Aktuální soutěže

21. 9.2017
Okresní přebor sprint (Fr.Lázně)
23. 9.2017
VČO Mistrovská soutěž II.st — 80m

Kalendář

Září - 2017
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Vzkazovník

Tonda Blomann [18.09.2017 19:06:31]
Ahoj všem. Kdo to ještě nevíte, tak letošní Pohár Přátelství 2017 bude zároveň MČR 144 MHz pro kat. M20/40, D16/19/35. O důvod víc, abyste přijeli. Termín přihlášek končí DNES, tak to nepropásněte, abyste se nemuseli hlásit po termínu
mirek [14.09.2017 06:24:49]
na webu ardf-cheb.cz jsou k vidění pokyny a startovky na m cr v přimdě, včera večer rozesláno na oddíly
Tonda Blomann [12.09.2017 14:11:27]
Termín pro přihlášky na PP17 byl prodloužen do pondělí 18.9.2017 Srdečně vás všechny zvu na poslední jedničkové závody sezony.

Aktuálně

Výsledky soutěží v roce 2014

 

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK 2014

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
LEDEN
2.–5. 1. Zimní soustředění GBM (Sklené)GBMvýsledky nejsou k dispozici
11. 1. Místní přebor Liberce (80m)ELB
18. 1. Místní přebor Liberce (krátká trať 2m)ELB
25. 1.–1. 2.(REPRE)   I. zimní soustředění, objemová příprava na lyžích (Krušné hory)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
15.–16. 2. Lyžařská víkendovka DCH (Aš) DCH výsledky nejsou k dispozici
BŘEZEN
1. 3. Místní přebor Liberce (foxoring)ELB
1. 3. Krajská soutěž (JM) 2x klasika (okolí Brna)GBM
9. 3. Krajský přebor Prahy na krátké trati (80m)ASP
14.–23. 3.(REPRE)   I. jarní tréninkové soustředění - technická příprava (Žihle/Sklárna)REPREvýsledky nejsou k dispozici
16. 3. Krajský přebor Prahy na krátké trati (2m)AFK
16. 3. Kokořínská 20 — kontrol ne km :) (Mělník)ELB
20.–23. 3.(ŽPR)   1. jarní (technické) soustředění (společně s repre) — Žihle/SklárnaŽDRvýsledky nejsou k dispozici
22. 3. Místní přebor 2m (Teplice) ETE
27. 3. Místní přebor 80 m (Fr.Lázně) DCH
29. 3. Místní přebor 2m klasikaELB
30. 3. Krajská soutěž (JM) 2x klasika (okolí Brna)GBM
DUBEN
3. 4. Místní přebor 2 m (Fr.Lázně) DCH
3.–6. 4.(REPRE)   Výběrové soustředění státní sportovní reprezentace (okolí Žďáru nad Sázavou)REPRE
5. 4. Krajský přebor 2m klasika + 80m krátká traťETE
10.–13. 4.(ŽPR)   Tréninkové soustředění — okolí JihlavyŽDRvýsledky nejsou k dispozici
12. 4. OP Svitavy (80m)FSY
12. 4. Přebor Libereckého kraje v pásmu 80m + FoxoringELB
16. 4. Krajská soutěž (JM) krátká trať (okolí Brna)GBM
17. 4. Místní přebor Pardubice — klasika 80mFPAvýsledky nejsou k dispozici
17.–21. 4.(REPRE)   II. jarní tréninkové soustředění, technická a mapová příprava (Doksy)REPREvýsledky nejsou k dispozici
18.–19. 4. Velikonoční víkendovka DCH (Aš) DCH výsledky nejsou k dispozici
19. 4. Krajský přebor Pardubického kraje — klasická trať (Pardubice)FPA
20. 4. Místní přebor — 2m + sprint 80m (Český Herálec)FCL
24. 4. Místní přebor foxoring (Fr.Lázně) DCH výsledky nejsou k dispozici
25.–26. 4.(M/NŽ)   MČR DT/nočníETE/ELB
27. 4. Krajský přebor Prahy – 80 m klasika (Klánovice) ASP
KVĚTEN
1. 5. Krajský přebor KV – sprint, fox (Cheb) DCH
1.–4. 5. Jarní soustředění GBM (Zbraslav (BO) nebo Sloup (BK))GBMvýsledky nejsou k dispozici
1.–5. 5.(ŽPR)   ZRUŠENO 4days ARDF Ukrajina (užší výběr ŽDR)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
1.–5. 5.(REPRE)   ZRUŠENO I. mezinárodní srovnání, mezinárodní závody (Lvov)REPREvýsledky nejsou k dispozici
2.–4. 5. Krajský přebor (JM) 2x klasikaGBM
3. 5. Krajský přebor Libereckého kraje — klasická trať (Turnov)FTU
3.–4. 5.(REPRE)   (5. soustředění) I. mezinárodní srovnání, mezinárodní závody (Berlín, Německo)REPRE
4. 5. Krajský přebor (JM) sprint + foxoringGBMvýsledky nejsou k dispozici
5. 5. Okresní přebor 80 m (Fr.Lázně) DCH výsledky nejsou k dispozici
8. 5. KP ZČ – 2x klasika (Aš) DCH
9.–11. 5.Mistrovství Velké BritánieVelká Británievýsledky nejsou k dispozici
10.–11. 5.O-sport cup — 2x NŽ klasikaGAP
10.–15. 5.(REPRE)   ZRUŠENO II mezinárodní srovnání, (Sankt-Peterburg, Rusko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
15. 5. Místní přebor Pardubice — klasika 2mFPAvýsledky nejsou k dispozici
17. 5. Krajský přebor Královehradecký kraj — klasická trať (Broumov)FCS
19. 5. Okresní přebor 2 m (Fr.Lázně) DCH
22.–25. 5.(ŽPR)   Nominační soustředěníŽDR
23.–25. 5.(REPRE)   III. jarní soustředění, mapová a technická příprava, důraz na sprint ROB (Česká Třebová)REPREvýsledky nejsou k dispozici
24. 5. Okresní přebor 80m (Kunovice)HKU
27. 5. OP Brno-venkov ROB sprint (Bílovice)GBM
30. 5.–1. 6.(M/NŽ)   M ČR KT (2m), MČR sprint, NŽ klasika (80m)FTU
ČERVEN
2. 6. Okresní přebor foxoring (Fr.Lázně) DCH výsledky nejsou k dispozici
5.–8. 6.(REPRE)   I. nominační soustředění státní sportovní reprezentace (okolí Českých Budějovic)REPRE
7. 6. Přebor Libereckého kraje v pásmu 2m (Sosnová) (přeloženo z 24.5.)ELB
7. 6. KP Svitavy (80m) — parkový + foxoringFSYvýsledky nejsou k dispozici
9. 6. Okresní přebor sprint (Fr.Lázně) DCH výsledky nejsou k dispozici
10. 6. Místní přebor Pardubice — sprintFPAvýsledky nejsou k dispozici
11. 6. JMMS ROB krátká trať (okolí Brna)GBM
21.–22. 6.M ČR KT (80m), NŽ klasika (2m)HNJ
28.–29. 6. 10-tý ročník "Neoficiálního mistrovství Česko – Slovenska v Honu na lišku"HVSvýsledky nejsou k dispozici
28. 6.–1. 7.(REPRE)   II. nominační soustředění státní sportovní reprezentace — veřejné závody (4D ROB)REPREvýsledky nejsou k dispozici
28. 6.–1. 7.4 denní (2x klasika, MČR štafety, MČR foxoring)DCH
ČERVENEC
4.–8. 7. Soustředění SO ROB Svitavy — RadečFSYvýsledky nejsou k dispozici
6.–10. 7.15. Žákovské mistrovství regionu 1, Vinnytsia, Ukrajina Primorsko, BulharskoBulharsko
6.–10. 7.(ŽPR)   MEŽD BulharskoŽDR
10. 7. Okresní přebor Prahy — sprint (Zvůle)ASP
10.–13. 7.(MEZ)   EURO CUP — 4dny ROB na břehu Černého mořeBulharskovýsledky nejsou k dispozici
16.–26. 7.(REPRE)   Tréninkové soustředění a účast na Swiss orienteering week (Švýcarsko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
17.–22. 7.(REPRE)   III. mezinárodní srovnání, mezinárodní závody (Bereg Cup, Nyiregyhaza, Maďarsko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
18.–20. 7.(MEZ)   Bereg Cup (Nyiregyháza)Maďarsko
25.–27. 7.(MEZ)   Pohár TurieSlovensko
26. 7. Místní přebor 80m (Branky)HKU
30. 7.–3. 8.(REPRE)   III. nominační soustředění státní sportovní reprezentace (okolí Olomouce)REPRE
SRPEN
2.–10. 8. Letní soustředění/tábor DCH (Zvůle) DCH výsledky nejsou k dispozici
9.–10. 8.(MEZ)   Mistrovství Německa (Baden)Německovýsledky nejsou k dispozici
9.–10. 8.(MEZ)   Mistrovství SlovenskaSlovenskovýsledky nejsou k dispozici
16.–24. 8.(REPRE)   Letní tréninkové soustředění státní sportovní reprezentace (Vysočina)REPREvýsledky nejsou k dispozici
16.–24. 8. Letní soustředění GBM (Zvůle)GBMvýsledky nejsou k dispozici
21.–26. 8. Soustředění ELB+ETE+AFK (Kytlice) — místní a okresní přeboryELB/ETE/AFK výsledky nejsou k dispozici
22. 8. Místní přebor 80m sprintELB
22. 8. Krajský přebor (JM) noční ROBGBM
22.–24. 8. Místní přebor 2m klasika a 80m krátká traťAFK
23. 8. Krajský přebor (JM) ROB na dlouhé tratiGBM
23.–24. 8. Okresní přebor 2m KT a 2m klasikaETE
30.–31. 8.M ČR klasika (všechny kategorie)GBM
ZÁŘÍ
2.–5. 9.(REPRE)   Dolaďovací soustředění před MS (Burabay, Kazachstán)REPREvýsledky nejsou k dispozici
6.–13. 9.17. Mistrovství světa, Burabay, KazachstánKazachstán
6.–13. 9.(REPRE)   Mistrovství světa (Burabay, Kazachstán)REPREvýsledky nejsou k dispozici
20. 9. Krajský přebor KV KT, Pohár Fr.L. (Fr.Lázně) DCH
21. 9. Místní přebor ve foxoringuELB
27. 9. Krajský přebor Pardubický kraj — klasická trať (Česká Třebová)FCL
27. 9. Krajský přebor (Cínovec) – klasika 80m + sprint 2mETE
28. 9. Krajský přebor 2m + foxoringAFK
ŘÍJEN
3.–5. 10.Pohár přátelství — 2x NŽ klasikaAFK
11. 10. Krajský přebor KV na DT (Cheb) DCH výsledky nejsou k dispozici
11.–12. 10. Podzimní víkendovka DCH (Aš) DCH výsledky nejsou k dispozici
11.–12. 10.(M/NŽ)   Akademické M ČRKTS Praha
17.–19. 10. Oddílový přebor GBMGBMvýsledky nejsou k dispozici
18. 10. Kokořínská 15 — 2m + 80m + OB (Mělník)ELB+AFK
18. 10. Radio-orientační TrojbojFTUvýsledky nejsou k dispozici
24.–28. 10.(ŽPR)   Podzimní soustředění (Hradec Králové)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
30. 10.–2. 11.(REPRE)   Kondičně rehabilitační soustředění (Blansko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
31. 10. Místní přebor — nočníETEvýsledky nejsou k dispozici
LISTOPAD
1. 11.(MEZ)   Hrčavský vlk — Mezinárodní mistrovství Slovenska na DTSVKvýsledky nejsou k dispozici
8. 11. Broumov Open — klasika 80mFCS

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM