Aktuální soutěže

10. 6.2019
Okresní přebor — štafety (Františkovy Lázně)
12. 6.2019
Místní přebor Turnov - 2m
13. 6.2019
Okresní přebor Cheb — sprint (Františkovy Lázně)
15. 6.2019
Přebor Libereckého kraje (SeČO) — 2m krátká trať (Sedlo)
16. 6.2019
Krajský přebor Pardubického kraje (VČO)

Kalendář

Červen - 2019
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vzkazovník

Petr Hrouda [22.05.2019 15:03:21]
HROCH a HOUBA slaví 100 (dohromady, ne každý zvlášť :o), takže v sobotu v centru závodů vytryskne pramen z pivovaru Hroch (předpokládáme start pro nejžíznivější už mezi závody, pokračování večer) a pokud se nevypije, poteče i v neděli. Víc kdyžtak upřesníme na místě a koukejte se v lese neflákat, žízeň se musí zasloužit!
mirek [21.05.2019 20:29:56]
na stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny pokyny krušnohorského šotka
Renata [20.05.2019 21:30:47]
Nabízím dvě volná místa na Šotka na trase Ústí n.O. - Hradec Králové - Frant.Lázně se zastávkou v Praze kolem 18:30 hod.

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Nominováno – Reprezentace (ME Polsko)

4 závody v červnu na Šajtavě, dvě klasiky v rámci 5-DAYS a závěrečné čtyři červencové závody ve Zlatých Horách - to byla skladba letošního reprezentačního nominačního žebříčku. Samozřejmě s tradičním připočtením bodů z běžeckého limitu na dráze.

Po odečtení dvou závodů bylo bodové hodnocení jasné, šéftrenér si ponechal ještě den na rozmyšlenou a pak odeslal ke schválení Radě AROB návrh nominace na letošní Mistrovství Evropy v Polsku.


Nominační žebříček (PDF).
Návrh nominace na ME.


A kdo nás bude reprezentovat v kategoriích MD19–20?

W19

Alžběta Léharová

Pavla Horová

Petra Lněničková
 
W20

Veronika Krčálová

Zuzana Sukeníková

Hana Fučíková
 
M19

Ondřej Šimáček

Jakub Šrom

Martin Šimáček
 
M20

Karel Fučík

Jakub Oma

Martin Baier


<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM