Aktuální soutěže

16.–19. 11.2017
Kondičně rehabilitační soustředění (Šumava, Sušice)
16.–19. 11.2017
Kondičně rehabilitační soustředění, spolu s REPRE (Šumava)

Kalendář

Listopad - 2017
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Vzkazovník

Bajeřík [25.10.2017 11:53:34]

Ahoj všem, v termínu 10.-11.11. pořádám 62. ročník běhu pražských horolezců v Osečné v Podještědí. Pokud toho po sezóně ještě nemáte dost, napište mi.
informace: www.obph.cz nebo https://www.facebook.com/events/1561195130590589/
Charakter závodu: 2 etapový závod dvojic kombinující spíše lehčí formy lezení, orientační běh a pohyb krajinou - pátek noční 2-3 hodiny, sobota denní 7-8 hodin. Lze běžet/jít i jednotlivé etapy.

Michal Skrbek [10.10.2017 09:44:43]
Ahoj, máme ještě dvě místa z Prahy na Akádu a zpět. Lucii vezmeme. M
Lucie Zachová [10.10.2017 08:13:43]
Ahoj, neměl byste někdo volné místo na Akádu z Prahy prosím? Kdyžtak mi prosím dejte vědět na lucikzach@post.cz, moc díky! PS: Jsem skladná a přizpůsobivá.

Aktuálně

Výsledky soutěží v roce 2006

 

VÝSLEDKY ZÁVODŮ PRO ROK 2006

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
3.-10.1.Zimní soustředění reprezentace ChuráňovDCHpropozine nejsou k dispozici
7-14.1.1.soustředění reprezentace ? kondiční ? lyžeREPREpropozine nejsou k dispozici
Leden/ÚnorSki liška
ÚNOR
Únor2.soustředění reprezentace lékařsko diagnostickéREPOREpropozine nejsou k dispozici
2.-5.2.Oddílové soustředění kondiční ? lyžeHVSpropozine nejsou k dispozici
14-19.23.soustředění reprezentace ? kondiční (lyže) ? jun.REPREpropozine nejsou k dispozici
BŘEZEN
11-19.3.4.soustředění reprezentace ? technickéREPREpropozine nejsou k dispozici
18.3.Krajský přebor Karlovarského krajeDCH
22.3.Místní přebor Bílovice 80mGBMpropozine nejsou k dispozici
29.3.Okresní přebor BO ? sprintGBMpropozine nejsou k dispozici
30.3.-2.4.1.soustředění ŽPR technickéŽPR
DUBEN
27.4.Místní přebor HVS 2mHVS
1.4.Okresní přebor Liberec - 80mELBpropozine nejsou k dispozici
2.4.1.OŽ JMpropozine nejsou k dispozici
6.4.Místní přebor Cheb ? 80 mDCH
5-9.4.5.soustředění reprezentace ? technickéREPRE
8.4.3+4.ož ZČ = KP klasikaDCH
8.4.Okresní přebor Liberec - 2mELB
8.4.Okresní přebor Pardubice - 80mFPApropozine nejsou k dispozici
8.4.Okresní přebor Vsetín - 80mHVSpropozine nejsou k dispozici
9.4.Okresní přebor Vsetín - 2mHVSpropozine nejsou k dispozici
11.4.Okresní přebor Žďár n.Sázavou ? 144 MhzGNMpropozine nejsou k dispozici
12.4.Okresní přebor Turnov 80mFTU
13.4.Místní přebor Cheb ? 2 mDCH
13.4.Okresní přebor Pardubice - 2mFPApropozine nejsou k dispozici
15.4.1.OŽ VČFTU
22.4.MISTROVSTVÍ ČR -dlouhá trať (NŽ 1)GBM
23.4.Krajský přebor STČ (1.OŽ Pha+STČ)BME
27.4.Okresní přebor Prahy 4 - sprint 80mAFK
29.4.Okresní přebor TepliceETE
29.4.2.OŽ VČFCS
29.4.Krajský přebor JM klasika (3+4.OŽ)GBM
27.4.Místní přebor Nový Jičín (80+2m)HNJ
30.4.Okresní přebor BO ? foxoringGBM
26.4.-3.5.6.soustředění reprezentace ? mezinárodní závody Ukrajina - KyjevREPRE
28.4.-1.5.2.soustředění ŽPR technickéŽPR
9.4.mistrovské soutěže JM kraje v ROBGBM
KVĚTEN
4.5.Místní přebor HVS 80mHVS
5.6.Místní přebor Kunovice - 80mHKU
4.5.Okresní přebor Cheb ? 80 m FR. LázněDCH
6.-8.5.3 dni ROB Liberec 2006ELB
10.5.Okresní přebor Žďár n.S. - 3,5 MhzGNMpropozine nejsou k dispozici
11.5.Okresní přebor Prahy 4 - KT 2mASP
13.5.Okresní přebor Žďár n.S. - foxoringGNMpropozine nejsou k dispozici
13-14.5.5+6.ož ZČ = KP PM kraje ? klasika PlasyDDDpropozine nejsou k dispozici
13.-14.5.Turanský pohár (Turie) Slovenskopropozine nejsou k dispozici
13.-15.5.KP Zlínského kraje 80m + OŽ 2m (OŽ 1+2)HNJpropozine nejsou k dispozici
13.5.3.OŽ VČELB
14.5.Krajský přebor Prahy - 2m (2.OŽ Pha) Sudovo HlavnoASP
18-21.5.7.soustředění reprezentace ? technickéREPREpropozine nejsou k dispozici
18-21.5.3.soustředění ŽPRŽPRpropozine nejsou k dispozici
20.-21.5.Kysucký pohár ? 31.ročník Donovaly Slovenskopropozine nejsou k dispozici
20.5.4.OŽ VČFCLpropozine nejsou k dispozici
24.5.Okresní přebor BO ? 80mGBMpropozine nejsou k dispozici
25.5.Okresní přebor Cheb - 2 m Fr. LázněDCH
25.5.Okresní přebor Praha 4 - KT 80mAFK
27-28.5.NŽ 4+5= klasika 2m +Mistrovství ČR ? krátká trať 80mHNJ
29.5.Okresní přebor TepliceETEpropozine nejsou k dispozici
23.5.Žďáru nad Sázavou v ROB
ČERVEN
18.6.Společný krajský přebor Zlínského+Olomouckého kraje -2m+80mHKU+HST
1.6.Krajský přebor Praha - KT 80m (3.OŽ Pha)ASP/AFK
3.6.7+8.ož ZČ KP sprintDCH
3.-4.6.Krajský přebor VČ (5+6.VČ)FPA
3.-4.6.Martinský pohár Slovenskopropozine nejsou k dispozici
7.6.Místní přebor Bílovice 2mGBM
8.6.Okresní přebor Praha 4 foxoringASP
10-11.6.NŽ 6+7= klasika 80m + Mistrovství ČR krátká trať PlzeňDCH
16-18.6.4.soustředění ŽPR ? nominačníŽPR
22-25.6.8.soustředění reprezentace ? nominačníREPREpropozine nejsou k dispozici
24.6.Oblastní přebor Severomoravská oblast 80+2mHNJpropozine nejsou k dispozici
24.-25.6.(NEOFICIÁLNÍ) Mistrovství Česko-Slovenska radioamatérů v honu na liškuHVS
24.6-25.6.Krajský přebor Prahy 80m + foxoring + noční (4+5+6 OŽ)AFK
14.6.Bílovice nad Svitavou Okresní přeborGBM
1.6.Amerika DCH
ČERVENEC
1.-2.7.Kováčovský pohár Slovenskopropozine nejsou k dispozici
4-9.7.5DAYS ROB ? čtyřetapové mezinárodní závody NŽ 8-9 ? 2x klasika Mistrovství ČR - foxoring a štafetyASP
12-16.7.Mistrovství Evropy žáků PolskoPZK
15.7.CykloliškaELB
21.-23.7.Bereg Cup (mezinárodní závody) MaďarskoREPRE
20.-28.7.Mezinárodní soustředění (pořádá Slovensko)propozine nejsou k dispozici
27-30.7.9.soustředění reprezentace ? nominačníREPREpropozine nejsou k dispozici
SRPEN
31.7.-6.8.Společné oddílové soustředění TřebíčASP/FPApropozine nejsou k dispozici
5.8.Krajský přebor Prahy ? krátká trať 2mASP/FPA
12.-13.8.Mistrovství Slovenska -Kysucké Nové Město SR
11-15.8.10.soustředění reprezentace ? nominační+ tréninkovéREPREpropozine nejsou k dispozici
12.-23.8.Mezinárodní tréninkový táborGBMpropozine nejsou k dispozici
12.-23.8.Letní soustředěníHVSpropozine nejsou k dispozici
12-22.8.Letní táborDCHpropozine nejsou k dispozici
15.8.Přebor JM - noční ROBGBM
19.8.KP JM sprintGBM
20.8.KP JM foxoringGBM
19.-20.8.9+10+11.ož ZČ - KP noční + 2x klasikaDCH
26-27.8.Mistrovství ČR jun.sen. ? klasika (NŽ 10-11) + Mistrovství ČR ? noční ROBGBM
18.8.Okresní přebor Liberec - KTELB
1.8.Dobrá Voda u TřebíčeFPA
22.8.Okresní přebor - foxoring, Modlivý důlELB
20.8.Okresní přebor Modlivý důlELB
ZÁŘÍ
6.9.okresní přebor BO 2mGBMpropozine nejsou k dispozici
9-10.9.Mistrovství ČR žáci - klasika (NŽ 10-11) LitomyšlFPA
8-11.9.11.soustředění reprezentace ? dolaďovacíREPREpropozine nejsou k dispozici
12-17.9.Mistrovství světa Bulharsko
21.9.Okresní přebor Praha 4 -klasika 80mAFK
23-24.9.10+11.ož ZČ na KTDCH
23.-24.9.Krajský přebor Moravskoslezského kraje 80+2mHNJpropozine nejsou k dispozici
23.9.Pohár Saska Německopropozine nejsou k dispozici
26.9.FPA - Mestsky prebor PardubiceFPA
28.-29.9.Krajský přebor Zlínský kraj ? KT 2m+80mHVSpropozine nejsou k dispozici
30.9.Krajský přebor Ústeckého kraje TepliceETE
28.9.-1.10.Podzimní soustředění HVSHVSpropozine nejsou k dispozici
23.9.Cyklo kros ROBASP
ŘÍJEN
14.-15.10.AKADEMICKÉ Mistrovství ČR
28.10.Okresní přebor Turnov ? 2mFTU
5.10.Okresní přebor Praha 4 -klasika 2mASP
7-8.10.Pohár přátelství ? 2x klasika NŽ 12-13 Tis u BlatnaAFK
20.-22.10.Okresní přebor ? Podzimní pohár ŠternberkHST
17-22.10.12.soustředění reprezentace ? rehabilitačníREPREpropozine nejsou k dispozici
28.10.oddílový přebor GBMGBMpropozine nejsou k dispozici
29.10.Okresní přebor BO - sprintGBMpropozine nejsou k dispozici
29.10.Horní DobroučFCL
18.10.Místní přeborTurnovFTU
28.10.Místní přebor TurnovFTU
28.10.DLHÁ TRAŤ - MARTIN
LISTOPAD
4.11.8.ročník Broumov open (7.OŽ VČ)Sokol Burdych
5.11.GBM
PROSINEC
9.12.Praha - liškaAFKpropozine nejsou k dispozici

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM