. 6. okresní přebor Praha 12 (klasika 2m)AFK
16. 6. Okresní přebor FoxoringDCHpropozice nejsou k dispozici
18. 6. Okresní přebor Teplice (foxoring) - ZRUŠENOETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
18. 6. krajský přebor Prahy ve foxoringuAFK
19. 6. krajský přebor Prahy krátká trať (2m)ASP
20. 6. Okresní přebor ve sprintuDCHpropozice nejsou k dispozici
21. 6. okresní přebor Prahy 4 (štafety)ASP
22. 6. Turnovská liška 2mFTUvýsledky nejsou k dispozici
28. 6.–3. 7.WYAC 2022 Rumunsko IARU
ČERVENEC
13.–17. 7. Vícedenní ROB/OB závody (zahraniční výjezd reprezentace) - ZRUŠENOREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
22.–24. 7. Zahraniční výjezd reprezentace (Slovensko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
27.–31. 7. Nominační soustředění reprezentace (okolí Brna)REPRE
SRPEN
6.–12. 8. Letní oddílové soustředění (Hořice)FPA+ASPpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
6.–14. 8. Letní tábor ROB DoksyDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
6.–14. 8. Letní tréninkové soustředění reprezentaceREPREpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12.–13. 8. přebor Karlovarský kraj - foxoring/sprinDCHpropozice nejsou k dispozici
13.–20. 8. Letní oddílové soustředění (Staré Splavy)GBMvýsledky nejsou k dispozici
16. 8. Krajský přebor JM v nočním ROBGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
19.–25. 8. Letní soustředění Lužany u Jičína (AFK, ELB, ETE, BKA)ETEpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
21. 8. Krajský přebor Ústecký kraj (2m klasika - Lužany)ETE
22. 8. Krajský přebor Liberecký kraj - foxoringELB
23. 8. místního přeboru Foxklubu v ROB na Noční trati 80 mAFK
24. 8. Okresní přebor Prahy 12 - 80m klasika + foxoringAFK
24.–27. 8. Tréninkový kemp-World ARDF Cup (Bulharsko/Borovets) REPRE
25. 8. Místní přebor Foxklubu v pásmu 2m na krátké tratiAFK
28. 8.–3. 9.Mistrovství světa (Bulharsko/Borovets)REPREpropozice nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
13. 9. Okresní přebor BO klasika 2m (Bílovice n/S)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
17.–18. 9.(M/NŽ)   ČAATS KTS Brno - Akademické MČR
24. 9. Místní přebor AFKAFK
24. 9. Krajský přebor Pardubického kraje v pásmu 3,5 MHz - krátká traťFCL
28. 9.(M/NŽ)  Mistrovství ČR ve foxoringu, a ve sprintuFTU
28. 9. Krajský přebor na krátké tratiDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
ŘÍJEN
1. 10. Krajský přebor Ústecký kraj (80m krátká trať)ETE
4. 10. Okresní přebor BO klasika 80m (Ochoz)GBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
8.–9. 10.(M/NŽ)  Pohár přátelství (2x klasika)AFK
11. 10. krajský přebor Prahy v nočním ROBASP
13. 10. Okresní přebor 2m na krátké tratiDCHpropozice nejsou k dispozici
14.–16. 10.(M/NŽ)  Mistrovství ČR v rádiovém orientačním běhu na klasické tratiGBM
20. 10. Okresní přebor 80m na krátké tratiDCHpropozice nejsou k dispozici
22. 10. Krajský přebor středočeského krajeBKA
22.–23. 10. oddílový přebor GBMGBMpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
25. 10. místní přebor klubu (foxoring) - ZRUŠENO AFKpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
27.–30. 10. tréninkové soustředěníŽDRvýsledky nejsou k dispozici
29. 10. přebor severomoravského kraje/ Mistrovství Slovenska na dlouhé tratiHRC
LISTOPAD
3.–6. 11. Kondičně-rehabilitační soustředění reprezentaceREPREvýsledky nejsou k dispozici
5. 11. Okresní přebor Liberec - sprintELB
10. 11. Okresní přebor 80m nočníDCHpropozice nejsou k dispozicivýsledky nejsou k dispozici
12. 11. Broumov Open - KP Královéhradecký kraj - 80m klasika + sprintFCSvýsledky nejsou k dispozici
16. 11. Místní přebor města TurnovaFTU
17. 11. Krajský přebor JM dlouhá trať (Adamov)GBMvýsledky nejsou k dispozici
PROSINEC
3. 12. 2. Okresní přebor Teplice (noční závod 80m KT)ETEvýsledky nejsou k dispozici
4. 12. Praha liškaASPvýsledky nejsou k dispozici

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM