20212223242526
27282930

Vzkazovník

Bajeřík [25.10.2017 11:53:34]

Ahoj všem, v termínu 10.-11.11. pořádám 62. ročník běhu pražských horolezců v Osečné v Podještědí. Pokud toho po sezóně ještě nemáte dost, napište mi.
Charakter závodu: 2 etapový závod dvojic kombinující spíše lehčí formy lezení, orientační běh a pohyb krajinou - pátek noční 2-3 hodiny, sobota denní 7-8 hodin. Lze běžet/jít i jednotlivé etapy.

Michal Skrbek [10.10.2017 09:44:43]
Ahoj, máme ještě dvě místa z Prahy na Akádu a zpět. Lucii vezmeme. M
Lucie Zachová [10.10.2017 08:13:43]
Ahoj, neměl byste někdo volné místo na Akádu z Prahy prosím? Kdyžtak mi prosím dejte vědět na lucikzach@post.cz, moc díky! PS: Jsem skladná a přizpůsobivá.