Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Jaké bylo letošní Mistrovství ČR žáků?

Již potřetí v průběhu pěti let uspořádal Radioklub OK1KYP (ASP) žákovské Mistrovství ČR na klasických tratích. Po vzdálenějších terénech na Zvůli a v Příbrami byl zvolen příměstský Klánovický les.

V konečné fázi přihlášek došlo k příjemnému překvapení – místo předpokládaného počtu max. tří desítek účastníků přijelo 44 žáků s trenérským doprovodem, největším překvapením pak bylo 18 startujících v kategorii mladších žáků (M10). Vedoucí větších oddílů přivezli nejen „známé borce“, ale i několik začátečníků, pro které to byl první mistrovský závod.

Jakub Šrom - dvojnásobný vítěz M13 (GBM)Stavitel tratí Jaroslav Zach poslal děti nejprve do severní části mapy Vidrholec pro 3-5 vysílačů v pásmu 144 MHz, pro nedělní 80tku si pak ponechal užší jižní část. Železniční frekventovaná trať procházející středem mapy rozdělila terén na dvě nestejné poloviny a současně se stala nepřekročitelnou hranicí závodního prostoru, podobně jako státní silnice na jihu mapy. Všechny děti věděly, že nesmí vyběhnout z ohraničeného lesa, takže ani nejmladší účastníci se na startu snad nebáli, že se ztratí. Pohled do výsledkové listiny ukazuje, že téměř všichni zvládli svůj závod na výbornou a do cíle dobíhali s plným počtem vysílačů.

Petra Sádlová - vítězka D13 3,5 MHz (FPA)Sobotní závod vyhráli Jakub Šrom (GBM) s 15minutovým náskokem před druhým Martinem Šimáčkem, Jan Priessnitz (GBM), Kateřina Papežová (DCH) a Slovenka Veronika Dolníková. V nedělní osmdesátce si pro druhý titul v kat. M13 znovu doběhl bílovický závodník Jakub Šrom, v dalších kategoriích se na nejvyšším stupni objevily nové tváře – Anna Chmelařová (D10 - ASP), Petra Sádlová (D13 – FPA) a Robert Polák (M10 – GBM).

Anna Chmelařová - vítězka D10 3,5MHz (ASP)Celý víkend probíhal v pohodovém stylu. Po vlastním závodě většina mimopražských účastníků odjela v sobotu odpoledne vlakem - kam jinam než do centra Prahy - a podnikla pěší procházku po našem hlavním městě. V neděli ráno po dohodě s vedoucím výprav všichni vstali o něco dříve, organizátoři rychle postavili trať a umožnili start prvním již v 9 hodin. A protože se nikdo moc v lese nezapomněl, mohlo proběhnout vyhlášení výsledků brzy po poledni. Hezkou tradicí dětského mistrovství v podání oddílu ASP se stalo vyhlášení tzv. „velké bedny“ - tři nejrychlejší závodníci v každé kategorii si odvezli hezké medaile, ceny a diplomy, další tři na 4.-6.místě pak diplomy a drobné věcné odměny. S plyšovou hračkou bylo pamatováno na tři nejmladší účastníky mistrovství (ročník 2001 !).

<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM