Aktuální soutěže

20.–23. 6.2024
Nominační soustředění reprezentace

Kalendář

Červen - 2024
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vzkazovník

Martina Lásková [17.06.2024 15:44:23]
Ztráty Krouna: modré kalhoty Decathlon vel. 12-13 let, ponožky Sam.
Tomáš [02.05.2024 05:18:54]
Na webu MČR jsou vyfoceny ztráty a nálezy:
pánská vesta Craft
dámské triko s dlouhým rukávem.
Tomáš [30.04.2024 15:17:36]
Předběžné startovky jsou zveřejněny na webu MČR viz předchozí vzkaz.

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

SPORTOVEC ROKU 2023 - VÝSLEDKY ANKETY ROB

Po loňském velmi komorním pražském vyhlášení připravil bílovický oddíl velkou víkendovou akci, kdy kromě dvou dnů školení trenérů a rozhodčích proběhlo slavnostní vyhlášení ankety na bílovické radnici a následný 1.ROB ples v přilehlém obecním sále.

V Praze jsme před samotným vyhlášením zavzpomínali na ty, kteří nás opustili v loňském roce. Letos ve veselejším duchu proběhlo ocenění 4 významných členů Asociace ROB. Vyznamenání České unie sportu za celoživotní přínos pro sport převzali Marcela Šrůtová, Pavel Šrůta, Miroslav Vlach a Karel Fučík. Krásné medailonky se spoustou historických fotografií a krátkých videosestřihů připravil Miloslav Nečas.

106 platných hlasovacích lístků se sešlo v anketě o nejlepšího sportovce ROB za rok 2023. Při slavnostním vyhlášení zaznělo nejen 10 jmen těch nejúspěšnějších, ale mezi kategoriemi byla promítána krátká videa z úspěšného letošního Mistrovství světa v Liberci, na jejichž zpracování se podílel mladý PR tým (Martin Kinc, Ondra Peč, Šimon Dukát a další).

A jak anketa dopadla?

Sportovec roku:

  1. Šimáček Ondřej (ROB Pardubice)
  2. Šrom Jakub (SK Radiosport)
  3. Lucie Matulová (SK Radiosport)

Junior/ka roku:

  1. Tollarová Markéta (SK Radiosport)
  2. Albert Plevný (Radioelektronika Cheb)
  3. Folwarczny Martin (SK Radiosport)

Veterán/ka roku:

  1. Šimáčková Jitka (ROB Pardubice)
  2. Karel Fučík (O-sport Brno)
  3. Hana Fučíková (O-sport Brno)

Objev roku:

  • Albert Plevný (Radioelektronika Cheb)

Soutěž roku:

  • 5-DAYS ARDF Dobříš (FPA)

Vyýsledky sportovec roku 2023




Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM