Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Akáda'12 je za náma

Meteorologové slibovali na ten víkend krásné počasí, a tak účastníky akademického mistrovství vítala po ránu hluboká mlha vyvolávající patřičné obavy. Rozhledna Veselice - Podvrší nedaleko Blanska a ubytovna kousek pod ní byly dějištěm té velké události. Nefalšovaná ubytovna jak ze "zlatejch osmdesátejch," k předzávodnímu obědu rizoto sušenka a už je čas oficiálně zahájit soutěž. Nechybí hymna a nakonec i slunce prorazí skrz to mlíko. Ale to už šupity na start a hurá na dvoumetr. Chce se říct, že je to již tradicí, že na závodech pořádaných Vlčí smečkou startuje i hlavní rozhodčí a stavitel trati - rozhodně nás to nemůže zaskočit - narozdíl od nádherného podzimního počasí a totálně neměřících lišek. Trať byla relativně krátká, startovní koridory zvláštní, čtyři z pěti kontrol docela blízko u sebe a to také možná působilo největší problémy. Na každý pád řada polimitníků byla docela slušná, ale našlo se i pár tvrďáků a tvrďaček, kteří se srdnatě vzepřeli svému osudu a doběhli pár vteřinek pod dvě hodiny.


Po závodě rychle vyběhnout na rozhlednu, kde večerní slunce ve vybarvených lesích navozuje idylku úspěšných závodů. S červenající oblohou kontrolujeme ve zprávách červenou v senátu, abychom se záhy ocitli ve zbytečné hádce s bývalým vojákem a výčepním v jedné osobě. Efekt se záhy znásobuje díky peprnému gulášku, po kterém se udělá opravdu pěkná žízeň, a tak se některým klíčovým aktérům podařilo docela slušně se písknout. Nebo spíš bouchnout? Bum! BumBum! Třináct?


Atmosféru osmdesátejch krásně dokresluje ranní páreček před osmdesátkou, po kterém se trousíme mlhou na start. Díky mírně odloženému startu se stačí obloha protrhat a tak se zdá, že nás čeká další krásný podzimní. A taky že ano. Koridory tentokrát de facto totožné, pořadí variantní, trať na první pohled nezáludná, ale zdání občas klame - viz mezičasy... Doběh do cíle už všichni znají ze včerejška. Stejně jako předchozí den ovládnou obě dámské kategorie obě Matulové, akademikům zase vévodí Kuba Lněnička, i když na osmdesátce už zdaleka ne tak přesvědčivě jako na dvoumetru.


Udělá se teplíčko a tak dojde na sezení na zahrádce proložené výborným řízečkem a nekonečné čekání na vyhlášení. Někdo natiskl málo diplomů - jako bych to nedávno někde slyšel. Ale konec dobrý, všechno dobré, diplomy jsou rozdány, gaudeamus zahrán, stipendia přidělena, můžeme valit domů. Tak snad zase za rok!


Výsledky + mezičas + mapy (PDF).


 

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM