Aktuální soutěže

6.–8. 7.2020
Tréninkové soustředění reprezentace Mariánské Lázně

Kalendář

Červenec - 2020
PoÚtStČtSoNe
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Vzkazovník

mirek [08.07.2020 22:28:25]
na stránkách DCH jsou zveřejněny výsledky jednotlivých závodů včetně mezičasů, mapy se zákresem kontrol a pokus o reliéf terénu (nimrod - 80 a 2 m - trať M20)
Vítek [07.07.2020 15:57:44]
Diky Mirovi Vlachovi a Chebskemu oddilu za povedene a naročné třídení v hezkém prostředí ML. Jsem moc rád ze jsem se po nekolika letech zucastnil MCR a potkal lidi, ktere jsem nekolik let nevidel. Ubytovani v centru ML je uzasne a umoznilo skloubit sport s kulturou (stejne jako pred par lety v Karlovych Varech.
mirek [03.07.2020 06:59:33]
na webových stránkách ardf-cheb.cz byly zveřejněny aktualizované seznamy závodníků a startovní listiny (již finální)

Aktuálně

Podporuje nás...


MŠMT pravidelně podporuje nás sport prostřednictvím dotačních programů.
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Mistři ČR - 2010

V letošním roce bylo rozdáno 114 titulů Mistr/Mistryně ČR (včetně štafet), celkem 62 závodníků alespoň 1x vystoupilo na nejvyšší stupínek a užilo si svoji chvilku slávy.


Nejúspěšnějším závodníkem roku 2010 se stal veterán Jiří Mareček z Radiosportu Bílovice nad Svitavou, který zvítězil celkem 7x v kategorii M50.


V hlavních kategoriích mužů a žen si výborně vedli sourozenci Jakub Oma a Michaela Gomzyk Omová v dresu TJ Turnov. Shodně získali 6 mistrovských titulů stejně jako závodnice kategorie D35 Jitka Šimáčková (SZTM ROB Pardubice).


Velmi úspěšným byl i prvním rokem v juniorské kategorii M16 běhající Ondřej Šimáček z Pardubic, který pokořil své soupeře celkem 5x.


Stejně jako vloni se shodným počtem 4 titulů mohou pochlubit Pavla Horová D16 (SZTM ROB Pardubice) a Jana Omová D50 (TJ Turnov). V dalších kategoriích se vítězové na nejvyšším stupínku ještě více vystřídali.

7 x – titul Mistr ČR
Mareček Jiří M50 noc, DT, KT80, KT2, sprint, štafeta, fox
 
6 x – titul Mistryně ČR
Gomzyk Omová Michaela D20 DT, KT80, sprint, klasika80, klasika2, fox
Oma Jakub M20 noc, DT, KT80, sprint, štafeta, fox
Šimáčková Jitka D35 KT80, KT2, sprint, štafeta, klasika80, fox
 
5 x – titul Mistr ČR
Šimáček Ondřej M16 noc, DT, KT80, sprint, štafeta
 
4 x – titul Mistr – Mistryně ČR
Horová Pavla D16 KT2, štafeta, klasika80, fox
Omová Jana D50 DT, KT2, klasika80, fox
 
3 x – titul Mistr – Mistryně ČR
Hrouda Petr M40 KT80, KT2, klasika80
Chmelařová Anna D10 KT80, sprint, klasika80
Lněnička Jakub M16 štafeta, klasika80, fox
Procházková Lucie D20 noc, KT2, akadem2
Šimáček Martin M13 KT80, sprint, fox
Šrůtová Marcela D35 noc, DT, štafeta
Zach Jaroslav M40 noc, DT, fox
 
2 x – titul Mistr – Mistryně ČR
Bykowski Ryszard M60 klasika80, klasika2
Bžatková Kateřina D13 sprint, štafeta
Dvořáková Martina D13 štafeta, fox
Fekiač Jozef M50 štafeta, klasika2
Gomzyk Andriy M20 štafeta, klasika2
Koudelka Karel M60 KT80, fox
Léharová Alžběta D16 sprint, štafeta
Lněničková Petra D16 KT80, štafeta
Polák Robert M13 KT2, klasika80
Priessnitz Jan M13 štafeta, klasika2
Skřivanová Dagmar D35 štafeta, klasika2
Sommer Matěj M16 KT2, štafeta
Synková Tereza D10 KT2, fox
Šrom Jakub M13 klasika2, klasika80
Žáček Matěj M10 sprint, štafeta
 
1 x – titul Mistr – Mistryně ČR
Baier Martin M20 štafeta
Bart Dietr M60 sprint
Baxa Jan M20 akadem2
Borovička Roman M16 klasika2
Brož Marek M20 KT2
Dolníková Veronika D13 klasika2
Fekiačová Mária D50 klasika2
Fráňová Veronika D13 štafeta
Fučík Karel M20 klasika
Hanneberg Jens M40 klasika2
Hrubý Václav M13 štafeta
Hrubý Vilém M10 KT2
Janků Jiří M60 noc
Jelínková Šárka D16 noc
Košutová Katarína D16 KT80
Krčálová Veronika D20 štafeta
Kuncová Eliška D20 akadem80
Látal Miroslav M50 štafeta
Lindhorst Sven M40 sprint
Marečková Michaela D16 DT
Moučková Andrea D20 klasika2
Mysliveček Marek M20 akadem80
Oplová Anna D13 KT2
Papežová Kateřina D10 klasika2
Petříček Tomáš M10 fox
Rosová Hana D16 štafeta
Sádlová Petra D13 klasika80
Soukupová Leona D35 štafeta
Šimeček Jozef M50 klasika80
Šimečková Anna D50 KT80
Šrom Dominik M10 KT80
Šrůta Pavel M60 KT2
Voráčková Eliška D50 sprint

<MŠ>


Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM