Kalendář

Červenec - 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Vzkazovník

Marcela - sekretariát AROB [03.07.2019 12:37:24]
http://orientsumy.com.ua/online/online_sql.php?nd=1
předběžné výsledky z dnešního 2m:

Do ČR putují další 4 medaile.
Individuální stříbrnou získává Jakub Unčovský (M16) - gratuluji, na včerejších fotkách z cíle bylo vidět jak je nešťastný, dnes se může večer radovat z 2.místa.

3 medaile mají družstva - D14 bronz, M16 i D16 stříbro.

Kluci M14 zůstali "bramboroví", na dvoumetru se všem asi úplně nezadařilo podle svých představ.

M14: 7. Petr, 11. Jáchym, Honza nehodn?
M16: 2. JakubU, 7.Kryštof, 10.Šimon, 12.Honza, 16.JakubK
D14: 7. Alžběta, 9.BarboraN, 12.BarboraD, 14.Aneta
D16: 5.Johana, 7.Kristýna, 14.Věra, 15.BarboraJ

Gratuluji celému týmu k výborným výsledkům. Užijte si všichni večerní hamfest a přeji zítra klidnou cestu a rychlé odbavení na hranicích.
Marcela - sekretariát AROB [02.07.2019 10:43:00]
http://orientsumy.com.ua/online/online_sql.php?nd=1
Výsledky on-line fungují a Češi se večer budou radovat ze tří medailí a zdá se to neuvěřitelné - ANETKA Hendrichová má druhé ZLATO !!! BáraD v D14 získala stříbro a Johanka přidala bronz.

D14:
1. Aneta Hendrichová
2. Barbora Doubravová
6. BáraN, 10. Bětka, 12.Lenka

D16:
3. Johana Klecová
4. Věrka, 8.BáraJ, 12.Kristýna

M14:
7. Petr, 12. JanP, 13.Jáchym

M16:
5. JanT, 8.Kryštof, 12.Šimon, 14.JakubU, 21.JakubK
Marcela - sekretariát AROB [02.07.2019 09:40:15]
http://wyac2019.org.ua/photo/
na pořadatelském webu je spousta fotografií ze zahájení i z prvního závodu

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Nominováno – Veteránská reprezentace (ME Polsko)

Všechny čtyři individuální závody na letošních červencových 5-denních byly posledními nominačními závody pro všechny veteránské kategorie. Společně se šesti závody z Hrčavy, Aše a Svitav rozhodly o tom, kdo získá nejvíce bodů do veteránského žebříčku (dva nejhorší výsledky se škrtaly). Na základě tohoto žebříčku navrhl šéftrenér Andriy Gomzyk a Rada AROB schválila nominaci na Mistrovství Evropy do Polska. Pro některé je možná trochu překvapením, že se letos poprvé objeví i v některých veteránských kategoriích v nominaci čtyři jména.


Nominační veteránský žebříček (PDF).
Návrh nominace na ME.


W35

Jitka Šimáčková

Blanka Adámková

Pavla Hažmuková
 
 
 
W50

Marcela Šrůtová

Jana Drábková

Alexandra Látalová
 
 
 
W60

Eliška Voráčková

Alena Pátková

Petra Hanslianová

Jana Omová
 
M40

Antonín Šindelka

Petr Hrouda

Zbyněk Žáček

Jaroslav Zach
 
M50

Miroslav Vlach

Jiří Mareček

Jiří Suchý
 
 
 
M60

Lubomír Winter

Mojmír Sukeník

Antonín Blomann
 
 
 
M70

Karel Koudelka
 
 
 
 
 
 
 


<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM