Aktuální soutěže

26.–30. 7.2017
Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Jižní Morava)

Kalendář

Červenec - 2017
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Vzkazovník

Marcela Šrůtová [03.07.2017 16:40:52]
Po 2m se uzavírá medailová statistika ziskem dvou zlatých a bronzu. Za barvy ČR zabojovala výborně děvčata - Bětka Sobotová je mistryní světa a D14 mají druhé zlato v družstvech (žádné jiné D14 než z Česka na nejvyšší stupínek si nestouply). Bronz patří dorostenkám D16.

I když se klukům na 2m medailově nezadařilo, tak další super výsledky na velkou bednu TOP-6 udělali 4. Lenka Marešová (D14), 5. Tomáš Ráliš (M14) a Daniela Trpáková (D16) a 6. Johana Klecová (D14). Do TOP-desítky se ještě svými časy vešly 7. Petra Liďáková a 9. Markéta Střítecká.

Všech 18 dívek a kluků bojovalo za tým CZECH a odváží si celkem 13 medailí (6-3-4).
Gratuluji a těším se na ukázku cenných kovů na 5D.
Dagmar Skřivanová [02.07.2017 22:35:19]
Gratulace na Slovensko všem medailistům. Sledujeme výsledky i online vysílání a držíme
palce.
Marcela Šrůtová [02.07.2017 11:44:02]
Gratulace na Slovensko.
České výpravě to dneska cinklo 3x - mistryní světa se stala Johanka Klecová (D14), vícemistryní se stříbrem na krku je Alžběta Sobotová (D14) a bronz do Čech putuje díky Daniele Trpákové (D16).
Na velkou bednu by se skvělými výkony vešli ještě 5. Barbora Jirásková a děleným 6.místem Jakub Křen a Vilém Hrubý.
V TOP-10 máme na další 3 umístění: 7. Jan Trpáka, 8. Samuel Svatek, 10. Daniel Svatek.
Držíme palce do zítřejšího posledního závodu.
Dvoumetr měří a Češi tomu věří !!!

Aktuálně

Oddíly

Aktuální seznam působících oddílů ROB. Pro změny neváhejte použít našeho formuláře napište nám.

Hromadný mail na vedoucí oddílů je oddily"zavináč"ardf.cz.


ODDÍLY (adresář)

Oblast:
Pražská (Středočeská) oblast
Název:
FOX -klub Praha
Adresa:
Otradovická 3/727, 14200 Praha
Zkratka:
AFK
Kontaktní osoba:
ing. Antonín Blomann
Telefon:
241716051
Telefon zam.:
Mobil:
Fax:
Oblast:
Pražská (Středočeská) oblast
Název:
Pionýr, z.s. – 8. pionýrská skupina Příbram
Adresa:
Příbram VII/34, 26101 Příbram
Zkratka:
BKA
Kontaktní osoba:
Zbyšek Milanovský
Telefon:
602355376
Telefon zam.:
Mobil:
Fax:
URL:
Oblast:
Pražská (Středočeská) oblast
Název:
Radioklub OK1KYP
Adresa:
Branická 189, 14000 Praha 4
Zkratka:
ASP
Kontaktní osoba:
Marcela Šrůtová
Telefon:
Telefon zam.:
Mobil:
602 220 024
Fax:
Oblast:
Pražská (Středočeská) oblast
Název:
SK ROB Kralupy n. Vlt
Adresa:
Kuzmínova 336, 27801 Kralupy n. Vlt.
Zkratka:
BME
Kontaktní osoba:
Tomáš Tlustý
Telefon:
315741760
Telefon zam.:
Mobil:
Fax:
URL:
Oblast:
Západočeská oblast
Název:
Radioelektronika Cheb - oddíl ROB
Adresa:
Hradební 18, P.O.BOX 75, 35011 Cheb
Zkratka:
DCH
Kontaktní osoba:
Miroslav a Vlasta Vlachovi
Telefon:
354439247
Telefon zam.:
974372356
Mobil:
608 741828 Mirek, 776 192838 Vlasta
Fax:
354472490
Oblast:
Severočeská oblast
Název:
TJ SZTM ROB Liberec
Adresa:
Česká 500, 46312 Liberec 25
Zkratka:
ELB
Kontaktní osoba:
Jaromír Baxa
Telefon:
485133170
Telefon zam.:
485150263
Mobil:
603 152097
Fax:
Oblast:
Severočeská oblast
Název:
ZO Doubravka, oddíl ROB
Adresa:
Pod Doubravkou 2376, 41501 Teplice
Zkratka:
ETE
Kontaktní osoba:
Iveta Machová
Telefon:
Telefon zam.:
417562061
Mobil:
604761927
Fax:
417562061
Oblast:
Východočeská oblast
Název:
Oddíl ROB Česká Skalice
Adresa:
Steidlerova 243, 55203 Česká Skalice
Zkratka:
FCS
Kontaktní osoba:
Jindřich Borůvka
Telefon:
Telefon zam.:
Mobil:
604843135
Fax:
URL:
Oblast:
Východočeská oblast
Název:
SZTM ROB Pardubice
Adresa:
Chemiků 135, 53009 Pardubice
Zkratka:
FPA
Kontaktní osoba:
Jitka Šimáčková
Telefon:
466400467
Telefon zam.:
Mobil:
Fax:
Oblast:
Východočeská oblast
Název:
TJ Lokomotiva C. Trebova, oddil ROB
Adresa:
Dolni Dobrouč 419, 56102 Dolni Dobrou
Zkratka:
FCL
Kontaktní osoba:
Renáta Čadová
Telefon:
465543455
Telefon zam.:
Mobil:
777 897102
Fax:
URL:
Oblast:
Východočeská oblast
Název:
TJ Turnov, oddíl ROB
Adresa:
Studentská 1597, 51101 Turnov
Zkratka:
FTU
Kontaktní osoba:
Miloslav Nečas
Telefon:
Telefon zam.:
Mobil:
602 811 271
Fax:
Oblast:
Jihomoravská oblast
Název:
O-sport
Adresa:
Nábělkova 2802/6, 76701 Kroměříž
Zkratka:
GAP
Kontaktní osoba:
Karel Fučík, Voříškova 51, 62300 Brno
Telefon:
Telefon zam.:
Mobil:
776683755
Fax:
URL:
Oblast:
Jihomoravská oblast
Název:
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Adresa:
U Taferny 4/2, 59102 Žďár nad Sázavou 2
Zkratka:
GNM
Kontaktní osoba:
Zdena Černíková
Telefon:
566621901
Telefon zam.:
566618578
Mobil:
Fax:
URL:
Oblast:
Jihomoravská oblast
Název:
SK RADIOSPORT Bílovice nad Svitavou
Adresa:
Obřanská 593, 66401 Bílovice n. Svit
Zkratka:
GBM
Kontaktní osoba:
Jiří Mareček
Telefon:
Telefon zam.:
Mobil:
602531222
Fax:
Oblast:
Severomoravská (Slezská) oblast
Název:
HST - ROB OK2 KLS Šternberk
Adresa:
Dolní Žleb 2416/26, P.O.BOX 86, 78501 Šternberk
Zkratka:
HST
Kontaktní osoba:
Vladimír Vymazal
Telefon:
585013861
Telefon zam.:
Mobil:
776 596884
Fax:
URL:
Oblast:
Severomoravská (Slezská) oblast
Název:
Oddíl ROB Krnov
Adresa:
Petrovická 27, 79400 Krnov
Zkratka:
HKR
Kontaktní osoba:
ing. Mojmír Sukeník
Telefon:
Telefon zam.:
Mobil:
Fax:
URL:
Oblast:
Severomoravská (Slezská) oblast
Název:
Radioklub OK2KYZ
Adresa:
SVČ Fokus, K Nemocnici 23, 74101 Nový Jičín
Zkratka:
HNJ
Kontaktní osoba:
Pavel Šperlich
Telefon:
Telefon zam.:
Mobil:
Fax:
URL:
Oblast:
Severomoravská (Slezská) oblast
Název:
SK ROB Kunovice
Adresa:
Kunovice 54, 75644 p. Loučka
Zkratka:
HKU
Kontaktní osoba:
Pavel Frýdek
Telefon:
571640260
Telefon zam.:
Mobil:
608 407487
Fax:
URL:



Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM