Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Reprezentace v Maďarsku (Bereg kupa)

18.–22. července se konal druhý zahraniční výjezd české reprezentace — na maďarskou Bereg Kupu v Nyíregyháze. Protože většina dospělých reprezentantů zvolila ve stejnou dobu účast na švýcarských OB závodech, vyjela na zkušenou do Maďarska jenom mladší juniorská část reprezentace - Kačka Bžatková, Bára Matoušková, Martin Kinc, Jan Priessnitz, Vašek Hrubý a Kuba Šrom. Samostatně přijela 5-členná výprava veteránů z Bílovic.


Po dlouhé noční jízdě zpestřené zastávkou v centru Budapešti jsme se ve pátek ubytovali a odpočívali na odpolední foxoring, který se běžel v nedalekém parku. Bohužel pořadatelé závod technicky nezvládli a nebyly slyšet 2 kontroly, takže nakonec musel být závod zrušen. Další den nás čekala dopoledne 2m klasika a odpoledne sprint. V obou závodech jsme obsadili přední místa. Pořadatelé již podruhé v historii připravili kompletní mistrovský program 4 závodů během 2,5 dnů — v neděli dopoledne se běžel poslední závod 80m klasika.


Oproti minulým létům se na 29. ročník Bereg Kupy sjelo výrazně méně závodníků, zcela chyběla tradiční výprava z Ukrajiny — kromě místních Maďarů dělali konkurenci našim pouze Slováci a Rumuni.


V celkovém umístění jsme získali 3 zlaté medaile (Martin Kinc — M16, Andrej Gomzyk — M21, Kateřina Bžatková — D19) a 4 stříbrné medaile (Jan Priessnitz — M16, Václav Hrubý — M19, Jakub Šrom — M21, Barbora Matoušková — D19). Další 3 veteránské medaile do české sbírky přidali Bílovice — zlato Antonín Šindelka, stříbro Jiří Mareček a bronz Iva Marečková. V součtu hodnocení obsadila česká reprezentace 2. místo za místní Nyíregyházou, veteráni z Bílovic běželi za svůj oddíl a skončili na 4. místě.


Následovaly 2 dny tréninků pod českým vedením Andreje, Marcely a Karolíny. Začali jsme nedělní odpolední regenerací v thermálních lázních nedaleko Nyíregyházy a každý večer následovaly pravidelné masáže. Přes velká vedra šéftrenér postavil tři ROB plnohodnotné tréninky — 2x se běžela 2m klasika a jeden jednokolový sprint. Kromě zážitků s prodíráním se zarostlými příměstskými lesy plnými akátových trnů, kopřiv a jiného podrostu ve 30stupňových vedrech jsme si užili i jednu průtrž mračen a místní bouřku, která přišla poslední večer a zastihla nás na lesním odpočinkovém místě, kde jsme místo večeře společně grilovali špekáčky. I takováto část akce patří ke ztmelování kolektivu, i když hlavním cílem soustředění bylo pro juniorskou reprezentaci získání nových zkušeností na dalších zahraničních závodech v naprosto odlišném terénu než máme v ČR.


Mapa 2m (JPG).


Mapa sprint (JPG).


Výsledky (PDF).


<Jan Priessnitz — MŠ, foto A. Gomzyk>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM