Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Letní soustředění ROB

Jako první odjeli na týdenní soustředění ROB oddíly ASP+FPA. Ve druhém červencovém týdnu se na Zvůli sjelo 40 členů těchto dvou oddílů, aby zde pilně trénovali své rádiovo-orientační dovednosti.


Podle výkonnosti byla mládež rozdělena do 3 skupin — 10 pokročilých závodníků, 7 mírně zkušených a 9 úplných začátečníků. Právě těm devíti nejmenším se věnovala větší část dospělých a společně pilovali zejména nácvik dohledávek vysílačů, ale také jak se nebát sám běhat po lese a umět se vrátit zpátky do místa startu. Pokročilí závodníci běhali náročnější tréninkové závody, ale také pomáhali při "skenování" svých středně zkušených mladších kamarádů. Všichni se těšili na to, že budou vybráni pro běh s GPS hodinkami a na večerních rozborech uvidí svoji trať na projektoru.A co všechno se dá stihnout během 9 dnů? Kromě několika klasických závodů na obou pásmech několik dalších typů ROB+OB tréninků — foxoring, sprint, štafetové hvězdice, slepá liška, závod s daným pořadím vysílačů (padesátikorunovka) i klasický OB. Pro nejmladší byla připravena řada běhacích orientačních her — smajlíci, čísla 1–10, buzola-růžice, opičí skládačka atd — dětem tak ani nepřišlo, že se stále učí běhat orienťák. Pro "celodeňák" byl vybrán cyklovýlet na hrad Landštejn přes bizonní farmu a Slavonice. Nechybělo ani několik kulturních vložek — vystoupení hradního kejklíře, černošské tance na Zvůli, večerní Jitčiny ROB pohádky nebo táborákové kytarové trio Jirka–Hanka–Pája. Na začátku týdne jsme ozkoušeli vodu místního rybníka a když se počasí zhoršilo, tak naplánovaný triatlon nahradila improvizovaná letní verze štafetového biatlonu (běh+hod šiškami na cíl). Krátkou noční bojovku nadšeně připravili kluci dorostenci, stejně tak GEOkeško-orienťák s vloženými stanovištěmi na celé odpoledne.Trenérky Marcelu, Dášu a Jitku nejvíce těšila účast 9 začátečníků, kteří po týdnu ukázali velké pokroky, na soustředění se všem moc líbilo a v září se chtějí znovu přihlásit do kroužků na ZŠ Jílovská Praha a v DDM Alfa Pardubice.


<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM