Vzkazovník

Martina Lásková  [02.07.2022 13:48:15]
SUPER, obrovská gratulace všem. Martina
mirek [02.07.2022 13:01:37]
zpráva č. 5 z Tärgu Jiu - osmdesátku máme za sebou, naštěstí nás bouřka (předpovídaná) nenašla, ale bylo hrozné dusno a horko; start a cíl na hřbetu bez přístřešků na otevřeném slunci; výsleky (11 meadilí)
D14 - 1.Kája N., 3. Kája R., 7. Žanda, 9. Verča, 12. Majda - družstva 1
D16 - 1. Ája, 2. Bára, 4. Aneta, 5. Kačka, 9. Kiki - družstva 1
M14 - 1. Tomáš, 3. Adam, 4. David, 5. Štěpán, 16. Šéba - družstva 1
M16 - 2. Ondra, 4. Filip, 5. Bertík, 9. Honza, 10. David - družstva 2
mirek [01.07.2022 12:14:10]
zpráva č. 4 z Tärgu Jiu - dnešní den opět bez bouřek (i když slibovali...), teplota o něco lepší, v poledne kolem 33°C; závodní prostor vysoký listnatý les, místy s podrostem, téměř naprostá rovina; stavba trati sprintu - stavitel umístil "S" do 1.kola mezi jedničku a ostatní kontroly, trať měla celkem přes 3 km, někdo naběhal i přes 4 km; časy kupodivu poměrně slušné; schválené výsledky:
M14 - 2.Štěpán, 3.Tomáš, 5. Adam, 6.David, 13. Šéba
M16 - 1.Filip, 2. Honza, 5. David, 6. Bertík, 7. Ondra
D14 - 2. Kája N., 3. Majda, 4. Verča, 5. Kája R., 6. Žanda
D16 - 1. Kiki, 2. Ája, 3. Bára, 4. Aneta, 9. Kačka
Vyhlášení výsledků a předání medailí bude až zítra po třetím závodu večer (ze všech disciplín)