Kalendář

Březen - 2021
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Vzkazovník

Marcela Šrůtová - sekretariát [27.02.2021 13:00:06]
Bohužel ani v náhradním termínu 3.-7.3. se běžkařské soustředění reprezentace NEUSKUTEČNÍ. Z důvodu covidové situace jsme byli akci ZRUŠIT bez náhrady
Marcela Šrůtová - sekretariát [07.01.2021 09:51:54]
Vzhledem k aktuální covid situaci bylo lednové běžkařské soustředění reprezentace plánované na 13-17.1. v Jizerských horách ZRUŠENO.
Michal Voráček [09.12.2020 13:26:17]
Děkujeme za Praha lišku! Moc jsme si ji užili a po dlouhé době jsem zase ulovil všechny lišky. Cíl byl více než zapeklitý - viz naše postupy: https://mapy.cz/s/najozujamo

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Mistrovství ČR Hořice v Podkrkonoší - medailová statistika

Poslední dvě sady medailí byly rozdány ve druhé polovině září v Hořicích - konkrétně nejlepším závodníkům na Mistrovství ČR na krátké trati v pásmu 144 MHz a v nedělním MČR ve foxoringu.

Pořadatelé do poslední chvíle netušili, kolik závodníků na víked dorazí, průběžně museli řešit řadu odhlášek ze zdravotních důvodu nebo díky obavám z COVIDu. Nakonec se ale sešla velmi slušná konkurence, když z české špičky nechyběl téměř nikdo a zahraniční slovenské závodníky nahradila hrstka běžců z Polska.

Stejně jako z předchozích dvou celostátních závodů, tak i potřetí nejvíce medailí putovalo do Bílovic nad Svitavou (26). Tentokráte bílovickým ale velmi zdatně konkurovali závodních chebského oddílu (24), slušnou sbírku cenných kovů si odvezli také Turnováci (16) a pražský oddíl Radioklub OK1KYP (17). Opět ani jeden ze zúčastněných oddílů nevyšel medailově naprázdno.

GBM 26 9-9-8
DCH 24 8-7-9
FTU 16 6-5-5
ASP 17 5-6-6
FPA 6 2-3-1
Polsko 4 2-1-1
GNM 2 2-0-0
AFK 4 1-1-2
neregistr. 2 1-1-0
FCL 2 0-1-1
ETE 1 0-1-0
GAP 1 0-1-0
FCS 2 0-0-2
ELB 1 0-0-1

Mistři ČR - krátká trať 144 MHz

D12 ASP Endrštová Magdaléna
D14 GBM Polišenská Kateřina
D16 GBM Staňková Věra
D19 GBM Tomášková Klára
D20 FPA Jansová Martina
D35 GBM Hažmuková Pavla
D45 GBM Ondrouchová Ludmila
D55 ASP Šrůtová Marcela
D65 FTU Omová Jana
M12 GBM Tollar Michal
M14 DCH Plevný Albert
M16 FPA Klec Jakub
M19 FTU Mertlík Jakub
M20 FTU Oma Jakub
M40 GNM Voráček Michal
M50 GBM Mareček Jiří
M60 DCH Michalec Jan
M70 Polsko Pietrzykowski Wladyslaw

Mistři ČR - foxoring

D12 ASP Endrštová Magdaléna
D14 GBM Polišenská Kateřina
D16 FTU Novotná Michaela
D19 DCH Trpáková Daniela
D20 AFK Šístková Iveta
D35 Polsko Kulicka Agata
D45 GBM Ondrouchová Ludmila
D55 ASP Soukupová Leona
D65 DCH Omová Jana
M12 nereg. Novák Adam
M14 DCH Plevný Albert
M16 DCH Unčovský Jakub
M19 ASP Dukát Šimon
M20 GBM Oma Jakub
M40 GNM Voráček Michal
M50 DCH Vlach Miroslav
M60 DCH Milota Josef
M70 DCH Jirásek Jaroslav

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM