Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

.: ROB LÉTO — závody i soustředění :.

Prázdniny začaly velkou událostí pro žáky a dorost — 1. mistrovstvím světa na Slovensku (WYAC) a pokračovaly mezinárodními závody „5-DAYS ARDF“ ve Svratce. Poté následovaly červencové nominační závody, výjezd menší výpravy na Mistrovství Litvy a srpnové týdenní letní soustředění reprezentace v Řásné, kde ladili svoji formu nejen nominovaní závodníci na ME.


Ale hlavně se v průběhu prázdnin uskutečnilo několik velkých oddílových akcí. Na týdenních soustředěních se vystřídalo odhadem snad více než 200 účastníků !


DCH (Radioelektronika Cheb) — 5.–13. 8.

V letošním roce po 4 letech vyrazili na letní soustředění opět do jižních Čech, tentokrát do Starého Města pod Landštejnem. Ubytování bylo zajištěno v chatkách v Cyklokempu na okraji mapy. Účast byla hojná, celkem 42 členů oddílu běhalo po lese, nacházelo kontroly a hrálo hru Expedice NACEDON.


Více v článku Míry Vlacha na oddílovém webu.
Téměř 100 fotek z akce najdete zde.


<MŠ>

ASP+FPA (Radioklub OK1KYP + ROB Pardubice) — 12.–18. 8.

Stalo se tradicí, že tyto dva oddíly jezdí v létě společně. Pro letošek to bylo do kempu Řásná u Telče. Během týdne se tu vystřídalo více než 50 účastníků. Z obou oddílů byl velký zájem z řad nejmladších žáků, zastoupení ale měl i dorost a řada dospělých přijela pomáhat. Do programu 6 dnů se vešlo 15 různých tréninků ROB, OB i cyklo. Stihlo se i koupání v rybníku, výlet na Roštejn, noční hra i táborák. Nejdůležitější asi je, že část mladších závodníků se tady zdokonalila natolik, že již může jet s těmi staršími na celostátní závody


Více zde.
Opět více než 100 fotek najdete zde.


<MŠ>

ELB, ETE, AFK, BKA (SZTM Liberec, AVZO Doubravka Teplice, Fox-klub Praha, Pionýr Kamýk n.V.) — 19.–24. 8.

Po dvanácti letech návrat pod vedením Ivety na soustředění do Lužan, Tentokrát ve značně posílené sestavě čtyř oddílů a s počtem silně přesahujícím počty účastníků při běžných krajských závodech. Navíc naše snažení posílila v sobotu silná výprava z Turnova a také z České Skalice. Pro některé to byla příprava na nadcházející sezónu, včetně ME na Litvě, avšak především pro velmi početnou skupinu těch nejmladších to bylo seznamování s naším sportem.


Stejně jako v minulých letech bylo dopoledne zaměřeno na kratší závody pro pokročilé a na opačném pásmu byly seznamovací závody pro začátečnickou skupinu dětí, které trpělivě a vtipně organizoval především Tonda s manželkou Evou. Odpoledne byl pro pokročilé vždy jeden delší závod, na jejichž stavbě se postupně vystřídali všichni významní běžci, a také začátečníci měli svůj závodní program. Každý večer ve 20 hodin bylo vždy vyhlašování výsledků dne a zhodnocení, důležité především pro nejmladší. Konal se i tradiční výlet — tentokrát výstup na vrchol hory Tábor s rozhlednou a cestou zpět návštěva opravené Alainovy věže.


Pár fotografií na webu oddílu AFK.


<Míra Baxa>

GBM (Radiosport Bílovice) — 12.–18. 8.

SK Radiosport připravil na konci srpna soustředění  na Milovech na Vysočině. Tréninky se konaly převážně na mapě Malínská skála, v terénu známém z letošního MČR ve foxoringu. Program byl opravdu bohatý, zvládli jsme všechny tradiční disciplíny i něco navíc, třeba „AntiROB aneb žádná pravidla neplatí“ nebo  Vlaštovku — hledání týmů dětí se 144 MHz vysílačem v batůžku.


Kromě tréninků ROB disciplín jsme s dětmi lovili Stvůry a Netvory a chránili vzácná Ymbriní vejce ve hrách inspirovaných knihou Sirotčinec slečny Peregrínové. Junioři  pro všechny připravili super palačinky, dokonce dvakrát a to včetně tématického hudebního doprovodu ve výdejním okénku. A dospělí přidali ještě lanové aktivity: Slackline a Veverku — lanovou houpačku na stromě. Myslím, že každý z více než 50 účastníků soustředění si zde našel svoji oblíbenou činnost a kdo to stihl všechno, ten si opravdu hodně potrénoval.


<Lída Ondrouchová>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM