Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

PRVNÍ NOMINAČNÍ ŽEBŔÍČKY

O-sport Cup byl prvním letošním dvojzávodem, ve kterém se rozdělovaly body v žákovských, dorosteneckých a veteránských kategoriích do reprezentačních žebříčků pro nominaci na Mistrovství Evropy žáků a dorostu v Litvě a na Mistrovství světa v Srbsku.

Bez ztráty jediného bodu jsou jasně v čele ve svých kategoriích Jan Priessnitz, Kateřina Papežová a Kateřina Bžatková, v dorostenecké M16 se o 1. místo zatím dělí Pavel Hladík s Martinem Šimáčkem.

Žákovský nominační žebříček (PDF).

Podobně vypadá průběžný veteránský žebříček - plný počet 22 bodů získaly Jitka Šimáčková, Alexandra Látalová, Eliška Voráčková a Karel Koudelka, po 20 bodech za 1. a 2.místo si připsali Petr Hrouda a Zbyněk Žáček (M40), Miroslav Vlach (M50), Antonín Blomann a Mojmír Sukeník (M60).

Veteránský nominační žebříček (PDF).

Prvním sobotním závodem O-sportu bylo Mistrovství ČR na krátké trati v pásmu 144 MHz, celkem 15 kategorií soutěžilo o tituly Mistrů ČR. Nejvíce zlatých medailí pro svůj oddíl získali závodníci SZTM ROB Pardubice a SK Radiosport Bílovice nad Svitavou (shodně po 4), dvě vítězství putují do TJ Turnov, dvě do zahraničí (Slovensko a Slovinsko), zbylé tři si po jednom rozdělily oddíly ASP, AFK a DCH.

Kompletní tabulku se ziskem medailí a jmény Mistrů ČR:

Mistři ČR v roce 2012
D12 Filová Barbora Slovensko
D14 Papežová Kateřina DCH
D16 Bžatková Kateřina GBM
D19 Horová Pavla FPA
D20 Gomzyk Omová Michaela FTU
D35 Šimáčková Jitka FPA
D50 Voráčková Eliška ASP
M12 Unčovský Vít GBM
M14 Priessnitz Jan GBM
M16 Hladík Pavel FPA
M19 Šimáček Ondřej FPA
M20 Gomzyk Andriy FTU
M40 Žáček Zbyněk GBM
M50 Čufer Stanko Slovinsko
M60 Blomann Antonín AFK
 
Medaile – MČR oddíly
FPA 10 4-4-2
GBM 11 4-3-4
FTU 3 2-1-0
Slovensko 5 1-3-1
ASP 5 1-1-3
DCH 5 1-1-3
AFK 3 1-1-1
Slovinsko 1 1-0-0
HKR 1 0-1-0
HVS 1 0-0-1
Dvakrát jsme při vyhlašování výsledků sobotního MČR KT zaznamenali oddílový trojblok - zatímco v kategorii D14 stupně vítězů plně obsadily závodnice Radioelektroniky Cheb (DCH), v kategorii stejně starých chlapců M14 to bylo jasné vítězství SK Radiosportu Bílovice (GBM).

 

<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM