Aktuální soutěže

16. 4.2019
Okresní přebor Brno-venkov — krátká trať 2m (Bílovice)
16. 4.2019
Okresní přebor Praha 4 — klasická trať 2m
18.–21. 4.2019
tréninkové soustředění ŽDR (Doksy)

Kalendář

Duben - 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Vzkazovník

Marcela - sekretariát AROB [10.04.2019 23:17:36]
13.4. se krajský přebor na dlouhé trati NEKONÁ. Oznamuji rozhodnutí pořadatele TondyB (AFK) o zrušení sobotního přeboru z důvodu velmi malého počtu předem přihlášených účastníků. Fox-klub velmi pravděpodobně vyhlásí nový náhradní termín pro tento závod.
Marcela - sekretariát AROB [13.03.2019 18:58:46]
změny v plánech akcí REPRE + ŽDR

REPREZENTACE
Březnové tréninkové soustředění proběhne v Bělči nad Orlicí, termín zůstává 23.-31.3.
(ŠvP Sklárna je uzavřena)

ŽDR
Dubnové velikonoční soustředění proběhne v Doksech, RS Poslův mlýn, termín zůstává 18.-21.4.
(v okolí Třebíče je kůrovcová kalamita)
Jirka 1way [04.03.2019 20:39:39]
Má někdo zájem o novou baterii do Garmin Forerunner 305 ? Sešly se mi dvě......

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Akce reprezentace 2008

PLÁN PŘÍPRAVY STÁTNÍ SPORTOVNÍ REPREZENTACE ČESKÉ REPUBLIKY V RÁDIOVÉM ORIENTAČNÍM BĚHU PRO ROK 2008

 

Svaz:              Asociace rádiového orientačního běhu České republiky

Období:          od 1.11.2007 do 31.10.2008

 

R E A L I Z A Č N Í   T Ý M:

 
Šéftrenér:              Miroslav Vlach
                               Cheb, Mánesova 34, PSČ 350 02

                               Mobil: +420608741828, +420775192838, e-mail: umy@seznam.cz

 
Trenér:                  Jiří Mareček

                               Bílovice n/Svit., Obřanská č. 593, PSČ 664 01

                               Mobil: +420602531222, e-mail: marecek@sky.cz
 
Manažer:              Marcela Šrůtová
                               Praha 4, Branická 189, PSČ 140 00
                               Mobil: +420602220024, e-mail: sruta@comp.cz
 
Technik:                               Miloslav Nečas
                               Turnov, Studentská 1597, PSČ 511 01
                               mobil: +420602811271
                               e-mail: necas@quick.cz
 
Masér:                   Jakub Antoš/Jakub Veškrna (jakub.veskrna@centrum.cz)
 

Na jednotlivé akce reprezentace mohou být dle potřeb přizváni členové širšího realizačního týmu a externí specialisté.

 
Trenérská rada:
 
 Miroslav Vlach, Jiří Mareček
 
 

P L Á N O V A N É   M E Z I N Á R O D N Í    A K C E

 

Mezinárodní soutěže jsou pro reprezentanty kvalifikacemi pro MS 2008. Každý reprezentant se musí v rámci kvalifikace na MS 2008 zúčastnit alespoň jednoho mezinárodního závodu a tento dokončit na klasifikovaném místě.

 

Předpokládané mezinárodní soutěže pro rok 2008

- mezinárodní závody Kievska Vesna          Ukrajina                30.4.-4.5.2008     Kijev

- mezinárodní závody Bereg Cup                  Maďarsko            18-20.7.2008       Nyíregyháza

- mistrovství Polska                                          Polsko                   srpen 2008
- mistrovství Německa                                     Německo              9-10.8.2008
- mistrovství Litvy                                               Litva                      9-10.8. 2008
- mistrovství Slovenska                                   Slovensko             16-17.8.2008
- mezinárodní mistrovství ČR                       Česká republika 16-17.8.2008       Jedovnice
 
 

Zahraniční výjezdy jsou odvislé od finančního zabezpečení sportovní reprezentace a nemusí být uskutečněny v plném rozsahu.

 
 
SOUSTŘEDĚNÍ A NOMINAČNÍ ZÁVODY REPREZENTACE
 

Tréninkové akce

 

1. tréninkové soustředění

                cíl akce:                                kondičně technická příprava

                termín:                                  13-16.3.2008
                místo:                                    Beroun 
2. tréninkové soustředění

                cíl akce:                                kondičně technická příprava

                termín:                                  17-20.4.2008
                místo:                                    Boskovice
 
3. tréninkové soustředění

                cíl akce:                                technická příprava

                termín:                                  29.5.-1.6.2008
                místo:                                    Liberec
               
4. tréninkové soustředění

                cíl akce:                                technická příprava

                termín:                                  12-15.6.2008
                místo:                                    Úpice/Jičín
 
5. dolaďovací soustředění

                cíl akce:                                doladění formy před MS

                termín:                                  29-31.2008

                místo:                                    Dvůr Králové n/L

 
 
Nominační závody (RŽ 1-9)
 
1. nominační soustředění

                cíl akce:                                nominační závody (RŽ 1-3)

                termín:                                  26-29.6.2008
                místo:                                    Opava
               
2. nominační soustředění

                cíl akce:                                nominační závody (RŽ 4-5)

                termín:                                  6-7.7.2008

                místo:                                    Hradec Králové (5 dnů ROB)

 
3. nominační soustředění

                cíl akce:                                nominační závody (RŽ 6-9)

                termín:                                  23-27.7.2008
                místo:                                    Bruntál
 
 
 

M I S T R O V S T V Í    S V Ě T A    2 0 0 8

 
Korea, Soul 2-7.9.2008, www.2008ardf.org
 
 
 
 
Ostatní ustanovení:
 

Na jednotlivé tréninkové akce a výjezdy do zahraničí budou zváni reprezentanti v souladu s plánem přípravy a kapacitních možností. Individuální a ostatní příprava je řízena dle tréninkových plánů vedených realizačním týmem reprezentace, mateřskými oddíly ROB a osobními trenéry.

 

Na nominační závody budou zváni všichni reprezentanti zařazení do reprezentačního kádru.

 

Změny v kádru reprezentace mohou být realizovány na základě rozhodnutí trenérské rady v souladu s předpisy AROB ČR a uzavřenými smlouvami.

 

Případné změny jednotlivých akcí budou včas avizovány.

 
 

Cheb 20.1.2008                                                                                                 Miroslav Vlach


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM