Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

ME news – Dějství prvé – foxoring

První den je za námi – a co přinesl?

Závod: Trať "druhého" foxoringu skýtala v polském vydání i nějakou tu drobnou možnost volby pořadí, ale hlavně umožňovala, narozdíl od toho srbského, různé tratě pro různé kategorie. Pravda, stavitel to tak úplně nevyužil, což vzhledem k jednomu startovnímu koridoru nebylo úplně košer. Náročný terén, který dal závodníkům jen tak trochu přivonět ke zdejšímu NP Stolových hor, prudké kopce a poměrně horké počasí – i v takto složitých podmínkách se naši "chlapci ve čtyřicítkách" dokázali sladit – Zbyněk s Houbou na stejno, Tonda jim utekl o pár vteřin – všichni na dvě minuty od medailových pozic. Mirkovi utekl bronz ani ne o minutu, Hance o deset vteřin... Tolik naše slavné prohry. Ale kdo tam byl, ví, že už prostě nešlo zrychlit. Ale jo, byly i nějaké ty medaile, takže se můžeme těšit na dva šumící bory, a po třech stříbrných a bronzových plackách se zaleskne na českých dresech.  Jo, a krom toho všeho byli všichni rádi, že se do cíle vrátil i "srdcař," i když po posledních dnech je to spíš pajda (viz obrázek).


Informace: Standardní problém téměř všech mistrovství (kromě EYAC'13 samozřejmě) jsou informace - nikdy jich není dost, často se mění a není kde je získat. Ale pořadatelé se už rozehřívají a zlepšují se. Pravda na webových stránkách jim informace trochu váznou a také se zdá, že pořadatelé nějak nepočítali s diváky "z venku." Na druhou stranu je třeba je také pochválit za slušné dodržování harmonogramu (toho posledního ;-), včasné (pokud se 21h tak dá říkat) vydávání startovek (tj. před poradou vedoucích týmů) a hlavně fungující sběr nasazení přes web. Prostě nuda nuda šeď šeď, žádné šťavnaté historky ze zákulisí, vše je docela slušně připraveno, sem tam je nějaké to drobné opomenutí, ale od toho tu přeci ti rozhodčí jsou, že.


Věci příští: Ráno nás čeká sprint, předpověď počasí už není tak příznivá, jako dnešní, ale kdo by se za těch pár minut běhu zamýšlel nad počasím. Zatím je trať zahalena tajemstvím, jen z plakátů se dalo vyčíst, že část závod proběhne v místním městském parku a blízkém okolí. Ostatně, pořadatelé žádají všechny závodníky, aby neběhali po květinových záhonech. Tak snad tam nezapíchnou SIčko...


<ba>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM