Aktuální soutěže

30. 6.–4. 7.2019
3. MS žáků a dorostu (Vinnytsia)

Kalendář

Červen - 2019
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Vzkazovník

Petr Hrouda [22.05.2019 15:03:21]
HROCH a HOUBA slaví 100 (dohromady, ne každý zvlášť :o), takže v sobotu v centru závodů vytryskne pramen z pivovaru Hroch (předpokládáme start pro nejžíznivější už mezi závody, pokračování večer) a pokud se nevypije, poteče i v neděli. Víc kdyžtak upřesníme na místě a koukejte se v lese neflákat, žízeň se musí zasloužit!
mirek [21.05.2019 20:29:56]
na stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny pokyny krušnohorského šotka
Renata [20.05.2019 21:30:47]
Nabízím dvě volná místa na Šotka na trase Ústí n.O. - Hradec Králové - Frant.Lázně se zastávkou v Praze kolem 18:30 hod.

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....

Mistři České republiky 2012

Dominik ŠromV letošním roce bylo rozdáno 117 titulů Mistr/Mistryně ČR (včetně štafet), celkem 61 závodníků alespoň 1x vystoupilo na nejvyšší stupínek a užilo si svoji chvilku slávy.


KAteřina BžatkováNejúspěšnějším závodníkem roku 2012 se stal Ondřej Šimáček ze SZTM ROB Pardubice. Tento junior stejně jako v roce předchozím zvítězil celkem 7x v kategorii M19.


Shodně 6 titulů získala v kategorii žen Michaela Gomzyk Omová (TJ Turnov), veteránka Jitka Šimáčková (D35 - SZTM ROB Pardubice) a 2 bílovičtí závodníci Kateřina Bžatková (D16) a mladší žák Dominik Šrom (M12 - SK Radiosport Bílovice nad Svitavou).


Velmi úspěšnými byli také Daniela Trpáková (Radioelektronika Cheb – mladší žákyně D12), Jiří Mareček (SK Radiosport Bílovice – veteráni M50) a juniorky Pavla Horová a Alžběta Léharová (obě SZTM ROB Pardubice – D19), kteří pokořili své soupeře celkem 5 x.


7 titulů (1)    
Šimáček Ondřej M19 KT2, noc, KT80, sprint, fox, klas.2m, klas.80
 
6 titulů (4)    
Bžatková Kateřina D16 (M19) KT2, KT80, sprint, štafety, fox, klas.2m
Gomzyk Omová Michaela D20 (M20) KT2, noc, KT80, sprint, štafety, fox
Šimáčková Jitka D35 KT2, KT80, fox, klas.2m, klas.80, DT
Šrom Dominik M12 (M14) KT80, sprint, štafety, fox, klas.2m, klas.80
 
5 titulů (4)    
Trpáková Daniela D12 (D14) KT80, sprint, štafety, klas.2m, klas.80
Horová Pavla D19 KT2, KT80, sprint, štafety, klas.80
Léharová Alžběta D19 noc, štafety, fox, klas.2m, DT
Mareček Jiří M50 noc, sprint, klas.2m, klas.80, DT
 
4 tituly (3)    
Matulová (Procházková) Lucie D20 štafety, klas.80, Ak-2m, Ak-80m
Priessnitz Jan M14 KT2, štafety, fox, klas.80
Hladík Pavel M16 KT2, KT80, sprint, fox
 
3 tituly (4)    
Synková Tereza D14 sprint, štafety, klas.2m
Gomzyk Andriy M20 KT2, klas.80, DT
Lněnička Jakub M20 klas.2m, Ak-2m, Ak-80m
Blomann Antonín M60 KT2, klas.2m, klas.80
 
2 tituly (13)    
Filová Barbora D14 (D12) KT2, KT80
Papežová Kateřina D14 KT2, fox
Voráčková Eliška D50 (D35) KT2, štafety
Látalová Alexandra D50 noc, sprint
Šimečková Anna D50 KT80, klas.80
Polák Robert M14 KT80, sprint
Bakala Dalibor M16 klas.2m, klas.80
Šrom Jakub M19 štafety, DT
Oma Jakub M20 sprint, štafety
Žáček Zbyněk M40 KT2, sprint
Hrouda Petr M40 KT80, fox
Jurčík Peter M40 klas.2m, klas.80
Fursa Oleg M60 sprint, fox
 
1 titul (32)    
Lozoríková Edit D14 klas.80m
Svatková Charlota D14 štafety
Matoušková Barbora D16 klas.80
Lněničková Petra D19 štafety
Kuncová Eliška D20 klas.2m
Krčálová Veronika D20 DT
Skládanková Tereza D20 štafety
Moučková Andrea D20 štafety
Skřivanová Dagmar D35 noc
Havelková Hana D35 sprint
Šrůtová Marcela D35 štafety
Švecová Štěpánka D35 štafety
Pátková Alena D50 klas.2m
Parchomenko Tetyana D50 fox
Unčovský Vít M12 KT2
Žáček Matěj M14 štafety
Stárek Martin M14 klas.2m
Polák Václav M19 štafety
Voráček Michal M20 noc
Fučík Karel M20 KT80
Baier Martin M20 štafety
Matula Petr M20 fox
Zach Jaroslav M40 noc
Mokrý Pavel M40 DT
Boden Michal M40 štafety
Hanneberg Jens M40 štafety
Lindhorst Sven M40 štafety
Vlach Miroslav M50 KT80
Čufer Stanko M50 KT2
Parchomenko Viacheslav M50 fox  
Sukeník Mojmír M60 KT80
Bykowski Ryszard M60 noc


<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM