Aktuální soutěže

26.–29. 1.2023
Zimní běžkařské soustředění reprezentace
28. 1.2023
Ski Liška Liberec

Kalendář

Leden - 2023
PoÚtStČtSoNe
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Vzkazovník

Marcela [11.01.2023 12:39:06]
v této sekci najdete kompletní kalendář soutěží a akcí ROB na rok 2023
http://www.ardf.cz/index.php?clanek=3
Pavel Kolský [22.11.2022 20:24:12]
Připomínáme přihlášky na letošní Prahu-Lišku do 27.11.

Propozice jsou v kalendáři, přihlášky na http://prahaliska.4fan.cz/prihlasky/

Těšíme se na vás - Kristýna a Pavel
Marcela [13.11.2022 16:26:47]
Smutná zpráva pro starší liškaře:
7.listopadu zemřel ve věku 62 let KAREL JULIŠ.
Rozloučení proběhne v pondělí 14.11. ve 13:40 v Praze na Olšanech v nové obřadní síni.
Karel byl aktivním závodníkem, rozhodčím a organizátorem zejména v 70-90.letech. Byl jedním z těch, kteří vymysleli "Praha-lišku".

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Mistři ČR v ROB 2022

Po delší koronavirové přestávce se v roce 2022 podařilo uspořádat všechny soutěže Národního žebříčku. Kalendář akcí byl ještě v průběhu roku doplněn o další soutěž díky dodatečné přihlášce pořadatele.

Během 7 víkendových akcí se uskutečnilo 12 závodů zařazených do Národního žebříčku (z toho 8 MČR), dále Mistrovství ČR ve štafetách a 2 závody Akademického mistrovství ČR. Můžeme tedy konstatovat, že po 4 letech máme Mistry ČR ve všech disciplínách ROB.

29.4. Mistrovství ČR v nočním ROB – Liberec (ELB-ETE)
30.4. Mistrovství ČR na dlouhé trati – Liberec (ELB-ETE)
21.5. Mistrovství ČR ve štafetách – Plzeň (DCH)
21.5. Mistrovství ČR na krátké trati 144 MHz – Starý Plzenec (DCH)
5.6. Mistrovství ČR na krátké trati 3,5 MHz – Malšovice (FPA)
17.9. Akademické mistrovství ČR klasika 144 MHz – Lipůvka (KTS Brno)
18.9. Akademické mistrovství ČR klasika 3,5 MHz – Lipůvka (KTS Brno)
28.9. Mistrovství ČR ve sprintu – Valdštejn (FTU)
28.9. Mistrovství ČR ve foxoringu – Valdštejn (FTU)
15.10. Mistrovství ČR na klasické trati 3,5 MHz – Jedovnice (GBM)
16.10. Mistrovství ČR na klasické trati 144 MHz – Jedovnice (GBM)

Pohled do statistiky říká, že 6 z 11 titulů si připsali tři závodníci – Ondřej ŠIMÁČEK (M20-FPA), Lenka VORÁČKOVÁ (D35-GNM) a Eliška VORÁČKOVÁ (D65-ASP) .

Dalších devět závodníků napříč kategoriemi se letos čtyřikrát postavilo na nejvyšší stupínek a tím získali 4 mistrovské tituly. Jsou to Ilja Sljadněv (M12-BKA), Štěpán Pajskr (M14-ASP), Albert Plevný (M16-DCH), Andrea Fryšová (D16-DCH), Markéta Tollarová (D19-GBM), Martin Folwarczny (M19-GBM), Pavla Hažmuková (D45-GBM), Antonín Šindelka (D50-GBM) a Jaroslav Jirásek (M70-DCH).

Třikrát zvítězit se podařilo dalším 9 závodníkům !! Počet těch těch, kteří mají letošní alespoň jednu zlatou medaili je 86! (velkou roli zde hraje štafetové MČR, kde se vyhlašovalo 8 kategorií).




Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM