Kalendář

Červenec - 2022
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Vzkazovník

Martina Lásková  [02.07.2022 13:48:15]
SUPER, obrovská gratulace všem. Martina
mirek [02.07.2022 13:01:37]
zpráva č. 5 z Tärgu Jiu - osmdesátku máme za sebou, naštěstí nás bouřka (předpovídaná) nenašla, ale bylo hrozné dusno a horko; start a cíl na hřbetu bez přístřešků na otevřeném slunci; výsleky (11 meadilí)
D14 - 1.Kája N., 3. Kája R., 7. Žanda, 9. Verča, 12. Majda - družstva 1
D16 - 1. Ája, 2. Bára, 4. Aneta, 5. Kačka, 9. Kiki - družstva 1
M14 - 1. Tomáš, 3. Adam, 4. David, 5. Štěpán, 16. Šéba - družstva 1
M16 - 2. Ondra, 4. Filip, 5. Bertík, 9. Honza, 10. David - družstva 2
mirek [01.07.2022 12:14:10]
zpráva č. 4 z Tärgu Jiu - dnešní den opět bez bouřek (i když slibovali...), teplota o něco lepší, v poledne kolem 33°C; závodní prostor vysoký listnatý les, místy s podrostem, téměř naprostá rovina; stavba trati sprintu - stavitel umístil "S" do 1.kola mezi jedničku a ostatní kontroly, trať měla celkem přes 3 km, někdo naběhal i přes 4 km; časy kupodivu poměrně slušné; schválené výsledky:
M14 - 2.Štěpán, 3.Tomáš, 5. Adam, 6.David, 13. Šéba
M16 - 1.Filip, 2. Honza, 5. David, 6. Bertík, 7. Ondra
D14 - 2. Kája N., 3. Majda, 4. Verča, 5. Kája R., 6. Žanda
D16 - 1. Kiki, 2. Ája, 3. Bára, 4. Aneta, 9. Kačka
Vyhlášení výsledků a předání medailí bude až zítra po třetím závodu večer (ze všech disciplín)

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Výsledky soutěží v roce 2019

Výsledky soutěží v roce2019

ZPRÁVY DELEGÁTŮ ZE SOUTĚŽÍ 1. STUPNĚ ZA ROK 2019

Andrej Gomzyk5.–6. 4. — MČR noční+DT (GBM) — Andrej Gomzyk / náhr. Bára Matoušková
Marcela Šrůtová27.–28. 4. — Hrčavský vlk — NŽ klasika 80m, MČR KT 2m, NŽ sprint (Hrčava) (SVK) — Marcela Šrůtová / náhr. Petr Hrouda
Pavla Šrůtová24.–26. 5. — Krušnohorský šotek — MČR KT 80m, MČR sprint, NŽ klasika 2m (DCH) — Pavla Šrůtová / náhr. Renata Čadová
Adam Léhar7.–9. 6. — Bílovické krpály — 2x NŽ klasika (GBM) — Adam Léhar / náhr. Karel Fučík
Vlasta Vlachová28.–29. 9. — MČR na klasických tratích — 2x klasika (FPA) — Vlasta Vlachová / náhr. Miroslav Vlach st.
Jana Omová12.–13. 10. — Pohár přátelství — NŽ 2x klasika (AFK) — Jana Omová / náhr. Jaromír Baxa st.
Leona Soukupová19.–20. 10. — Akademické MČR (KTS Liberec) — Leona Soukupová / náhr. Michal Skrbek
Pavla Hažmuková26. 10. — Mistrovství ČR FOXORING (v rámci TROJBOJE fox, KT-2m + OB) (FTU) — Pavla Hažmuková / náhr. Antonín Blomann

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK 2019

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
LEDEN
19. 1. SkiliškaELB
19.–27. 1.(REPRE)   1. zimní soustředění — objemová příprava na lyžích (Jizerské hory)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
16.–21. 2. Zimní soustředění oddílu DCHDCHvýsledky nejsou k dispozici
22.–24. 2. Zimní soustředění oddílu FPAFPAvýsledky nejsou k dispozici
23. 2. Místní přebor Praha 4 — foxoringASP
BŘEZEN
9. 3. Místní přebor Teplice — KT 80mETE
10. 3. Místní přebor Praha 4 — krátká trať 80mASP
10. 3. JM oblastní mistrovská soutěž — klasika 80+2m (Brno)GBM
15.–17. 3.(ŽPR)   tréninkové soustředění ŽDR (Oldřichov)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
16. 3. Místní přebor Liberec — KT 80mELB
19. 3. ZRUŠENO Okresní přebor Brno-venkov — KT 80m (Bílovice)GBMvýsledky nejsou k dispozici
23. 3. Místní přebor Liberec — KT 2mELB
23.–31. 3.(REPRE)   2. Jarní tréninkové soustředění — technická příprava (Běleč nad Orlicí)REPREvýsledky nejsou k dispozici
30. 3. Krajský přebor Ústecký kraj — 80m klasikaETE
30. 3. Krajský přebor KVK — dlouhá trať (Chebsko)DCH
31. 3. JM oblastní mistrovská soutěž — klasika 80+2m (Javůrek)GBM
DUBEN
2. 4. Okresní přebor Praha 4 — krátká trať 2mASP
3. 4. Místní přebor Turnov (Všeň) - 80mFTU
4. 4. Okresní přebor Pardubice — KT 80m (Spojil)FPA
4. 4. Místní přebor Františkovy Lázně — klasika 80mDCH
5.–6. 4.MČR noční+DTGBM
9. 4. ODLOŽENO Místní přebor Pardubice — klasika 80mFPAvýsledky nejsou k dispozici
11. 4. Místní přebor Františkovy Lázně — 2m klasikaDCH
11.–14. 4.(REPRE)   3. Výběrové soustředění státní sportovní reprezentace [+ veteráni nominace] (Dobřichovice)REPRE
12. 4.(MEZ)   3. Pohár SkierniewicePolskovýsledky nejsou k dispozici
13. 4.(MEZ)   1. Pohár SaskaNěmecko
14. 4. ZRUŠENO Přebor Libereckého kraje (SeČO) — 2m klas+sprintELBvýsledky nejsou k dispozici
16. 4. Okresní přebor Brno-venkov — krátká trať 2m (Bílovice)GBM
16. 4. Okresní přebor Praha 4 — klasická trať 2mAFK
18.–21. 4.(ŽPR)   tréninkové soustředění ŽDR (Doksy)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
19. 4. Okresní přebor — 2m klasELB
23. 4. Okresní přebor Brno-venkov — sprint (Bílovice)GBM
25. 4. Místní přebor Františkovy Lázně — sprintDCH
26.–28. 4.(ŽPR)   nominační závody KT+KL+sprint (Hrčava, SVK)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
27.–28. 4.Hrčavský vlk — NŽ klasika 80m, MČR KT 2m, NŽ sprint (Hrčava)SVK
KVĚTEN
1. 5. Krajský přebor Prahy — klasická trať 80mAFK
3.–5. 5.(REPRE)   4. Zahraniční výjezd (Slovensko - Martinský pohár)REPRE
4. 5. Krajský přebor Libereckého kraje (VČO) — 80mFTU
6. 5. Místní přebor — foxoring (Františkovy Lázně)DCH
8. 5. ZRUŠENO Krajský přebor Praha — sprint a foxoringASPvýsledky nejsou k dispozici
8. 5. Krajský přebor Pardubického kraje(VČO)FCL
8. 5. Krajský přebor KVK — klasika (Chebsko)DCH
8.–12. 5. Jarní oddílové soustředění ASP (Říčany)ASPvýsledky nejsou k dispozici
10.–12. 5.(ŽPR)   nominační soustředění ŽDR — 2x klasika, sprint (Přimda)ŽDR
13. 5. Okresní přebor — klasika 2m (Františkovy Lázně)DCH
14. 5. Místní přebor Pardubice — 2m krátká traťFPA
17.–19. 5. Jarní tréninkové soustředění GBM (Zubří)GBMvýsledky nejsou k dispozici
17.–19. 5. Krajský přebor JM — 2x klasická trať, foxoring, sprintGBM
18. 5. Krajský přebor Královéhradeckého kraje (VČO)FCS
19. 5. Krajský přebor Prahy — "krátká" dlouhá trať 80+2mAFK
21. 5. Okresní přebor Prahy 4 — sprintAFK
23. 5. Okresní přebor — klasika 80m (Františkovy Lázně)DCH
23. 5. ZRUŠENO Místní přebor Pardubice — sprintFPAvýsledky nejsou k dispozici
24.–25. 5.(ŽPR)   nominační závody KT+klasika+sprint (Fr. Lázně DCH)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
24.–26. 5.Krušnohorský šotek — MČR KT 80m, MČR sprint, NŽ klasika 2mDCH
25. 5.(REPRE)   5. Sledovaný závod — veřejné závody (NŽ + Mistrovství ČR ve sprintu, pořadatel DCH, Fr. Lázně)REPREvýsledky nejsou k dispozici
25.–26. 5.Slovenia Open (Dobrovnik)Slovinskovýsledky nejsou k dispozici
31. 5.–2. 6.(REPRE)   6. Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Děčín)REPRE
ČERVEN
1. 6. Krajský přebor Prahy — krátká trať 80m, krátká trať 2mAFK
4. 6. Místní přebor Praha 4 — sprintAFK
7.–9. 6.Bílovické krpály — 2x NŽ klasikaGBM
8.–9. 6.(REPRE)   7. Nominační závody — veřejné (Jindřichův Hradec, pořadatel GBM — Mistrovství ČR na kl)REPREvýsledky nejsou k dispozici
8.–9. 6.(ŽPR)   nominační závody 2x klasika (Vysočina GBM)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
9. 6.(REPRE)   FOXORING - závod sledovaného žebříčku disciplín pro nominaci na ME SrbskoREPRE
10. 6. Okresní přebor — štafety (Františkovy Lázně)DCHvýsledky nejsou k dispozici
12. 6. Místní přebor Turnov - 2mFTU
13. 6. Okresní přebor Cheb — sprint (Františkovy Lázně)DCH
15. 6. Přebor Libereckého kraje (SeČO) — 2m krátká trať (Sedlo)ELB
16. 6. Krajský přebor Pardubického kraje (VČO)FPA
17. 6. Okresní přebor — foxoring (Františkovy Lázně)DCH
18. 6. Okresní přebor Praha 4 — 80m klasikaASP
21.–23. 6.14. Balkánské mistrovství v ROB / Evropský pohár ROB (Orhei)Moldávievýsledky nejsou k dispozici
22. 6. Krajský přebor Prahy — klasika + sprintové štafetyASP
23. 6. Okresní přebor Brno­-město — klasika 2m (Brno)GBM
30. 6.–4. 7.3. MS žáků a dorostu (Vinnytsia)Ukrajina
30. 6.–4. 7.WYAC 2019 — 3. MS žáků a dorostu (Vinnytsia, Ukrajina)ŽDR
ČERVENEC
10.–14. 7.(REPRE)   8. zahraniční výjezd reprezentace — mezinárodní závody 4-DAYS World Cup (Bulharsko)REPRE
24.–28. 7.(REPRE)   9. Nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Blansko/Boskovice)REPRE
27.–28. 7.(MEZ)   Nostalgia Bereg Cup (Nyírgyulaj)Maďarskovýsledky nejsou k dispozici
SRPEN
3.–10. 8.(REPRE)   10. Letní tréninkové soustředění státní sportovní reprezentace (Zvůle)REPREvýsledky nejsou k dispozici
11.–18. 8. Letní soustředění oddílu DCH (Jedlová)DCHvýsledky nejsou k dispozici
16.–17. 8. Krajský přebor KVK — sprint, štafety, foxoringDCH
16.–18. 8.Nordic Championship 2019 (Kongsberg)Norskovýsledky nejsou k dispozici
17. 8. Krajský přebor JMK — noční (Staré Město pod Landštejnem)GBMvýsledky nejsou k dispozici
17.–23. 8. Letní soustředění oddílů ELB+ETE+AFK+BKA (Pecka)oddílyvýsledky nejsou k dispozici
17.–24. 8. Letní soustředění oddílů FPA/ASP (Běleč)FPA/ASPvýsledky nejsou k dispozici
17.–25. 8. Letní oddílové soustředění GBMGBMvýsledky nejsou k dispozici
18. 8. Krajský přebor Ústeckého kraje — 2m klasikaETE
18.–22. 8. Mezinárodní 4denní (Žďár nad Sázavou) — 2x klasika, sprint, foxoringvýsledky nejsou k dispozici
20. 8. Krajský přebor Libereckého kraje (SeČO) — foxoringELB
20. 8. Místní přebor Pardubice — klasika 80mFPA
22. 8. Místní přebor FOX-Klub — foxoringAFK
23. 8. Místní přebor OK1KYP — dlouhá trať (maraton)ASP
29. 8.–1. 9.(REPRE)   11. Dolaďovací soustředění (Jeseníky — Praděd)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
2.–8. 9.12. MISTROVSTVÍ EVROPY (Slovinsko, Rogla)REPRE
2.–8. 9.22. Mistrovství Evropy (IARU R1) 2019 (Rogla)Slovinsko
14. 9. Krajský přebor Ústeckého kraje — krátká trať 2m + sprintETE
17. 9. Místní přebor Praha 4 — klasika 80mASP
17. 9. Okresní přebor Pardubice — 80mFPA
18. 9. Okresní přebor Semily/Turnov - 80mFTU
24. 9. Místní přebor Brno­–venkov — klasika 2m (Bílovice)GBMvýsledky nejsou k dispozici
24. 9. Místní přebor Prahy 4 — klasika 2mAFK
28.–29. 9.(M/NŽ)   MČR na klasických tratích — 2x klasikaFPA
ŘÍJEN
2. 10. Okresní přebor Semily/Turnov - 2mFTU
3. 10. Okresní přebor — 80m krátká trať (Františkovy Lázně)DCH
5. 10. Krajský přebor KVK — krátká trať (Chebsko)DCH
5. 10. Krajský přebor (SeČ oblastní mistrovská soutěž) — krátká 80m+sprint (Liberec)ELB
6. 10. Okresní přebor Prahy 4 — krátká 80m (Divoká Šárka)AFK
10. 10. Okresní přebor — 2m krátká trať (Františkovy Lázně)DCH
12.–13. 10.Pohár přátelství — NŽ 2x klasikaAFK
15. 10. Místní přebor Prahy 4 — krátká trať 2mAFK
18.–20. 10.(ŽPR)   tréninkové soustředění ŽDRŽDRvýsledky nejsou k dispozici
19.–20. 10.(M/NŽ)   Akademické MČRKTS Liberec
22. 10. Okresní přebor Prahy 4 — foxoringAFK
22. 10. Okresní přebor Pardubic –sprint 3,5 MHz FPA
26. 10.Mistrovství ČR FOXORING (v rámci TROJBOJE fox, KT-2m + OB)FTU
27.–29. 10. Podzimní soustředění GBM (oddílový přebor)GBM
28. 10. Krajský přebor JMK — dlouhá traťGBM
29. 10. Krajský přebor Prahy v nočním ROB ZRUŠENO - podzimní prázdninyASPvýsledky nejsou k dispozici
LISTOPAD
2. 11. M SR V ROB 2019 NA DLHÝCH TRATIACH přihlášky ke stažení ZDESZRvýsledky nejsou k dispozici
9.–10. 11. Broumov open — Přebor Hradeckého krajeFCS
14.–17. 11.(REPRE)   13. Kondičně rehabilitační soustředění (Jižní Morava)REPREvýsledky nejsou k dispozici
30. 11.–1. 12. seminář trenérů a rozhodčích ROB, vyhlášení ankety Sportovec roku (Liberec)výsledky nejsou k dispozici
PROSINEC
7. 12. Místní přebor Teplice — 80m nočníETE
14. 12. Praha-liška (prosinec 2019)ASPvýsledky nejsou k dispozici
29. 12. Místní přebor - soutěž III.stupněFCL

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM