Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

MS 2012 - Den 2 - zápisky šílencovy

Den druhý

Jako rozhodčí jsem si mohl většinu tohoto krásného dne užívat v lese pozorováním závodníků brodících se polomem a také hromady nešťastníků, kteří se zoufale snažili najít dvoumetrovou dvojku, která zoufale neměřila. Bodejť by měřila, když ji Dragan (pracovní jméno, vůbec netuším, jak se jmenuje) přehodil s dvojkou osmdesátkovou, takže zatímco si půlka kategorií užívala osmdesátkovou lišku na kopečku, ta nešťastnější půlka se svoji dvojku pokoušela zaměřit v bažině v údolí směřujícím mimo prostor. Takže zatímco Miška ztratila na první dvě minuty, další jí dýchaly na záda s půlhodinovým odstupem. Úspěch zaznamenala Eliška, která se stala jedinou úspěšnou řešitelkou ve své kategorii a brala zlatíčko. Jelikož Jana není žádný béčko a ví, že dvoumetr se nesmí vzdát, protože ostatní jsou na tom hůř, a tak si bez lišky vyběhla bronz a týmové zlato. Ale ani na osmdesátce to nebylo jednoduché - Karel to tentokrát dostal asi 15 vteřin, což opravdu zamrzí. Juniorky z Pardubic se zase naskládaly za sebe, bohužel až od bronzové pozice - ještěže máme týmy!


Poměrně náročný terén (chtělo by se říct přímo "s těžkou podložkou") dal zabrat většině závodníků. Dokonce natolik, že několik bláhových (a bylo jich vlastně 11) se pokusilo doběhnout na maják cílovým koridorem v opačném směru, což, jak známo, vede často k diskvalifikaci. A to se i stalo, a tak Spojené státy přišly o zlatou ve družstvech. Shit happens. Výsledky hledejte na německých stránkách: ardf.darc.de, neboť pořadatelům stále chybí někdo, kdo umí-může udělat cokoliv, co je právě aktuálně potřeba, např dát cokoliv na web.


Z výsledků je vidět, že krom toho, že jsme třikrát zamačkávali slzy u "vó ist majn hajm," slyšeli jsme i některé další, méně často hrané, národní písně jako např. slovenskou bojovou, hvězdy a pruhy (dvakrát), dojčland-dojčland-íbr-ales, čínský vojenský pochod a běloruské jásavé tóny. A krom těch už jen famfárový pochod Ukrajiny a staronový "sajuz-něrušimij" - ještě teď mi zvoní v uších (tentokrát se již místní Slavoj nenechal zvony strhnout k předčasnému potlesku). Bylo to krásné, milé, ale sakra dlouhé.


Tak už jen něco zjistit o zítřejším sprintu - pořadatelé jsou tak trochu tajnůstkáři! Takže jsme napjatí, čím nás překvapí den třetí...


<ba>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM