Kalendář

Červenec - 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Vzkazovník

Marcela - sekretariát AROB [03.07.2019 12:37:24]
http://orientsumy.com.ua/online/online_sql.php?nd=1
předběžné výsledky z dnešního 2m:

Do ČR putují další 4 medaile.
Individuální stříbrnou získává Jakub Unčovský (M16) - gratuluji, na včerejších fotkách z cíle bylo vidět jak je nešťastný, dnes se může večer radovat z 2.místa.

3 medaile mají družstva - D14 bronz, M16 i D16 stříbro.

Kluci M14 zůstali "bramboroví", na dvoumetru se všem asi úplně nezadařilo podle svých představ.

M14: 7. Petr, 11. Jáchym, Honza nehodn?
M16: 2. JakubU, 7.Kryštof, 10.Šimon, 12.Honza, 16.JakubK
D14: 7. Alžběta, 9.BarboraN, 12.BarboraD, 14.Aneta
D16: 5.Johana, 7.Kristýna, 14.Věra, 15.BarboraJ

Gratuluji celému týmu k výborným výsledkům. Užijte si všichni večerní hamfest a přeji zítra klidnou cestu a rychlé odbavení na hranicích.
Marcela - sekretariát AROB [02.07.2019 10:43:00]
http://orientsumy.com.ua/online/online_sql.php?nd=1
Výsledky on-line fungují a Češi se večer budou radovat ze tří medailí a zdá se to neuvěřitelné - ANETKA Hendrichová má druhé ZLATO !!! BáraD v D14 získala stříbro a Johanka přidala bronz.

D14:
1. Aneta Hendrichová
2. Barbora Doubravová
6. BáraN, 10. Bětka, 12.Lenka

D16:
3. Johana Klecová
4. Věrka, 8.BáraJ, 12.Kristýna

M14:
7. Petr, 12. JanP, 13.Jáchym

M16:
5. JanT, 8.Kryštof, 12.Šimon, 14.JakubU, 21.JakubK
Marcela - sekretariát AROB [02.07.2019 09:40:15]
http://wyac2019.org.ua/photo/
na pořadatelském webu je spousta fotografií ze zahájení i z prvního závodu

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

.: NOMINOVÁNO — Veteráni na Mistrovství Evropy :.

Na začátku června běželi veteráni své poslední letošní nominační závody v Číměři, díky absenci vícedenních na začátku prázdnin tak mají tyto kategorie již nominaci uzavřenou.


Na základě výsledků ze soustředění v Dobřichovicích a celostátních závodů na Hrčavě, ve Františkových Lázních a v Číměři byl sestaven veteránský nominační žebříček. V souladu s nominačními zásadami bylo možno požádat o divokou kartu a letos tak učinilo 6 závodníků, z nichž Jirka Mareček měl již před začátkem sezóny potvrzenou nominaci v kategorii M60.


Na základě výsledků a s přihlédnutím k žádostem o divoké karty navrhl šéftrenér Andriy Gomzyk a Rada AROB schválila nominaci na Mistrovství Evropy, kde se nakonec představí 25 závodníků v 7 veteránských kategoriích.


Veteránský nominační žebříček (PDF).


Mistrovství Evropy v ROB proběhne ve Slovinsku s centrem v lyžařském areálu Rogla ve dnech 2.–8. září 2019.


Schválená nominace (PDF).


V jednotlivých kategoriích nás budou reprezentovat:

W35

Blanka
Adamková
(DCH)

Pavla
Hažmuková
(GBM)

Zuzana
Kuriaková
(HKR)

Leona
Soukupová
(ASP) ...jen foxoring
 
 
W50

Jitka
Šimáčková
(FPA)

Leona
Soukupová
(ASP)

Marcela
Šrůtová
(ASP)

Renáta
Čadová
(FCL)
 
W60

Jana
Omová
(FTU)

Alena
Pátková
(DCH)

Eliška
Voráčková
(ASP)

Alexandra
Látalová
(GBM)
 
M40

Zbyněk
Žáček
(GBM)

Antonín
Šindelka
(GBM)

Michal
Klíž
(ETE)

Daniel
Šístek
(AFK)
 
M50

Pavel
Mokrý
(GBM)

Jaroslav
Zach
(ASP)

Petr
Hrouda
(GBM)

Miroslav
Vlach
(DCH)
 
M60

Jiří
Mareček
(GBM)

Jaromír
Baxa
(ELB)

Jindřich
Borůvka
(FCS)

Mojmír
Sukeník
(HKR)
 
M70

Antonín
Blomann
(AFK)
     


 


<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM