Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Pohár přátelství a MČR

Dá se říct, že Pohár přátelství byl opravdu přátelský. Hlavně co se samotných závodů týká. Přátelský terén bez zbytečně vysokých kopců, přátelsky postavené kontroly, velmi přátelské počasí a v neposlední řadě vždy přátelští organizátoři z AFK Praha.


Závody se tentokrát uskutečnily v okolí Příbrami, ubytování a stravování bylo zajištěno přímo ve městě. Většina závodníků spala ve sportovní hale. Troufám si tvrdit, že Kocoury Příbram znal před Pohárem přátelství jen málokdo z nás. Víkend strávený na jejich palubovce na mě ale hluboce zapůsobil. Nadšené byly určitě i děti, které si mohly dosytosti vyhrát na ploše haly a mládež, která našla útočiště v ochozech. Jídlo bylo zajištěné ve školní jídelně vzdálené cca 1 km od haly — přátelsky vzato se jednalo o příjemné ranní a večerní zdravotní procházky.


V sobotu nás autobus zavezl k mapě Přátelský kolotoč. Trať byla postavena tak nezáludně, až to někoho mohlo zmást. Při závodu (2m) byla kontrola číslo 1 tak blízko za startovním kolečkem, že ji mnozí závodníci přeběhli a brali až jako poslední. Protože ale nebyla ani příliš daleko od cíle, neznamenalo nutně toto opomenutí fatální chybu. Jinak závod proběhl bez jakýchkoli problémů, vše dobře vysílalo a dalo se snadno najít.


Druhý den jsme závod běželi na mapě Přátelská Liščí. Tady bylo o něco obtížnější určit pořadí kontrol — začínat na 1, nebo na 2? Kam dál? Podle výsledků bylo zřejmé, že řešení bylo mnoho a uspět se dalo s leckterým z nich. Závod byl opět hezky postaven, takže se závodník mohl kochat během (nebo procházkou) krásnou podzimní krajinou, kde se kromě lišek daly sbírat i hřiby. Jediným mínusem byl poměrně dlouhý pochod k autobusu. Ten nám však přátelský pan řidič vykompenzoval dovozem přímo k jídelně.


Závěrečné vyhlášení trvalo poměrně dlouho, protože se vyhlašoval nejen nedělní závod, ale i celkové pořadí a soutěž družstev. Některé výsledky byly chybně vypočítány, takže docházelo k drobným zmatkům a nejasnostem, ale organizátoři (alespoň dodatečně) vše uvedli na pravou míru.


Nejdůležitější je, že samotné závody proběhly v pořádku.. Jak říkám, Pohár přátelství byl opravdu přátelský.


Takže, přátelé, radostně vyhlížíme další ročník!


 


Markéta Skrbková, D35


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM