Kalendář

Červenec - 2022
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Vzkazovník

Martina Lásková  [02.07.2022 13:48:15]
SUPER, obrovská gratulace všem. Martina
mirek [02.07.2022 13:01:37]
zpráva č. 5 z Tärgu Jiu - osmdesátku máme za sebou, naštěstí nás bouřka (předpovídaná) nenašla, ale bylo hrozné dusno a horko; start a cíl na hřbetu bez přístřešků na otevřeném slunci; výsleky (11 meadilí)
D14 - 1.Kája N., 3. Kája R., 7. Žanda, 9. Verča, 12. Majda - družstva 1
D16 - 1. Ája, 2. Bára, 4. Aneta, 5. Kačka, 9. Kiki - družstva 1
M14 - 1. Tomáš, 3. Adam, 4. David, 5. Štěpán, 16. Šéba - družstva 1
M16 - 2. Ondra, 4. Filip, 5. Bertík, 9. Honza, 10. David - družstva 2
mirek [01.07.2022 12:14:10]
zpráva č. 4 z Tärgu Jiu - dnešní den opět bez bouřek (i když slibovali...), teplota o něco lepší, v poledne kolem 33°C; závodní prostor vysoký listnatý les, místy s podrostem, téměř naprostá rovina; stavba trati sprintu - stavitel umístil "S" do 1.kola mezi jedničku a ostatní kontroly, trať měla celkem přes 3 km, někdo naběhal i přes 4 km; časy kupodivu poměrně slušné; schválené výsledky:
M14 - 2.Štěpán, 3.Tomáš, 5. Adam, 6.David, 13. Šéba
M16 - 1.Filip, 2. Honza, 5. David, 6. Bertík, 7. Ondra
D14 - 2. Kája N., 3. Majda, 4. Verča, 5. Kája R., 6. Žanda
D16 - 1. Kiki, 2. Ája, 3. Bára, 4. Aneta, 9. Kačka
Vyhlášení výsledků a předání medailí bude až zítra po třetím závodu večer (ze všech disciplín)

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

.: Nominační zásady & Kalendář akcí 2019 :.

Na začátku února na základě návrhu šéftrenéra schválila Rada AROB letošní nominační zásady reprezentace pro nominaci na Mistrovství Evropy ve Slovinsku v kategoriích juniorů a seniorů včetně zvláštního předpisu, který upravuje zařazení do užšího a širšího kádru po výběrovém soustředění.


Nominační zásady státní reprezentace pro rok 2019 (PDF).
Zvláštní předpis pro zařazení do užšího a širšího kádru 2019 (PDF).


Plán akcí reprezentace ještě pravděpodobně bude doplněn, resp. bude konkretizován výběr účasti na mezinárodních závodech — v současné době probíhá průzkum zájmu o jednotlivé akce v cizině.


Následně byly schváleny také veteránské nominační zásady pro kategorie D35–60 a M40–70. V letošním roce žebříček obsahuje 12 nominačních závodů, z nichž 8 proběhne na třech akcích zařazených do Národního žebříčku (Hrčava, Františkovy Lázně, Číměř) a zbylé 4 v rámci dubnového společného soustředění s reprezentací v Dobřichovicích.


Nominační zásady veteránské reprezentace pro rok 2019 (PDF).


Již počátkem ledna byl zveřejněn "KALENDÁŘ ROB 2019" (v sekci dokumenty). Tento svazový kalendář obsahuje nejen celostátní soutěže zařazené do Národního žebříčku, ale i všechny krajské, okresní a místní přebory (soutěže II. a III. stupně), dále pak soustředění reprezentace, ŽDR i oddílové akce.


Oficiální kalendář soutěží AROB 2019 (PDF)


<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM