Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

ME news – Kulturní den

...a byla celá, bramborová!

Již několik dní slýchám hlasy, že už by mohli uvařit něco jinýho než brambory. Dneska se situace změnila, ale o tom později...


Ženy za pultem Dnes byl volný den, věnovaný "kulturnímu programu." Autobus nás přepravil do místního skanzenu, odkud měly vyrážet menší skupinky do skalního labyrintu "Błędne Skały." Organizace se však trochu zvrtla, většina lidí vyrazil na skály hned, což se ukázalo jako rozumné, neboť pořadatelé zapomněli vypravit jakoukoliv další skupinu, až se vypravila sama. Skalní labyrint se líbil všem a moc, ale třičtvrtěhodinová cesta k němu už se líbila málo komu. Že by se snad někdo šetřil na zítřejší rasovinu?


Po návratu do skanzenu nás čekali ohýnky, buřty, pivo (kdo chtěl, dostal do něj malinovou nebo zázvorovou šťávu) a hlavně mistr Honza, ze kterého se nakonec vyklubal docela šikovný chlapík (ještě, že tentokráte nechal doma svůj tým D60). Skoro by se dalo říct, že hrál na přání a to v různých jazycích. Skanzen si tak nakonec prohlédlo asi jen pár lidí. Po menším zmatku kolem odjezdu autobusů jsme se dostali i zpět, abychom zjistili drobnou změnu v plánu - oběd posunut na čtvrtou! Příjemná zpráva pro ty, kteří měli uzenky, smutná pro ty, kteří se rozhodli výlet vynechat.


Voda léčí Ale večer už sklouzl do normálních kolejí – jen u večeře se ozývalo nějaké reptání, že snad ty švestkový knedlíky jako nic moc. A byly bramborový. S jakým nadšením si velká část české výpravy potom dávala smažené brambory s kečupem snad ani nelze popsat. Ale, že pobyt ve zdejších krajích a pití místní zdravé vody, působí kladně na lidské zdraví, potvrzuje i obrázek vpravo – pravděpodobně zbývá ještě jedna dvě rehabilitace a francouzky se budou vracet pojišťovně...


Vraťme se zpět k závodům. Ráno nás čeká poslední ze čtyř závodů tohoto mistrovství. Že to nebude žádná prča, už teď tuší asi všichni. Startovní časy jsou rozdány, vyhledávky stanoveny, nezbývá než popřát "dobrý směr!"


<ba>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM