Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Mistrovství ČR na klasických tratích

Mistrovství ČR juniorských, seniorských a veteránských kategorií na klasických tratích pro rok 2010 hostil Nový Jičín. Šampionát, který dlouhou dobu neměl svého pořadatele, nakonec "zachránil" nevelký tým kolem Jaromíra Klimčíka a předvedl, že se dá i v malém počtu a na malých mapách leccos.

Sobotní závod se odehrál v rovinatém prostoru na sever od města a všechny zúčastněné kategorie bojovaly o medaile v pásmu 3,5 MHz. Stavitel doslova vymetl všechny kouty mapy a nejen fotomotiv webu závodu dal vzpomenout na historii honu na lišku. Lampiony by jeden pohledal... Ani to však nestačilo na "zpomalení" těch nejlepších a vítězný Karel Fučík (O-sport) dokonce v hlavní mužské kategorii stlačil čas výrazně pod tři čtvrtě hodiny. V ženách se radovala z titulu suverénní Michaela Gomzyk Omová (Turnov), zlaté medaile si na krk při večerním slavnostním vyhlášení pověsili dále Pavla Horová, Jitka Šimáčková, Jakub Lněnička (všichni Pardubice), Jana Omová (Turnov), Petr Hrouda (Fox klub Praha), Jozef Šimeček (Slovensko) a Ryszard Bykowski (Polsko).

Nedělní závod v pásmu 144 MHz se běžel v ještě menším prostoru lesa než sobotní, za to ale na dvoumetr se slušným počtem vrstevnic, a vítězné časy tak tentokrát kromě dvou kategorií přesáhly hodinu. Z titulu v hlavních kategoriích se radovali manželé Gomzykovi (Turnov), manželský double zaznamenali ve veteránských kategoriích i Fekiačovi (Bílovice). Třetí tituly pro svůj oddíl přidali pro Turnov Jens Henneberg a pro bílovický oddíl Andrea Moučková, druhé víkendové vítězství zaznamenal stejně jako Gomzyk Omová i Polák Bykowski a počet zlatých oddílů rozšířili díky svému dvoumetrovému triumfu junior Roman Borovička (Cheb) a Dagmar Skřivanová (Radioklub OK1KYP Praha) mezi ženami nad 35 let.

Galerie osmdesátek<Jakub Oma>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM