Aktuální soutěže

19. 6.2021
Krajský přebor Královehradecký kraj - VČO
20. 6.2021
Krajský přebor Praha - krátká trať 80m

Kalendář

Červen - 2021
PoÚtStČtSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    

Vzkazovník

mirek [09.06.2021 19:56:16]
mezičasy z třemošenského šotka (s drobnou nepřesností na 1.kontrolu) najdete na stránce http://vysledky.ardf2015.cz/
mirek [28.05.2021 21:08:04]
na chebských stránkách jsou pověšené startovky - startují max. 4 osoby najednou, jsou maximálně možně zohledněny požadavky na čas startu, startovní interval je nejméně 5 minut
prosím o kontrolu, chyby avizujte. díky
mirek [26.05.2021 20:54:20]
upozorňuji, že všichni účastníci třemošenského šotka musí předložit čestné prohlášení o bezpříznakovosti na covid 19 a k tomu a) potvrzení o očkování, nebo b) potvrzení o prodělaném covidu, nebo c) potvrzení o negativním PCR nebo antigenním testu ( vše s platnými časovými údaji dle aktuálních vládních nařízení)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

MS 2012 - Den 2 - zápisky šílencovy

Den druhý

Jako rozhodčí jsem si mohl většinu tohoto krásného dne užívat v lese pozorováním závodníků brodících se polomem a také hromady nešťastníků, kteří se zoufale snažili najít dvoumetrovou dvojku, která zoufale neměřila. Bodejť by měřila, když ji Dragan (pracovní jméno, vůbec netuším, jak se jmenuje) přehodil s dvojkou osmdesátkovou, takže zatímco si půlka kategorií užívala osmdesátkovou lišku na kopečku, ta nešťastnější půlka se svoji dvojku pokoušela zaměřit v bažině v údolí směřujícím mimo prostor. Takže zatímco Miška ztratila na první dvě minuty, další jí dýchaly na záda s půlhodinovým odstupem. Úspěch zaznamenala Eliška, která se stala jedinou úspěšnou řešitelkou ve své kategorii a brala zlatíčko. Jelikož Jana není žádný béčko a ví, že dvoumetr se nesmí vzdát, protože ostatní jsou na tom hůř, a tak si bez lišky vyběhla bronz a týmové zlato. Ale ani na osmdesátce to nebylo jednoduché - Karel to tentokrát dostal asi 15 vteřin, což opravdu zamrzí. Juniorky z Pardubic se zase naskládaly za sebe, bohužel až od bronzové pozice - ještěže máme týmy!


Poměrně náročný terén (chtělo by se říct přímo "s těžkou podložkou") dal zabrat většině závodníků. Dokonce natolik, že několik bláhových (a bylo jich vlastně 11) se pokusilo doběhnout na maják cílovým koridorem v opačném směru, což, jak známo, vede často k diskvalifikaci. A to se i stalo, a tak Spojené státy přišly o zlatou ve družstvech. Shit happens. Výsledky hledejte na německých stránkách: ardf.darc.de, neboť pořadatelům stále chybí někdo, kdo umí-může udělat cokoliv, co je právě aktuálně potřeba, např dát cokoliv na web.


Z výsledků je vidět, že krom toho, že jsme třikrát zamačkávali slzy u "vó ist majn hajm," slyšeli jsme i některé další, méně často hrané, národní písně jako např. slovenskou bojovou, hvězdy a pruhy (dvakrát), dojčland-dojčland-íbr-ales, čínský vojenský pochod a běloruské jásavé tóny. A krom těch už jen famfárový pochod Ukrajiny a staronový "sajuz-něrušimij" - ještě teď mi zvoní v uších (tentokrát se již místní Slavoj nenechal zvony strhnout k předčasnému potlesku). Bylo to krásné, milé, ale sakra dlouhé.


Tak už jen něco zjistit o zítřejším sprintu - pořadatelé jsou tak trochu tajnůstkáři! Takže jsme napjatí, čím nás překvapí den třetí...


<ba>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM