Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

ME news – Dějství třetí – dvoumetr (pro nejsilnější kategorie)

Dvoumetrovej kotel jak hotel

..."Dziś będzie to trudny teren" říkal ráno stavitel trati – to ještě netušil, co by se mu taky mohlo stát, ale o tom později...


Kéžby odjezd na start na dvě skupiny (Češi samozřejmě byli v té první) bylo to nejhorší, co se mohlo stát. Start na sjezdovce, těžká podložka saláti, svahy s téměř stoprocentním stoupáním a promáchaný les. K tomu přidejte pár svahovek a hned máte dvoumetr totálně na... Závodníci zoufale klouzali na prudkých svazích a pokud je zrovna nepotkalo osmdesátkové štěstí, tak bloumali bezcílně sem a tam. Myslím, že v tomto případě mapa a výsledky hovoří za vše.


Cíl na biatlonovém stadiónu, o čemž se přesvědčili první dobíhající závodníci, když se málem utkali s borci na lyžích. V cíli byli rádi, že mají elektriku (chtěli točit pivo) a internet byl tentokrát příliš tenký. Takže ardf.tv asi trochu stagnovala. Ostatně, organizátoři slibovali informace i v "hotelové televizi," které tam pravda jsou, ale o foxoringu. Zřejmě měli jen vizionáře a ne stavěcí partu. Ani online tracking vybraných závodníků se nějak nezdařil, každopádně zůstává utajen.


Jury musela tentokráte diskvalifikovat dva závodníky – Slováka, který ukázal jinému závodníkovi kontrolu a Hanku, protože ztratila čip. Přestože oběhla všechny kontroly a nechala se zapsat, pravidla jsou bohužel v tomto směru jasná a neúprosná. A tak bohužel přišla i o týmovou medaili. S dvoumetrem se tak nejlépe poprali zkušení závodníci Karel ve zlatě, Jura ve stříbře a dokonce Houba nepodlehl stresu a utrhl taky stříbrnou. Jinak snad žádné překvapení, prostě se podívejte na výsledky. Ale zpět k diskvalifikacím – nejmenovaný tvrďák se chystal/chystá znectít Stanisława stavitele, tak jen doufám, že to dotčený vezme "sportovně" – když již ráno tušil, že "będzie trudno."


Pořadatelé podlehli tlaku některých národů a začali hrát hymny celé (takže vyhlášení bylo nekonečné) a vyvolávali na bednu tentokráte od prvního místa. Kromě standardních států jsme dnes viděli na bedně několikrát Němce, Švédy, Rumuny, Maďary, Litevce a dokonce jsme si poslechli Polskou jásavou – Magdalena je zjevně v kondici.


Na zítřek je naplánován volný den s kulturním programem, bude-li o čem psát, tak napíšu. Jinak můžete opět očekávat startovku a nějaké ty pokyny na webu.


<ba>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM