Kalendář

Červenec - 2022
PoÚtStČtSoNe
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Vzkazovník

Martina Lásková  [02.07.2022 13:48:15]
SUPER, obrovská gratulace všem. Martina
mirek [02.07.2022 13:01:37]
zpráva č. 5 z Tärgu Jiu - osmdesátku máme za sebou, naštěstí nás bouřka (předpovídaná) nenašla, ale bylo hrozné dusno a horko; start a cíl na hřbetu bez přístřešků na otevřeném slunci; výsleky (11 meadilí)
D14 - 1.Kája N., 3. Kája R., 7. Žanda, 9. Verča, 12. Majda - družstva 1
D16 - 1. Ája, 2. Bára, 4. Aneta, 5. Kačka, 9. Kiki - družstva 1
M14 - 1. Tomáš, 3. Adam, 4. David, 5. Štěpán, 16. Šéba - družstva 1
M16 - 2. Ondra, 4. Filip, 5. Bertík, 9. Honza, 10. David - družstva 2
mirek [01.07.2022 12:14:10]
zpráva č. 4 z Tärgu Jiu - dnešní den opět bez bouřek (i když slibovali...), teplota o něco lepší, v poledne kolem 33°C; závodní prostor vysoký listnatý les, místy s podrostem, téměř naprostá rovina; stavba trati sprintu - stavitel umístil "S" do 1.kola mezi jedničku a ostatní kontroly, trať měla celkem přes 3 km, někdo naběhal i přes 4 km; časy kupodivu poměrně slušné; schválené výsledky:
M14 - 2.Štěpán, 3.Tomáš, 5. Adam, 6.David, 13. Šéba
M16 - 1.Filip, 2. Honza, 5. David, 6. Bertík, 7. Ondra
D14 - 2. Kája N., 3. Majda, 4. Verča, 5. Kája R., 6. Žanda
D16 - 1. Kiki, 2. Ája, 3. Bára, 4. Aneta, 9. Kačka
Vyhlášení výsledků a předání medailí bude až zítra po třetím závodu večer (ze všech disciplín)

Aktuálně

Podporuje nás...


NSA.  pravidelně podporuje náš sport prostřednictvím dotačních programů
Zpravodaj ČUS

Zpravodaj ČUS (dříve vydávaný pod názven Tělovýchovný pracovník ČSTV) — stáhněte si nejnovější číslo.
Fotogalerie o ROB
navštivte zatím asi největší fotogalerii o ROB, kterou pro Vás již tradičně připravuje ....
ROB upoutávka...
Zhlédněte motivační video z dílny Ruského ROBáka Alexe Shejnise: anglicky a rusky.

Výsledky soutěží v roce 2009

 

VÝSLEDKY ZÁVODŮ PRO ROK 2009

Datum Soutěž Pořadatel Výsledky
ÚNOR
4.-8.2.zimní akademické soustředěníAkad.oddílypropozine nejsou k dispozici
únorSKI liškaELBpropozine nejsou k dispozici
BŘEZEN
8.3.1. JM KŽ 80m + 2m klasikaGBM
19.3.Místní přebor Cheb 80mDCH
21.3.Krajský přebor Karlovarský kraj (dlouhá trať)DCH
21.3.Místní přebor Liberec 80mELB
21.-22.3.Jarní soustředění oddíluFSYpropozine nejsou k dispozici
22.3.Okresní přebor Svitavy 80mFSY
26.3.Okresní přebor Cheb 80mDCH
28.3.Krajský přebor Pardubický kraj (1. OŽ VČ - 80m)FPA
29.3.Místní přebor Turnov 80mFTUpropozine nejsou k dispozici
29.3.2. JM KŽ 80m + 2m klasikaGBM
DUBEN
1.4.Okresní přebor Praha 4 - sprintASP
3.-4.4.Mistrovství Polska – dlouhá traťPolskopropozine nejsou k dispozici
4.4.Krajský přebor Liberecký kraj (2.OŽ VČ - 80m)FTU
4.4.Místní přebor KunoviceHKU
2.4.Okresní přebor Pardubice -foxoringFPA
7.4.Okresní přebor Praha 4 - foxoring (odloženo - náhradní termín dosud není určen)AFKpropozine nejsou k dispozici
7.4.Okresní přebor Žďár n.S. - 2mGNMpropozine nejsou k dispozici
8-12.4.1.tréninkové soustředění reprezentaceREPRE
11.4.Krajský přebor Liberecký kraj (3.OŽ VČ - 2m)ELB
11.4.Místní přebor ŠternberkHSTpropozine nejsou k dispozici
16.4.Místní přebor Cheb 2 mDCH
16.4.Okresní přebor Praha 4 - KT 80mASP
17.-18.4.Mistrovství ČR dlouhá trať, nočníFPA
22.4.Okresní přebor Brno- venkov (KT 80m)GBM
23.-26.4.společné tréninkové soustředěníŽPR+REPRE
28.4.Okresní přebor Pardubice - DTFPA
28.4.Okresní přebor Praha 4 - KT 2mAFK
30.4.Okresní přebor Cheb 2 mDCH
30.4.-4.5.Kijevská vesna - mezinárodní závodyUkrajina
KVĚTEN
1.5.Místní přebor Turnov - 2mFTUpropozine nejsou k dispozici
2.5.Krajský přebor Královehradecký kraj (4.OŽ VČ-2m)FCS
2.5.ODLOŽENO (nový termín bude stanoven) Krajský přebor Středočeský kraj - 80m klasikaBMEpropozine nejsou k dispozici
2.-3.5.Krajský přebor JM - 2x klasika, sprint+ foxoringGBM
3.5.Krajský přebor Praha - 2m klasikaASP
4.5.Okresní přebor Cheb – sprintDCH
8-10.5.Mistrovství ČR KT + 2x NŽGAP
11.5.Okresní přebor Cheb – štafetyDCH
12.5.Okresní přebor Pardubice - sprintFPApropozine nejsou k dispozici
14.5.Okresní přebor Praha 4 - 2m klasikaASP
15.-16.5.Mistrovství Polska – foxoringPolskopropozine nejsou k dispozici
15.-17.5.International ARDF GamesLitvapropozine nejsou k dispozici
16.5.Krajský přebor Pardubický kraj (OŽ VČ-2m)FSY
16-17.5.Krajský přebor KV klasika, foxoringDCH
16.-17.5.Martinský pohárSlovenskopropozine nejsou k dispozici
16.-17.5.1. RLL Německo - Koln-Aachenpropozine nejsou k dispozici
21-24.5.Tréninkové soustředěníŽPR
23.5.Okresní přebor Svitavy -2mFSYpropozine nejsou k dispozici
23.5.ODLOŽENO (nový termín bude stanoven) Krajský přebor Prahy - 80m klasikaAFKpropozine nejsou k dispozici
23.5.Okresní přebor Teplice - 80m sprintETE
23.-24.5.Pohár města TurieSlovenskopropozine nejsou k dispozici
22.-24.5.Puchar Wisly UKS (Gardeja)propozine nejsou k dispozici
23.-25.5.RSGB ARDF Festival - Mistrovství AnglieVelká Britániepropozine nejsou k dispozici
28.5.Okresní přebor Pardubice - trojbojFPA
29.5.-1.6.Tréninkové soustředění reprezentaceREPRE
29.-31.5.Společné oddílové soustředění HKU/HSTHKU/HSTpropozine nejsou k dispozici
30.-31.5.Krajský přebor Pardubický kraj (OŽ VČ-2m,sprint)FCL
30.-31.5.Kysucký pohárSlovenskopropozine nejsou k dispozici
31.5.Krajský přebor Zlínský kraj 80m+2mHKU
ČERVEN
19.-21.6.Mistrovství PZKPolskopropozine nejsou k dispozici
1.6.Okresní přebor Cheb – foxoringDCH
3.6.Okresní přebor Brno -venkov - KT 2mGBMpropozine nejsou k dispozici
4.6.Krajský přebor Prahy - foxoring 80mASP
5.-7.6.Mistrovství Polska mládež (KW10-16)Polskopropozine nejsou k dispozici
9.6.Okresní přebor Prahy 4 - 80m štafetyAFK
11.-14.6.Jurassic Cup - 3 denní ROBPolskopropozine nejsou k dispozici
13-14.6.Mistrovství ČR KT + NŽETE
18.6.Krajský přebor Prahy - sprintASP
19.-21.6.Společné oddílové soustředění HST+HKUHST+HKUpropozine nejsou k dispozici
21.6.Krajský přebor Olomoucký krajHSTpropozine nejsou k dispozici
20.-21.6.2. RLL Anhalt - Sachsenpropozine nejsou k dispozici
23.6.Krajský přebor Prahy - 80m KTAFK
25.-28.6.Nominační soustředění reprezentaceREPRE
27.-28.6.Neof.mistrovství Česko-Slovenska radioamatérůHVSpropozine nejsou k dispozici
30.6.-3.7.Mistrovství Evropy žákůGBM
6.6.Místní přebor na KT, Liberec (2m)ELB
25.-28.6.Nominační soustředění ŽPRŽPR
ČERVENEC
3.-6.7.4DAYS ARDF - 4 dnyROB (Mistrovství ČR sprint, štafety, foxoring + NŽ)GBM
11.-12.7.3.RLL Niedersachsenpropozine nejsou k dispozici
17.-19.7.BEREG CUP - mezinárodní závody MaďarskoMa?arsko
18.7.CYKLOLIŠKAELB
29.7.-2.8.Nominační soustředění reprezentaceREPRE
19.-25. 7.společné letní soustředění ASP+FPA - Horní BradloASP+FPA
21. 7.Okresní přebor Prahy 4 (foxoring)ASP
22. 7.Okresní přebor Pardubic (80m sprint)FPA
SRPEN
31.7.-2.8.Mistrzostwa Polski PZRSpropozine nejsou k dispozici
1.-2.8.Nordic ARDF (Skandinávské mistrovství)Švédskopropozine nejsou k dispozici
8.-9.8.Mistrovství NěmeckaNěmecko
8-15. 8.Letní tábor oddílu Cheb - Žihle/SklárnaDCHpropozine nejsou k dispozici
14-15.8.Krajský přebor KV noční + klasikaDCH
14.-16.8.Lithuania ARDF championship + Old-Timers (Mistrovství Litvy)- mezinárodní závodyLitvapropozine nejsou k dispozici
15.-16.8.Mistrovství Slovenska SlovenskoBanská Bystrica
16.-20.8.Letní oddílové soustředění - Sloup v ČecháchELB
29.-30.8.Mistrovství ČR klasika (MD16-60)AFK
29.8.Okresní přebor Teplice - 2mETEpropozine nejsou k dispozici
15.-23. 8.letní soustředění GBM - řásná u TelčeGBMpropozine nejsou k dispozici
25. 8.Okresní přebor Liberce (80m sprint)ELB
22. 8.Okresní přebor Liberce (2m)ELB
25. 8.Okresní přebor Liberce (2m - KT)ELB
25. 8.Okresní přebor Liberce (foxoring)ELB
ZÁŘÍ
13.9.Okresní přebor Žďár n.S. - 80mGNM
12. 9.Krajský přebor Ústecký kraj - 80mETE
4.-6.9.Dolaďovací soustředěníREPREpropozine nejsou k dispozici
10.9.Okresní přebor Prahy 4 - 80 m klasikaASPpropozine nejsou k dispozici
9.9.Okresní přebor Brno-venkov - 2m klasikaGBMpropozine nejsou k dispozici
12.-13.9.Podzimní oddílové soustředěníFSYpropozine nejsou k dispozici
12.9.Krajský přebor Prahy - KT 2mAFK
16.-22.9.Mistrovství EvropyBulharsko
19.-20.9.Mistrovství ČR klasika - žáciDCH
26.9.Krajský přebor Ústecký kraj - 2mETE
27.-28. 9.Místní přebor Turnova na KT (2m + 80m) a Radioorientační Trojboj – TurnovFTU
26. 9.Okresní přebor Svitav (80m)FSY
ŘÍJEN
4.10.Krajský přebor KV KT (Pohár Fr.Lázní)DCH
10.-11.10.NŽ klasika (Pohár přátelství)AFK
2.-4.10.Společné oddílové soustředění HKU/HSTHKU/HSTpropozine nejsou k dispozici
9.-11.10.Mezinárodní závody Bieg HubertaPolskopropozine nejsou k dispozici
9.-11.10.Mistrovství Německa – foxoringNěmeckopropozine nejsou k dispozici
15.10.Okresní přebor Prahy 4 - nočníASPpropozine nejsou k dispozici
17.10.Okresní přebor LiberecELBpropozine nejsou k dispozici
24.10.Okresní přebor Teplice - nočníETE
25.10.Místní přebor Bílovice - 80m + 2m linieGBM
29.10.-1.11.Soustředění ŽPR a juniorské reprezentace - SklárnaŽPR + JUN REPRE
LISTOPAD
8. 11.Soutěž ECCE Homo Šternberk (II.stupeň)HST
14.-15.11.Akademické Mistrovství ČRKTS (ELB)
30.10.-1.11.Mistrovství Slovenska - dlouhá traťSlovenskopropozine nejsou k dispozici
7.11.Krajský přebor Hradeckého kraje (OŽ VČ-80m)FCS
24.11.Okresní přebor Pardubice - nočníFPA
25.-29.11.Kondičně-rehabilitační soustředění (Sedmihorky)REPREpropozine nejsou k dispozici
PROSINEC
12.12.Praha-liškaASP

Copyright ARDF 2007, created by Rimado
stránky jsou vytvářeny a spravovány publikačním systémem adSYSTEM