Aktuální soutěže

19. 6.2021
Krajský přebor Královehradecký kraj - VČO
20. 6.2021
Krajský přebor Praha - krátká trať 80m

Kalendář

Červen - 2021
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Vzkazovník

mirek [09.06.2021 19:56:16]
mezičasy z třemošenského šotka (s drobnou nepřesností na 1.kontrolu) najdete na stránce http://vysledky.ardf2015.cz/
mirek [28.05.2021 21:08:04]
na chebských stránkách jsou pověšené startovky - startují max. 4 osoby najednou, jsou maximálně možně zohledněny požadavky na čas startu, startovní interval je nejméně 5 minut
prosím o kontrolu, chyby avizujte. díky
mirek [26.05.2021 20:54:20]
upozorňuji, že všichni účastníci třemošenského šotka musí předložit čestné prohlášení o bezpříznakovosti na covid 19 a k tomu a) potvrzení o očkování, nebo b) potvrzení o prodělaném covidu, nebo c) potvrzení o negativním PCR nebo antigenním testu ( vše s platnými časovými údaji dle aktuálních vládních nařízení)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

MS 2012 - Den 1 - nejasné zprávy z konce Evropy

Den první

Řada českých závodníků byla na místě již dříve a někteří se zúčastnili ARDF World Cupu, jak honosně označili organizátoři svoji zkoušku na šampionát. Zda se jim povedla, či ne, to ať posoudí jiní. Z doslechu jen vím, že ¨se při ní leccos naučili. Volný čas někteří využili na prozkoumání blízkých vrcholků hor s místy ohraničenými plochami se zákazem vstupu.


Na první den letošního mistrovství světa, které se koná v horském středisku Kopaonik (Srbsko) téměř ve dvou kilometrech nad mořem, byl naplánován trénink a také závod pro slepé závodníky. Tuto novinku zavedli před dvěma lety Chorvati a také tento závod plní svými závodníky (tuším 7 z 11 v tomto roce). Bohužel letošní závod byl poznamenán umístěním na dolní stanici lanovky a pravděpodobně na podzemním elektrickém vedení, což způsobilo neměřitelnost v některých místech, ze kterých se závodníci často nedokázali vymotat. Výsledky tohoto závodu snad časem nalezneme na webu pořadatelů: www.ardf2012.org, nebo na stránkách Němců, kteří se o výsledky letošního MS starají: ardf.darc.de


Kromě závodů nevidomých proběhl i trénink na MS, který by Jelen postavil za 10 minut a líp. Ale naše závodníky, kteří vysílače z Jurovi produkce dobře znají, to nejspíš netrápilo. Uvidíme, co přinesou dny příští.


Na den první připadlo samozřejmě i zahájení soutěže - srbský Slavoj nas bodře přivítal a přeložil i vřelá slova různých oficiálů soutěže. Atmosféra na zahájení byla vynikající, takže nikomu nevadilo, když za přerušovaného hudebního pozadí při příchodu vlajkonoše Srbské republiky vypadlo osvětlení, takže bratia a ti, co se s nimi často pletou, museli také klopýtat tmou. Po standardních uvítacích proslovech oficírů IARU (ve kterých se Slavoj mírně ztratil) následovalo krátké představení místního dětského folklórního souboru a pak už hurá na večeři a připravovat se na první závod. Jen škoda, že startovka se stále tvoří, takže závodníci se svůj čas dozví asi až ráno.


Takže se můžeme těšit, co přinese den druhý...


<ba>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM