Aktuální soutěže

20.–23. 6.2024
Nominační soustředění reprezentace

Kalendář

Červen - 2024
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vzkazovník

Martina Lásková [17.06.2024 15:44:23]
Ztráty Krouna: modré kalhoty Decathlon vel. 12-13 let, ponožky Sam.
Tomáš [02.05.2024 05:18:54]
Na webu MČR jsou vyfoceny ztráty a nálezy:
pánská vesta Craft
dámské triko s dlouhým rukávem.
Tomáš [30.04.2024 15:17:36]
Předběžné startovky jsou zveřejněny na webu MČR viz předchozí vzkaz.

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

SPORTOVEC ROKU 2022 - ANKETA ROB

123 platných hlasovacích lístků se sešlo v anketě o nejlepšího sportovce ROB za rok 2022.

Vyhlášení výsledků ankety bylo letos velmi komorní. V sobotu 26.listopadu v podvečer po dopoledním jednání delegátů sjezdu AROB a odpoledním školení trenérů proběhlo zveřejnění výsledků ankety v klubovně SK Aritma Praha.

Před samotným vyhlášením jsme zavzpomínali na ty, kteří nás opustili v letošním roce - byl promítnutý krátký sestřich záběrů těchto našich sportovců a trenérů (Pavel Valenta, Karel Koudelka, Jiří Janků). Přítomní se podívali i na rozhovory a filmové sekvence natočené na letošním Mistrovství světa v Bulharsku, ale viděli také záběry staré více než 25 let z Mistrovství Evropy 1993 na Milovech a 1997 v Bulharsku.

Následovalo vyhlášení 10 jmen těch nejúspěšnějších a malý společný raut.

Sportovec roku:
1. Šrom Jakub (SK Radiosport)
2. Šimáček Ondřej (ROB Pardubice)
3. Fučíková Hana (O-sport)

Junior/ka roku:
1. Tollarová Markéta (SK Radiosport)
2. Folwarczny Martin (SK Radiosport)
3. Novotná Michaela (TJ Turnov, oddíl ROB)

Veterán/ka roku:
1. Šimáčková Jitka (ROB Pardubice)
2. Voráček Michal (FOX-klub Praha)
3. Mareček Jiří (SK Radiosport)

Objev roku:
Naňková Zuzana (FOX-klub Praha)

Soutěž roku:
Mistrovství ČR ve foxoringu a ve sprintu (FTU)




Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM