Aktuální soutěže

30. 5.2024
Okresní přebor Cheb OP 2 m

Kalendář

Květen - 2024
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

Tomáš [02.05.2024 05:18:54]
Na webu MČR jsou vyfoceny ztráty a nálezy:
pánská vesta Craft
dámské triko s dlouhým rukávem.
Tomáš [30.04.2024 15:17:36]
Předběžné startovky jsou zveřejněny na webu MČR viz předchozí vzkaz.
Tomáš [25.04.2024 13:54:00]
Na MČR 1.5. bude k dispozici školka pro děti. Viz web závodu foxteamturnov.cz/mcr2024.php

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Národní žebříček 2023

Národní žebříček 2023

Pohár přátelství na začátku října uzavřel celostátní soutěže v ROB pro tento rok a do „Národního žebříčku“ mohly být započítány poslední získané body.

V roce 2023 bylo uspořádáno 5 soutěží, kromě mistrovství ČR ve štafetách proběhlo 13 individuálních závodů.  Do žebříčku mohl každý škrtnout dva nejhorší výsledky:

22.-23.4. Mistrovství ČR v nočním ROB a na dlouhé trati (GBM - Bílovice)

2.-4.6. Krušnohorský šotek (DCH – Františkovy Lázně)

5.-9.7. 5-days ARDF (FPA – Dobříš)

22.-24.9. Mistrovství ČR klasika (GAP – Rusava)

6.-8.10. Pohár přátelství (AFK – Albrechtice)

Přímo v Albrechticích došlo po vyhlášení výsledků závodů i k vyhlášení celkových vítězů Národního žebříčku ve všech věkových kategoriích. Pro letošní rok se stali vítězi:

D12 – Zuzana Fryšová (DCH)

M12 – Zbyšek Hažmuk (GBM)

D14 – Simona Pešková (ASP)

M14 – Jakub Pešek (FTU)

D16 – Karolína Novotná (FTU)

M16 – Albert Plevný (DCH)

D19 – Johana Klecová (FPA)

M19 – Jakub Klec (FPA)

D20 – Lucie Polišenská (GBM)

M20 – Martin Kinc (FPA)

D35 – Hana Fučíková (GAP)

M40 – Michal Voráček (GNM)

D45 – Jitka Šimáčková (FPA)

M50 – Antonín Šindelka (GBM)

D55 – Leona Soukupová (ASP)

M60 – Jiří Mareček (GBM)

D65 – Maria Fekiačová (GBM)

M70 – Jaroslav Jirásek (DCH)

Kromě jmen snad již jenom heslovitě:

- vítězové jednotlivých kategorií obdrželi poukázku na nákup sportovní obuvi a běžeckého oblečení ve firmě Decathlon v hodnotě 2000 Kč

- velká omluva Zbyškovi, který omylem nebyl vyhlášen a svoji výhru obdrží dodatečně

- v žebříčku bodovalo celkem 241 závodníků (r.2022 - 247)

- přes 300 bodů posbírali  Albert Plevný (M16 – 368), Jiří Mareček (M60 – 341), Jitka Šimáčková (D45 – 336), Jakub Klec (M19 -329) a Leona Soukupová (D55 – 303)

- nejvíce závodníků běželo v kategorii M20 (29 mužů),  D20 (23 žen) a M16 (22 dorostenců)

- pouze 16 závodníků odběhlo všechny letošní „nároďáky“ - Lucie Polišenská D20, Kateřina Polišenská D16, Martina Lásková D45, Marcela Šrůtová D35, Martin Kinc M20, Jakub Klec M19, Albert Plevný M16, Tomáš Novotný M40, Radim Halíř M40, Zbyněk Žáček M50, Ivo Hažmuk M50, Jiří Mareček M60, Tomáš Hamouz M60, Stanislav Jelínek M60, Miroslav Látal M60 a Jaromír Baxa M60 (z toho 4 mají započítané body za pořádání)

- zvítězili vloni a zvítězili i letos: Karolína Novotná (2023-D16, 2022-D14), Simona Pešková (2023-D14, 2023-D12), Albert Plevný (M16), Jiří Mareček (M60) a Jaroslav Jirásek (M70)

- v pořadí oddílů stejně jako vloni zvítězil Radiosport Bílovice (7198 bodů), následovaný Radioklubem OK1KYP Praha (4432 b.) a Radioelektronikou Cheb (4296 b.)

Přehled ke stažení ZDE



Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM