Kalendář

Prosinec - 2021
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

Praha Liška [03.12.2021 19:31:25]
Ahoj.
Pro účastníky Praha Lišky, mrkněte na aktuální informace o závodu, týkající se zejména mazací pojízdné kontroly a aktuálních protiepidemických opatření!
http://prahaliska.4fan.cz/aktuality/

Děkujeme a těšíme se v neděli.
Marcela - sekretariát [24.11.2021 22:04:24]
Přestože se prosincové slavnostní vyhlášení výsledků ankety NEUSKUTEČNÍ, tak stále ještě máte možnost poslat hlas svým favoritům.

Ještě 4 dny můžete hlasovat zde:
http://www.ardf.cz/balu/sportovec21/?ksa=0
Anketa se uzavírá 28.11.

Předpokládáme, že bychom zorganizovali náhradní slavnostní vyhlášení někdy v jarních měsících až to situace dovolí
Marcela - sekretariát [24.11.2021 22:00:08]
4.12. ZRUŠENÍ SEMINÁŘE ROZHODČÍCH + SLAVNOSTNÍ VYHLÁŠENÍ ANKETY

Po poradě s předsedou Vám oznamuji, že jsme rozhodli o ZRUŠENÍ akce 4.12. v Teplicích na hradě Doubravka.

Předpokládáme, že bychom seminář uspořádali v náhradním jarním termínu až to umožní mírnější covidová omezení.

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Reprezentace České republiky na mezinárodních soutěžích

2021 – 23. Mistrovství Evropy + 18. EYAC, Bulharsko, 28.8-4.9.2021, Bansko

D14 – Karolína Novotná, Kateřina Polišenská, Andrea Fryšová, Magdaléna Endrštová, Aneta Hendrichová
M14 – Albert Plevný, Michal Tollar, Filip Bruckner, Vít Hrubý, Robert Sadílek
D16 – Michaela Novotná, Barbora Novotná, Kristýna Novotná, Barbora Doubravová, Alžběta Sobotová
D19 – Johana Klecová, Markéta Tollarová, Věra Staňková, Barbora Jirásková
M19 – Šimon Dukát, Jakub Unčovský, Jakub Klec, Pavel Kolský
D21 – Hana Fučíková, Iveta Šístková, Kateřina Bžatková, Daniela Trpáková
M21 – Jakub Oma, Ondřej Šimáček, Tomáš Hikl, Jakub Šrom
D35 – Lenka Voráčková, Blanka Adámková, Hedvika Šimlová, Ilona Zusková, Hana Fučíková
M40 – Michal Voráček, Antonín Šindelka, Michal Klíž, Daniel Šístek
D45 – Jitka Šimáčková, Pavla Hažmuková, Martina Lásková, Ilona Zusková
M50 – Zbyněk Žáček, Jaroslav Zach, Petr Hrouda, Tomáš Hamouz
D55 - Renata Čadová, Leona Soukupová, Iva Marečková, Marcela Šrůtová
M60 – Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Mojmír Sukeník
D65 – Eliška Voráčková, Alenka Pátková, Ludmila Poláková

2019 — 22. Mistrovství Evropy, Slovinsko, 2.–8. 9. 2019, Rogla
 
D19 – Johana Klecová, Kristýna Bártová, Anna Chmelařová, Daniela Trpáková
M19 – Dominik Šrom, Tomáš David, Dalibor Matoušek, Daniel Svatek
D21 – Hana Fučíková, Lucie Matulová, Alžběta Léharová, Šárka Jelínková
M21 – Jakub Oma, Karel Fučík, Ondřej Šimáček, Tomáš Hikl, Martin Kinc
D35 – Pavla Hažmuková, Blanka Adámková, Zuzana Kuriaková
M40 – Antonín Šindelka, Zbyněk Žáček, Michal Klíž, Daniel Šístek
D50 – Jitka Šimáčková, Leona Soukupová, Marcela Šrůtová, Renata Čadová
M50 – Pavel Mokrý, Jaroslav Zach, Petr Hrouda, Miroslav Vlach
D60 – Eliška Voráčková, Jana Omová, Alenka Pátková, Alexandra Látalová
M60 – Jiří Mareček, Jaromír Baxa, Jindřich Borůvka, Mojmír Sukeník
M70 – Antonín Blomann
 
 
2019 – 3. WYAC — Mistrovství světa žáků a dorostu, Ukrajina, 30. 6.–4. 7. 2019, Vinnytsia
 
D14 – Barbora Doubravová, Barbora Novotná, Lenka Marešová, Aneta Hendrichová, Alžběta Sobotová
M14 – Petr Král, Jan Peřina, Jáchym Tomášek
D16 – Barbora Jirásková, Johana Klecová, Kristýna Bártová, Věra Staňková
M16 – Jakub Unčovský, Šimon Dukát, Kryštof Milanovský, Jakub Klec, Jan Trpák
 
 
2018 – 19. Mistrovství světa, Korea, 2.–9. 9. 2018, Sokcho
 
 
D19 – Justýna Bouchalová, Anna Chmelařová, Klára Hronová, Anna Sobotková
M19 – Martin Kinc, Dominik Šrom, Tomáš David
D21 – Alžběta Léharová, Hana Fučíková, Kateřina Bžatková, Eliška Kuncová
M21 – Jakub Oma, Tomáš Hikl, Ondřej Šimáček
D35 – Hana Fučíková
M40 – Antonín Šindelka, Michal Klíž
D50 – Marcela Šrůtová, Dagmar Skřivanová
M50 – Jiří Mareček, Pavel Mokrý, Miroslav Látal
D60 – Eliška Voráčková, Alexandra Látalová
 
 
2018 – 2. WYAC — Mistrovství světa žáků a dorostu, Česká republika, 30. 6.–4. 7. 2018, Doksy
 
D14 – Johana Klecová,. Michaela Novotná, Věra Staňková, Alžběta Sobotová, Lenka Marešová, Laura Gillarová
M14 – Jakub Klec, Kryštof Milanovský, Jakub Unčovský, Šimon Hrouda, Petr Král
D16 – Markéta Střítecká, Barbora Jirásková, Petra Liďáková, Nela Stahlová, Kristýna Bártová
M16 – Samuel Svatek, Pavel Kolský, Jan Trpák, Šimon Dukát, Tomáš Ráliš
 
 
2017 – 21. Mistrovství Evropy, Litva, 4.–10. 9. 2017, Druskininkai
 
D19 – Justýna Bouchalová, Klára Hronová, Anna Chmelařová
M19 – Martin Kinc, Dominik Šrom, Tomáš David
D21 – Iveta Šístková, Michaela Omová, Pavla Horová
M21 – Jakub Oma, Tomáš Hikl, Ondřej Šimáček, Jakub Šrom
D35 – Jitka Šimáčková, Pavla Hažmuková, Blanka Adámková
M40 – Antonín Šindelka, Zbyněk Žáček, Daniel Šístek, Petr Hrouda, Michal Klíž
D50 – Leona Soukupová, Dagmar Skřivanová, Iva Marečková
M50 – Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jaroslav Zach
D60 – Eliška Voráčková, Jana Omová, Alenka Pátková
M60 – Jaromír Baxa, Antonín Blomann
 
 
2017 – 1. WYAC — Mistrovství světa žáků a dorostu, Slovensko, 30. 6.–4. 7. 2017, Turčianské Teplice
 
D14 – Johana Klecová,. Alžběta Sobotová, Barbora Jirásková, Lenka Marešová
M14 – Kryštof Milanovský, Jakub Klec, Jan Trpák, Šimon Dukát, Tomáš Ráliš
D16 – Markéta Střítecká, Petra Liďáková, Daniela Trpáková , Nela Stahlová
M16 – Daniel Svatek, Jakub Křen, Vilém Hrubý, Samuel Svatek, Vojtěch Sobotka
 
 
2016 – 18. Mistrovství světa, Bulharsko, 3.–9. 9. 2016, Albena
 
D19 – Kateřina Bžatková, Justýna Bouchalová, Anna Sobotková
M19 – Martin Šimáček, Martin Kinc, Vojtěch Bžatek, Dominik Šrom
D21 – Alžběta Léharová, Hana Fučíková, Lenka Voráčková, Michaela Omová
M21 – Karel Fučík, Jakub Oma, Tomáš Hikl, Jakub Šrom
D35 – Pavla Hažmuková, Jitka Šimáčková, Ludmila Ondrouchová
M40 – Antonín Šindelka, Daniel Šístek, Zbyněk Žáček
D50 – Leona Soukupová, Dagmar Skřivanová, Marcela Šrůtová
M50 – Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jaroslav Zach
D60 – Jana Omová, Eliška Voráčková, Alenka Pátková
M60 – Jaromír Baxa, Lubomír Winter, Antonín Blomann
 
 
2016 – 17. EYAC — Mistrovství Evropy žáků a dorostu, Norsko, 2.–6. 7. 2016, Oslo
 
D14 – Alžběta Sobotová, Petra Liďáková, Johana Klecová, Nela Stahlová
M14 – Samuel Svatek, Vojtěch Sobotka, Jakub Klec, Jakub Unčovský, Jan Trpák
D16 – Daniela Trpáková , Anna Sobotková, Anna Chmelařová
M16 – Dominik Šrom, Dalibor Matoušek, Jakub Křen, Tomáš David, Vít Unčovský
 
 
2015 – 20. Mistrovství Evropy, Česká republika, 17.–23. 8. 2015, Mariánské Lázně
 
D19 – Kateřina Bžatková, Barbora Matoušková, Justýna Bouchalová
M19 – Martin Šimáček, Jan Priessnitz, Martin Kinc, Robert Polák, Vojtěch Bžatek
D21 – Alžběta Léharová, Hana Fučíková, Eliška Kuncová, Zuzana Sukeníková
M21 – Karel Fučík, Jakub Oma, Ondřej Šimáček, Petr Matula, Martin Baier
D35 – Pavla Hažmuková, Jitka Šimáčková, Blanka Adámková, Ludmila Ondrouchová
M40 – Petr Hrouda, Antonín Šindelka, Daniel Šístek, Zbyněk Žáček
D50 – Leona Soukupová, Dagmar Skřivanová, Marcela Šrůtová, Hana Havelková, Jana Drábková
M50 – Jiří Mareček, Stanislav Jelínek, Jiří Suchý, Josef Petr
D60 – Jana Omová, Eliška Voráčková, Alenka Pátková, Petra Hanslianová
M60 – Mojmír Sukeník, Jaromír Baxa, Lubomír Winter, Jiří Hruška
M70 – Karel Koudelka, Jiří Janků
 
 
2015 – 16. EYAC — Mistrovství Evropy žáků a dorostu, Polsko, 4.–8. 6. 2015, Zamosc
 
D14 – Daniela Trpáková, Petra Liďáková, Nela Stahlová
M14 – Jakub Křen, Vilém Hrubý, Daniel Svatek, Samuel Svatek
D16 – Justýna Bouchalová, Anna Chmelařová, Anna Sobotková
M16 – Vojtěch Bžatek, Martin Kinc, Dominik Šrom, Dalibor Matoušek, Jan Švec
 
 
2014 – 17. Mistrovství světa, Kazachstán, 6.–13. 9. 2014, Burabay
 
D19 – Barbora Matoušková, Kateřina Bžatková, Justýna Bouchalová
M19 – Jakub Šrom, Martin Šimáček, Robert Polák
D21 – Alžběta Léharová, Veronika Krčálová, Zuzana Sukeníková
M21 – Jakub Oma, Karel Fučík, Martin Baier
D35 – Blanka Adámková, Pavla Hažmuková, Ludmila Ondrouchová
M40 – Antonín Šindelka, Zbyněk Žáček, Pavel Mokrý
D50 – Dagmar Skřivanová, Marcela Šrůtová
M50 – Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jiří Suchý
D60 – Petra Hanslianová
 
 
2014 – 15. EYAC — Mistrovství Evropy žáků a dorostu, Bulharsko, 6.–10. 7. 2014, Primorsko
 
D14 – Daniela Trpáková, Anna Chmelařová, , Anna Sobotková, Petra Liďáková
M14 – Dominik Šrom, Vít Unčovský, Tomáš David, Dalibor Matoušek, Matěj Dukát
D16 – Justýna Bouchalová, Šárka Antošová, Kateřina Papežová
M16 – Robert Polák, Jan Priessnitz, Vojtěch Bžatek, Martin Kinc, Matěj
 
 
2013 – 19. Mistrovství Evropy, Polsko, 7.–14. 9. 2013, Kudowa Zdrój
 
D19 – Ažběta Léharová, Pavla Horová, Petra Lněničková
M19 – Ondřej Šimáček, Jakub Šrom, Martin Šimáček
D21 – Veronika Krčálová, Zuzana Sukeníková, Hana Fučíková
M21 – Jakub Oma, Karel Fučík, Martin Baier
D35 – Jitka Šimáčková, Blanka Adámková, Pavla Hažmuková, Leona Soukupová
M40 – Antonín Šindelka, Petr Hrouda, Zbyněk Žáček, Jaroslav Zach
D50 – Marcela Šrůtová, Jana Drábková, Alexandra Látalová
M50 – Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jiří Suchý
D60 – Eliška Voráčková, Alena Pátková, Petra Hanslianová, Jana Omová
M60 – Mojmír Sukeník, Antonín Blomann, Lubomír Winter
M70 – Karel Koudelka
 
 
2013 – 14. mistrovství Evropy žáků a dorostu, Česká republika, 12.–16.6.2013, Tři studně
 
D14 – Daniela Trpáková, Anna Sobotková, Anna Chmelařová, Justýna Bouchalová, Petra Liďáková
M14 – Martin Kinc, Jan Švec, Vojtěch Bžatek, Dominik Šrom, Tomáš Lahučký
D16 – Kateřina Bžatková, Barbora Matoušková, Kateřina Papežová, Tereza Synková, Michaela Kučová
M16 – Martin Šimáček, Matěj Žáček, Jan Priessnitz, Robert Polák, Jakub Petříček
 
 
2012 – 16. Mistrovství světa, Srbsko, 10.–16. 9. 2012, Kopaonik
 
D19 – Ažběta Léharová, Pavla Horová, Petra Lněničková
M19 – Ondřej Šimáček, Jakub Šrom, Pavel Hladík, Martin Šimáček
D21 – Michaela Gomzyk Omová, Hana Fučíková, Lucie Procházková, Veronika Krčálová
M21 – Jakub Oma, Karel Fučík, Michal Voráček, Petr Matula
D35 – Jitka Šimáčková, Marcela Šrůtová, Leona Soukupová
M40 – Jaroslav Zach, Zbyněk Žáček, Pavel Mokrý
D50 – Alexandra Látalová
M50 – Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Stanislav Jelínek
D60 – Jana Omová, Eliška Voráčková, Alena Pátková
M60 – Antonín Blomann, Lubomír Winter
M70 – Karel Koudelka
 
 
2012 – 13. mistrovství Evropy žáků a dorostu, Litva, 11.–14.7.2012, Siauliai
 
D14 – Kateřina Papežová, Tereza Synková, Justýna Bouchalová, Charlota Svatková
M14 – Robert Polák, Jan Priessnitz, Matěj Žáček, Martin Kinc
D16 – Kateřina Bžatková, Michaela Kučová, Barbora Matoušková
M16 – Pavel Hladík, Martin Šimáček, Dalibor Bakala
 
 
2011 – 18. Mistrovství Evropy, Rumunsko, 5.–10.9.2011, Baile Felix
 
D19 – Ažběta Léharová, Pavla Horová, Andrea Moučková
M19 – Jakub Lněnička, Ondřej Šimáček, Roman Borovička
D21 – Michaela Gomzyk Omová, Veronika Krčálová, Lenka Voráčková
M21 – Martin Baier, Jakub Oma, Karel Fučík
D35 – Jitka Šimáčková, Marcela Šrůtová, Pavla Hažmuková
M40 – Jaroslav Zach, Petr Hrouda, Zbyněk Žáček
D50 – Alexandra Látalová
M50 – Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jan Michalec
D60 – Jana Omová, Eliška Voráčková
M70 – Karel Koudelka
 
 
2011 – 12. mistrovství Evropy žáků, Bulharsko, 16.–19.6.2011, Primorsko
 
D14 – Kateřina Bžatková, Kateřina Papežová, Barbora Matoušková
M14 – Martin Šimáček, Robert Polák, Jan Priessnitz
D16 – Anna Oplová, Petra Sádlová, Martina Dvořáková
M16 – Jakub Šrom, Pavel Hladík, Dalibor Bakala
 
 
2010 – 15. Mistrovství světa, Chorvatsko, 13–18.9.2010, Opatija
 
D19 – Ažběta Léharová, Pavla Horová, Šárka Jelínková
M19 – Jakub Lněnička, Ondřej Šimáček, Roman Borovička
D21 – Michaela Gomzyk Omová, Veronika Krčálová, Eliška Kuncová
M21 – Martin Baier, Jakub Oma, Karel Fučík
D35 – Jitka Šimáčková, Dagmar Skřivanová, Marcela Šrůtová
M40 – Jaroslav Zach, Miroslav Vlach, Miroslav Vosmík
D50 – Jana Omová, Eliška Voráčková, Alexandra Látalová
M50 – Jiří Mareček, Miroslav Látal
M70 – Karel Koudelka
 
 
2010 – 11. mistrovství Evropy žáků, Slovenko, 17.–20.6.2010, Bojnice
 
D15 – Kateřina Bžatková, Anna Oplová, Veronika Fráňová, Petra Sádlová, Martina Dvořáková
M15 – Martin Šimáček, Jakub Šrom, Pavel Hladík, Robert Polák, Václav Hrubý, Dalibor Bakala
 
 
2009 – 17. mistrovství Evropy, Bulharsko, 16–21.9.2009, Obzor
 
D19 –  Zuzana Myslivečková, Šárka Jelínková, Andrea Moučková
M19 –  Jakub Lněnička, Roman Borovička, Pavel Matoušek
D21 –  Michaela Gomzyk Omová, Veronika Krčálová, Hana Fučíková
M21 –  Karel Fučík, Jakub Oma, Martin Baier
D35 –  Jitka Šimáčková, Dagmar Skřivanová, Leona Soukupová
M40 –  Jaroslav Zach, Petr Hrouda, Miroslav Vlach
D50 –  Jana Omová, Eliška Voráčková
 
 
2009 – 10. mistrovství Evropy žáků, Česká republika, 30.6.–3.7.2009, Řásná/Telč
 
D15 –  Pavla Horová, Alžběta Lehárová, Martina Dvořáková Petra Sádlová, Anna Oplová, Petra Lněničková
M15 –  Ondřej Šimáček, Martin Šimáček, Václav Polák Matěj Sommer, Jakub Šrom, Edie Martins
 
 
2008 – 14. mistrovství světa, Korea, 2–7.9.2008, Seoal – Hwaseong
 
D19 –  Hana Wurzelová, Zuzana Myslivečková, Šárka Jelínková
M19 –  Marek Mysliveček, Jan Vlček, Jakub Lněnička
D21 –  Michaela Omová, Veronika Krčálová, Lenka Novotná
M21 –  Karel Fučík, Jakub Oma, Martin Baier
D35 –  Marcela Šrůtová, Dagmar Skřivanová, Iva Marečková
M40 –  Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jiří Suchý
D50 –  Eliška Voráčková, Jana Omová, Alena Pátková
 
2008 – 9. mistrovství Evropy žáků, Moldávie, 13–16.6.2008, Kišiněv – Vadul–lui–Voda
 
D15 –  Lucie Zachová, Lucie Samuelová, Pavla Horová, Alžběta Lehárová
M15 –  Ondřej Šimáček, Martin Šimáček, Čeněk Havelka
 
 
2007 – 16.mistrovství Evropy, Polsko, 11–16.9.2007, Bydgoszcz
 
D19 –  Hana Wurzelová, Lucie Procházková, Lucie Dundrová
M19 –  Marek Mysliveček, Jan Vlček, Adam Vašura
D21 –  Michaela Omová, Veronika Krčálová, Lenka Novotná
M21 –  Karel Fučík, Jakub Oma, Michal Voráček
D35 –  Jitka Šimáčková, Dagmar Skřivanová, Marcela Šrůtová
M40 –  Jaroslav Zach, Jiří Mareček, Miroslav Vlach
M50 –  Lubomír Winter, Jaromír Baxa
D50 –  Jana Omová, Eliška Voráčková, Alena Skálová
M60 –  Karel Koudelka, Pavel Šrůta
 
2007 – 8. mistrovství Evropy žáků, Německo, 8–11.6.2007, Hormersdorf/Sachsen
 
D15 (A) –  Zuzana Myslivečková, Michaela Marečková, Vlasta Podešvová
D15 (B) –  Lucie Zachová, Andrea Moučková, Tereza Francková, Markéta Havelková
M15 (A) – Ondřej Šimáček, Václav Černík, Roman Borovička
M15 (B) –  Jakub Lněnička, Ondřej Hora, Ondřej Jelínek
 
 
2006 – 13. mistrovství světa, Bulharsko, 12–17.9.2006, Primorsko
 
D19 –  Hana Wurzelová, Lucie Dundrová, Lucie Procházková
M19 –  Pavel Černík, Marek Mysliveček, Adam Vašura
D21 –  Michaela Omová, Hana Fučíková, Veronika Krčálová
M21 –  Karel Fučík, Martin Baier, Jakub Oma
D35 –  Jitka Šimáčková, Dagmar Skřivanová, Kateřina Javorková
M40 –  Jaroslav Zach, Jiří Mareček, Miroslav Vlach
D50 –  Jana Omová, Eliška Voráčková, Alena Pátková
M50 –  Jiří Hruška, Jaromír Baxa, Karel Javorka
M60 –  Karel Koudelka, Jiří Janků
 
2006 – 7. mistrovství Evropy žáků, Polsko, 12–16.6.2006, Grudziadz
 
D15 (A) –  Šárka Jelínková, Zuzana Myslivečková, Tereza Francková
D15 (B) –  Lucie Zachová, Michaela Marečková, Pavla Šrůtová
M15 (A) –  Roman Borovička, Václav Černík, Patrik Philipp
M15 (B) –  Ondřej Jelínek, Ondřej Šimáček, Pavel Matoušek
 
 
2005 – 15. mistrovství Evropy, Srbsko a Černá Hora, 3.–8.9.2005, Tara/Zlatibor
 
D19 –  Hana Wurzelová, Lucie Dundrová, Lucie Procházková
M19 –  Ondřej Stehlík, Pavel Černík, Marek Mysliveček
D21 –  Michaela Omová, Lenka Novotná, Veronika Krčálová
M21 –  Karel Fučík, Martin Baier, Jakub Oma
D35 –  Jitka Šimáčková, Dagmar Skřivanová, Marcela Šrůtová
M40 –  Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jiří Suchý
D50 –  Jana Omová, Eliška Voráčková
M50 –  Jiří Hruška, Jaromír Baxa, Lubomír Winter
M60 –  Karel Koudelka, Pavel Šrůta
 
2005 – 6.mistrovství Evropy žáků, Česká republika, 27.6.–1.7.2005, Karlovy Vary
 
D15 (A) –  Zuzana Myslivečková, Lucie Zachová, Michaela Marečková
D15 (B) –  Pavla Šrůtová, Lucie Samuelová, Petra Javorková, Andrea Moučková
M15 (A) – Jakub Rajtmajer, Patrik Philipp, Václav Černík
M15 (B) –  Ondřej Štrympl, Roman Borovička, Lukáš Pindroch, Jakub Papež
 
 
2004 – 12. mistrovství světa, Česká republika, 7.–12.9.2004, Brno
 
D19 –  Lenka Hrušková, Veronika Krčálová, Hana Hozmanová
M19 –  Ondřej Stehlík, Pavel Czyz, Marek Mysliveček
D21 –  Michaela Omová, Lenka Novotná, Hana Fučíková
M21 –  Karel Fučík, Jakub Oma, Tomáš Hikl
D35 –  Anna Koporová, Jitka Šimáčková, Dagmar Skřivanová
M40 –  Jiří Mareček, Jiří Hruška, Pavel Fráňa
D50 –  Jana Omová, Eliška Voráčková
M50 –  Mojmír Sukeník, Lubomír Winter, Antonín Blomann
M60 –  Karel Koudelka, Pavel Šrůta, Jiří Janků
 
2004 – 5. mistrovství Evropy žáků, Moldávie, 16.–21.6.2004, Kišiněv
 
D15 (A) –  Hana Wurzelová, Lucie Dundrová, Věra Mezulániková
D15 (B) –  Tereza Samková, Tereza Skládanková, Zuzana Myslivečková, Pavla Šrůtová
M15 (A) –  Ondřej Hruška, Jan Vlček, Marek Mysliveček
M15 (B) –  Pavel Matoušek, Lukáš Pindroch, Jiří Vlach, Miroslav Vlach
 
 
2003 – 14. mistrovství Evropy, Polsko, 6–11.9.2008, Wladislawowo/Cetniewo
 
D19 –  Lenka Hrušková, Veronika Krčálová, Iva Matulová
M19 –  Jaroslav Krčál, Ondřej Stehlík, Martin Váňa
D21 –  Lenka Novotná, Michaela Omová, Hana Fučíková
M21 –  Karel Fučík, Jakub Oma, Tomáš Hikl
D35 –  Anna Koporová, Marcela Šrůtová, Hana Havelková
M40 –  Jiří Mareček, Miroslav Vlach, Jiří Suchý
D50 –  Jana Omová, Eliška Voráčková
M50 –  Lubomír Winter, Antonín Blomann, Ladislav Schejbal
M60 –  Karel Koudelka, Pavel Šrůta
 
2003 – 4. mistrovství Evropy žáků, Německo, 7–11.6.2003, Bastheim
 
D15 (A) –  Lucie Dundrová, Hana Wurzelová, Zora Jelínková
D15 (B) –  Eva Šrámková, Tereza Samková
M15 (A) –  Adam Vašura, Ondřej Hruška, Marek Mysliveček
M15 (B) –  Jiří Matyáš, Miroslav Vlach, Jiří Vlach
 
 
2002 – 11. mistrovství světa, Slovensko, 2.–7.9.2002, Tatranské Matliare
 
D19 –  Veronika Krčálová, Lenka Hrušková, Iva Matulová
M19 –  Jaroslav Krčál, Marek Brož, Martin Váňa
D21 –  Michaela Omová, Lenka Novotná, Hana Fučíková
M21 –  Jakub Oma, Karel Fučík, Martin Baier
D35 –  Anna Koporová, Dagmar Skřivanová, Marcela Šrůtová
M40 –  Zdeněk Černík, Jiří Hruška, Jiří Mareček
D50 –  Jana Omová, Eliška Voráčková
M50 –  Mojmír Sukeník, Lubomír Winter, Antonín Blomann
M60 –  Karel Koudelka, Pavel Šrůta
 
2002 – 3. mistrovství Evropy žáků, Bulharsko, 10–14.6.2002, Nessebar
 
D15 –  Kateřina Červinková, Martina Adlerová, Tereza Samková, Tereza Skládanková 
M15 –  Adam Vašura, Jakub Leinweber, Pavel Boroš, Radek Hamák
 
 
2001 – 13. mistrovství Evropy, Francie, 11.–16.9.2001, La Salvetat sur Agount
 
D19 –  Veronika Krčálová, Zuzana Sukeníková, Iva Matulová
M19 –  Jaroslav Krčál, Marek Brož, Marek Veselý
D21 –  Michaela Omová, Lenka Novotná, Hana Fučíková
M21 –  Karel Fučík, Jakub Oma, Martin Baier
D35 –  Anna Koporová, Marcela Šrůtová, Dagmar Skřivanová
M40 –  Zdeněk Černík, Jiří Mareček, Miroslav Vlach
D50 –  Jana Omová
M50 –  Lubomír Winter, Antonín Blomann
M60 –  Karel Koudelka, Pavel Šrůta
 
2001 – 2. mistrovství Evropy žáků, Polsko, 2.–6.7.2008, Bydgoszcz
 
D15 –  Žaneta Špetová, Kateřina Červinková, Hana Hozmanová, Ivana Pljučarská
M15 –  Ondřej Stehlík, Ondřej Vlček, Jiří Brož, Pavel Czyz, Jakub Leinweber, Jan Bílek
 
 
2000 – 10. mistrovství světa, Čína, 10–18.10.2001
 
M19 –  Petr Váňa, Martin Váňa, Jaroslav Krčál
D21 –  Michaela Omová, Lenka Novotná, Hana Fučíková
M21 – Karel Fučík, Michal Voráček, Martin Baier
M41 –  Jiří Mareček, Mojmír Sukeník, Karel Javorka
M55 –  Karel Koudelka
 
2000– 1. mistrovství Evropy žáků, Česká republika, 30.6.–4.7.2000, Kroměříž
 
D15 (A) –  Veronika Krčálová, Hana Hozmanová, Hana Najmanová
D15 (B) –  Eva Rosová, Kateřina Červinková, Lucie Šimečková
M15 (A) –  Jiří Brož, Aleš Hamák, Pavel Czyž
M15 (B) –  Matěj Soukup, Jakub Leinweber, Ondřej Vlček

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM