Kalendář

Červenec - 2022
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Vzkazovník

Martina Lásková  [02.07.2022 13:48:15]
SUPER, obrovská gratulace všem. Martina
mirek [02.07.2022 13:01:37]
zpráva č. 5 z Tärgu Jiu - osmdesátku máme za sebou, naštěstí nás bouřka (předpovídaná) nenašla, ale bylo hrozné dusno a horko; start a cíl na hřbetu bez přístřešků na otevřeném slunci; výsleky (11 meadilí)
D14 - 1.Kája N., 3. Kája R., 7. Žanda, 9. Verča, 12. Majda - družstva 1
D16 - 1. Ája, 2. Bára, 4. Aneta, 5. Kačka, 9. Kiki - družstva 1
M14 - 1. Tomáš, 3. Adam, 4. David, 5. Štěpán, 16. Šéba - družstva 1
M16 - 2. Ondra, 4. Filip, 5. Bertík, 9. Honza, 10. David - družstva 2
mirek [01.07.2022 12:14:10]
zpráva č. 4 z Tärgu Jiu - dnešní den opět bez bouřek (i když slibovali...), teplota o něco lepší, v poledne kolem 33°C; závodní prostor vysoký listnatý les, místy s podrostem, téměř naprostá rovina; stavba trati sprintu - stavitel umístil "S" do 1.kola mezi jedničku a ostatní kontroly, trať měla celkem přes 3 km, někdo naběhal i přes 4 km; časy kupodivu poměrně slušné; schválené výsledky:
M14 - 2.Štěpán, 3.Tomáš, 5. Adam, 6.David, 13. Šéba
M16 - 1.Filip, 2. Honza, 5. David, 6. Bertík, 7. Ondra
D14 - 2. Kája N., 3. Majda, 4. Verča, 5. Kája R., 6. Žanda
D16 - 1. Kiki, 2. Ája, 3. Bára, 4. Aneta, 9. Kačka
Vyhlášení výsledků a předání medailí bude až zítra po třetím závodu večer (ze všech disciplín)

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Výsledky soutěží v roce 2011

 

KALENDÁŘ ZÁVODŮ PRO ROK 2011

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
PROSINEC
26. 12.–7. 1.(REPRE)   I.zimní soustředění mapová a všeobecná fyzická příprava (Alushta, poloostrov Krym, Ukrajina)REPREvýsledky nejsou k dispozici
LEDEN
22.–29. 1.(REPRE)   II.zimní soustředění objemová příprava (Tetřeví boudy, Krkonoše, 1030 m.n.m.)REPREvýsledky nejsou k dispozici
26.–30. 1. zimní soustředění FCL výsledky nejsou k dispozici
ÚNOR
5. 2. Skiliška (Hrabětice v Jiz. Horách)ELB
BŘEZEN
3. 3. Místní přebor 2m HNJ výsledky nejsou k dispozici
5. 3. Mistrovská soutěž 2.st krajů Jihomoravský a VysočinaGBM
12. 3. Krajský přebor Karlovarského kraje – dlouhá traťDCH
12.–20. 3.(REPRE)   I. Jarní soustředění technická příprava (Hradec Králové / Horní Jelení)REPREvýsledky nejsou k dispozici
17.–20. 3.(ŽPR)   1. tréninkové soustředění (Hradec Králové)ŽDR
19. 3. Místní přebor Liberce, klasika 80 mELB
24. 3. Místní přebor 80m FPA výsledky nejsou k dispozici
26. 3. Krajský přebor Pardubického kraje na 80m (Biřička)FPA
26. 3. Místní přebor 80 mETE
27. 3. Oblastní mistrovská soutěž (2.st) krajů Jihomoravský a VysočinaGBM
DUBEN
2. 4. Mistrovská soutěž II.st. VČO 2011 – Přebor Libereckého kraje v pásmu 2m FTU
4. 4. Místní přebor 80 m (Fr.Lázně) DCH
7. 4. Místní přebor 2 m (Fr.Lázně) DCH
7. 4. Místní přebor 80m HNJ výsledky nejsou k dispozici
8.–9. 4.(M/NŽ)   MČR DT/nočníFPA
11. 4. Okresní přebor 80 m (Fr.Lázně) DCH
12. 4. Okresní přebor Praha 4 (sprint) ASP
14. 4. Okresní přebor – 2 m (Fr.Lázně) DCH výsledky nejsou k dispozici
14.–17. 4.(REPRE)   Výběrové soustředění státní sportovní reprezentace (Dvůr Králové nad Labem)REPREvýsledky nejsou k dispozici
16. 4. Místní přebor – v pásmu 80m FPA
16. 4. Místní přebor Liberce, klasika 2 mELB
16. 4.(MEZ)   Přebor Saska (Drážďany) 2mDARC Německovýsledky nejsou k dispozici
16. 4. Krajský přebor Prahy (2m + 80m)AFK
18. 4. Okresní přebor – foxoring (Fr.Lázně) DCH
20.–25. 4.(REPRE)   II. Jarní tréninkové soustředění technická a mapová příprava (Doksy, Máchovo jezero)REPREvýsledky nejsou k dispozici
21. 4. Okresní přebor 2m HNJ výsledky nejsou k dispozici
21. 4. Místní přebor KT – v pásmu 2m FPA výsledky nejsou k dispozici
21.–24. 4.(ŽPR)   2. tréninkové soustředění (Doksy)ŽDR
27. 4. Okresní přebor – Brno-venkov krátká trať 3,5 MHz GBM
27. 4.–2. 5.(REPRE)   I.mezinárodní srovnání Rumunsko (Deva, RumunskoREPREvýsledky nejsou k dispozici
28. 4. Okresní přebor Praha 4 (krátká trať 80m) ASP
28. 4. Okresní přebor – sprint, štafety (Fr.Lázně) DCH
30. 4.–1. 5.O-sport Cup: M ČR KT, NŽ klasikaGAP
KVĚTEN
1. 5. Krajský přebor Ústecký kraj 80 m (Doubravka)ETE
3. 5. ODLOŽENO – Okresní přebor Praha 4 (foxoring) ASP výsledky nejsou k dispozici
6.–8. 5. Jarní tréninkové soustředění SK RADIOSPORTGBMvýsledky nejsou k dispozici
7. 5. Místní přebor (80 m)HKU
7. 5. Mistrovská soutěž II.st. VČO 2011 – Přebor Pardubického kraje v pásmu 2m FSY
7.–8. 5. JM krajský přebor 3,5+144 MHz klasika, foxoring, sprintGBM
10. 5. Místní přebor - sprint – v pásmu 80 m FPA výsledky nejsou k dispozici
12. 5. ZRUŠENO – Krajský přebor Praha (sprint) ASP výsledky nejsou k dispozici
12. 5. Okresní přebor - krátká trať 80 m FPA
14. 5. Mistrovská soutěž II.st. VČO 2011 – Přebor Hradeckého kraje v pásmu 80m FCS
14. 5. Krajský přebor Praha (KT,sprint) ASP
14. 5. Krajský přebor – klasika (Hazlov) DCH
14.–15. 5.(MEZ)   Pohár TurieSVKvýsledky nejsou k dispozici
19. 5. Okresní přebor 80m HNJ výsledky nejsou k dispozici
19.–22. 5.(ŽPR)   1. nominační soustředění (Cheb)ŽDR
21.–22. 5. Krajský přebor soutěž II.st. – Oblastní přebor VČO 2011 – Přebor Libereckého kraje v pásmu 2m sprintELB
23. 5. Okresní přebor – Brno-venkov krátká trať 144 MHz GBM
26. 5. Okresní přebor Praha 4 (krátká trať 2m) ASP
27.–29. 5.(M/NŽ)   Krušnohorský šotek – M ČR KT 3.5 MHz, klasika 144 MHzDCH
ČERVEN
1. 6. Den orientačních sportů v Bílovicích GBM výsledky nejsou k dispozici
7. 6. Místní přebor KT – v pásmu 80 m FPA výsledky nejsou k dispozici
11. 6. Krajský přebor Prahy – krátká trať 2m + foxoringAFK
11. 6. Místní přebor – v pásmu 2m FSY výsledky nejsou k dispozici
11. 6. Krajský přebor v 2m (Cínovec)ETE
16.–19. 6.12. Žákovské mistrovství regionu 1, Primorsko, BulharskoBulharsko
16.–19. 6.(REPRE)   I.nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Jihlava)REPREvýsledky nejsou k dispozici
18. 6. Místní přebor Foxoring – v pásmu 80m ELB
18. 6. Krajský přebor 2m + 80m HNJ výsledky nejsou k dispozici
25. 6. Mistrovství radioamatérů v "Honu na lišku"HVSvýsledky nejsou k dispozici
ČERVENEC
1.–6. 7.5denní – M ČR štafety, sprint, 2x NŽ klasika, MČR foxoringFTU
4.–6. 7.II.nominační soustředění státní sportovní reprezentace – veřejné závody (Turnov)REPREvýsledky nejsou k dispozici
10.–16. 7.(REPRE)   Tréninkové soustředění a účast na 6-days of Austria (Wiener Neustadt, Rakousko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
13.–17. 7.(MEZ)   “KFRR Cup” 2011Kazachstánvýsledky nejsou k dispozici
15.–17. 7.Balkánské mistrovství (Zenica)BiHvýsledky nejsou k dispozici
16. 7. Cykloliška 2011 ELB výsledky nejsou k dispozici
16.–17. 7.(MEZ)   XXVI. Bereg CupMaďarskovýsledky nejsou k dispozici
27.–31. 7.(REPRE)   III.nominační soustředění státní sportovní reprezentace (Zlín)REPREvýsledky nejsou k dispozici
SRPEN
13. 8. Okresní přebor (2 m)HKU
13.–14. 8.(REPRE)   Tréninkové soustředění - mezinárodní srovnání Německo (Mistrovství Německa, Franken/Thüringen)REPREvýsledky nejsou k dispozici
13.–21. 8. letní tábor (Žihle) DCH výsledky nejsou k dispozici
15.–21. 8.(REPRE)   Letní tréninkové soustředění státní sportovní reprezentace (Karpaty)REPREvýsledky nejsou k dispozici
17.–18. 8. Krajská soutěž ROBDCH
19.–24. 8. Soustředění / okresní přebory ELB+ETE výsledky nejsou k dispozici
20. 8. Místní přebor Liberce – sprint 2mELB
20.–26. 8. Letní soustředění GBM GBM výsledky nejsou k dispozici
21. 8. Okresní přebor Liberce – klasika 2m + OBELB
23. 8. JM krajský přebor v nočním ROBGBM
24. 8. Okresní přebor Liberce – foxoringELB
25. 8. JM krajský přebor na dlouhé tratiGBM
27.–28. 8.M ČR klasika MD16-GBM
30. 8.–4. 9.(REPRE)   Dolaďovací soustředění před ME Rumunsko (Oradea, Rumunsko)REPREvýsledky nejsou k dispozici
ZÁŘÍ
3.–4. 9.(M/NŽ)   M ČR klasika žáciFSY
5.–10. 9.18. Mistrovství regionu 1, Baile Felix, RumunskoRumunsko
5.–10. 9.MISTROVSTVÍ EVROPY (Oradea, Rumunsko)REPRE
17. 9. OP – náborová akce – pásmo 80m a 2m FSY výsledky nejsou k dispozici
19. 9. Okresní přebor – Brno-venkov ve foxoringu GBM výsledky nejsou k dispozici
20. 9. Okresní přebor Prahy – krátká traťAFK
23.–28. 9.(MEZ)   8. Mistrovství regionu 3, Victoria, AustrálieAustrálievýsledky nejsou k dispozici
24. 9. Okresní přebor 80 m – Pohár hradu DoubravkaETE
28. 9. Krajský přebor – krátká trať, Pohár Fr.Lázní (Fr.Lázně) DCH
28. 9. Foxoring a trojboj FTU výsledky nejsou k dispozici
ŘÍJEN
1.–2. 10.Pohár přátelství: 2x NŽ klasikaAFK
8. 10. Mistrovská soutěž II.st. VČO 2011 – Přebor Pardubického kraje ve sprintu v pásmu 80m FCL
9. 10. Krajský přebor (80 m)HKU
14.–16. 10.(REPRE)   13. Soustředění st. reprezentace - Mezinárodní závody Jurassic CupREPREvýsledky nejsou k dispozici
14.–16. 10.Jurrasic CupPolskovýsledky nejsou k dispozici
15.–16. 10.(M/NŽ)   Akademické M ČRKTS Praha
22. 10. Okresní přebor 80 m-nočníETE výsledky nejsou k dispozici
23. 10. oddílový přebor GBM – klasika + něco navíc GBM
25. 10. Místní přebor – noční ROB v pásmu 80m FPA výsledky nejsou k dispozici
27.–30. 10.(ŽPR)   4. soustředění (Žihle, Sklárna)ŽDRvýsledky nejsou k dispozici
28. 10. Radioorientační trojbojFTU
LISTOPAD
1. 11. Okresní přebor Pardubic 80 m-nočníFPA
2.–6. 11.(REPRE)   Kondičně rehabilitační soustředění (Jižní Morava)REPREvýsledky nejsou k dispozici
12. 11. Mistrovská soutěž II.st. – 13. ročník Broumov open – Přebor Hradeckého kraje v pásmu 80m dlouhá traťFCS
PROSINEC
2.–4. 12. Seminář rozhodčích, trenérů a pořadatelů soutěží (Pardubice)AROBvýsledky nejsou k dispozici
10. 12. Praha liškaASPvýsledky nejsou k dispozici

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM