Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

První letošní žebříky jsou za námi - jaké bylo MČR v nočním ROB a na dlouhé trati?

Mistrovství ČR v nočním ROB a na dlouhé trati uspořádal o víkendu oddíl SZTM ROB Pardubice. Centrem soutěže byl tábor v Bělči nad Orlicí. Pod taktovkou Jitky Šimáčkové a Pavla Hory organizace fungovala bezchybně za aktivního přispění řady členů oddílu. Příprava stavby tratí byla svěřena rozhodčím s čerstvým průkazem – Veronice Krčálové a Juraji Turskkému.

Ve dvou kategoriích dokázali svoji neporazitelnost, když si doběhli v pátek i v sobotu pro tituly Mistrů ČR– a to Ondrřej Šimáček mezi juniory (FPA) a Jiří Mareček ve veteránech M50 GBM).

Hvězdami víkendu jsou v hlavních kategoriích turnovští Jakub Oma (vítěz noční) a Andriy Gomzyk (vítěz DT), druhá místa si prohodili, bronzoví skončili Michal Voráček v noci a Karel Fučík na DT Fučík. Ženskou noční ovládly novoměstské Lenka Voráčková s těsným náskokem před Hanou Wurzelovou a Lucii Procházkovou z GBM, dlouhou trať vyhrála Michaela Gomzyk Omová, na stupně ji opět doprovodily v opačném pořadí Procházková s Wurzelovou. V dalších kategoriích se Mistry ČR stali: Alžběta Léharová, Blanka Janoušková, Alexandra Látalová, Zbyněk Žáček, Ryszard Bykowski (noční), Andrea Moučková, Pavla Hažmuková, Jana Omová, Jaroslav Zach a Karel Koudelka (DT).

<MŠ>

 

Víkend očima Petra Hroudy: Kdo se bojí kopců, nemusel se bát, kolem Hradce žádné nejsou. Kdo se bojí vody, nemusel se bát taky, to co tu bylo po odtátí sněhu, už stihlo uschnout. Kdo se bojí tmy, ten si v noci na cestu posvítí. Mistrovství ČR v nočním ROB bylo pro většinu pohodové proběhnutí s vítěznými časy kolem hodiny; drobné námitky se našly ke kontrole mezi pár oplocenkami i k poslední v úplném rohu mapy, ale jinak celkem spokojenost. Některé tratě možná vedly až moc po cestách rovně za nosem (při vynechání 1), ale v tomto terénu s pravoúhlou sítí se cestovkám člověk moc nevyhne. Na první pohled pěkný les leckde není tak čistě průběžný, aby se právě při nočním vyplatilo běhat terénem víc než je nutno. Dlouhá trať byla dobře postavená, délkou tak akorát - na zdejší rovině i hodně přes 20 kilometrů. Pochvalu zaslouží dobré oddělení prostorů pro 80m a 2m i dobře zásobená občerstvovačka. Jednou větou: slušně nasazená laťka na úvod sezóny.

<pH>Odkazy na pracovní verze výsledků včetně statistiky mezičasů a rozborů délek tratí:
noční ROB
dlouhá trať


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM