Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

.: S přáteli na přátelském Přáteláku :.

Je pátek, ještě pořád září roku 2011 (i když uvítací transparent tvrdí něco jiného). U jídelny v ZŠ U Lesa v Novém Boru nás vítá stará známá trojice Antonín, Filip, Karel, tentokrát s novým ředitelem – Karlem Štičkou. Už u prezentace na první pohled panuje přátelská atmosféra, velmi přátelské je i ubytování, všude kolem je spousta přátel, už z minula si pamatujeme přející paní kuchařky, i počasí nám má celý víkend přát – každému je tedy hned jasné, kde jsme se to ocitli.

Neviděl jste někdo mámu?Je sobota, už říjen. Počasí to ale asi nikdo neřekl, a tak se těšíme na teploty kolem 25 stupňů. Ráno je sice překvapivě chladné, ale odpoledne je to už na kraťasy (a nejen Toníkovy). Nejprve ale samozřejmě závod. Kontroly jsou rozmístěné u Stříbrné studánky a běží se pásmo 3,5 MHz. Běžím kategorii D20 a první kontrola ukazuje mírně vlevo na kopeček. Nevěřím, že ji organizátoři dali až na okraj mapy. Dali. Nevadí, škrábu se na kopec, razím, nejhorší kopec celého závodu mám za sebou. Po okraji mapy se (snad) vyplatí běžet i k druhé kontrole. Dobrý, je tam. Že bychom takhle vymetli celou mapu? Ale ne, teď už to spíš vypadá, že běžím k cíli a cestou si ještě vezmu zbývající dvě kontroly. Je to tak. Od majáku je to hezky z kopečka. Sušenka, pití, odpočinek a hurá do Boru do cukrárny.

Je neděle. Počasí ještě lepší než v sobotu. 144 MHz, mapa Velenice. Kopečků dost a dost, tedy i možností, kam umístit vysílač. Hlavně se nezamotat ve skalách. Že by organizátoři zase využili okraje mapy? První kontrola v pohodě. Na druhou „zkušeně“ nabíhám na kopeček na okraji mapy. Těsně vedle. Stačí jen přeběhnout údolíčko a vyšplhat se na skálu za silnicí. Pak ještě vymetu dalších pár kopečků, než najdu zbývající kontroly. Ještěže jsou tu tak hezké lesy, radost v nich běhat a klidně tam strávit celý limit.

Je první říjnové nedělní odpoledne, letní počasí a vyhlašují se výsledky. Žádné výrazné překvapení se nekoná, na bedně jsou tradiční vítězové, diplomy by mohly být skoro vytištěny předem. To zřejmě Fox-klub udělal a docela se trefil, takže jich stačí přetisknout jen pár… Jen pohár chybí, přátelé, kde jen může být? Možná byla dobrá příležitost koupit nový, protože kde jinde, než v Novém Boru. Anebo je to jasné znamení, že příští rok už Pohár přátelství nebude? To by snad byla škoda, když to byly tak pěkné závody, ne?


S přátelským pozdravem

<MS>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM